.

ONKYO TX-NR6100 Silver

( 30 opini )
Cena: 3 999,00 zł 3999.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: brak towaru

Opis produktu

Zobacz inne: Amplitunery ONKYO


Opis amplitunera ONKYO TX-NR6100

Doskonałość dźwięku THX® i filmowa rozdzielczość 8K

ONKYO ustawiło poprzeczkę dźwięku referencyjnego na nowym poziomie. Amplituner ONKYO TX-NR6100 wyposażono również odpowiednio do transmisji sygnału video w formatach 8K/60p i HDR10+ przez HDMI® do podłączenia wyświetlacza jaki może być telewizor lub projektor do kina domowego. Poczuj doznania ze ścieżek dźwiękowych Dolby Atmos® i DTS:X® na swoim systemie głośników surround. Dzięki funkcji upmix i wirtualizacji DTS® i Dolby®, można uzyskać efekt trójwymiarowego pola dźwiękowego z dowolnego układu głośników. Steruj muzyką w całym domu za pomocą asystentów głosowych OK Google lub Alexa. Podłącz drugi wyświetlacz do wyjścia HDMI Sub/Zone 2. Wbudowane a amplituner ONKYO TX-NR6100 są również technologie: Chromecast™, AirPlay 2, DTS Play-Fi® i Works with SONOS. Dzięki gniazdom Zone 2 można przełączać między układami głośników 7.2/5.2.2-kan. i 5.2-kan. + druga strefa za naciśnięciem przycisku. Wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy MM i dwukierunkowa technologia bezprzewodowa Bluetooth®, dopełniają listę zalet tego modelu.

Certyfikacja THX® Select

THX Select gwarantuje taki sam poziom głośności referencyjnej i jakości dźwięku kina komercyjnego w pomieszczeniach, w których odległość ekranu od siedzenia wynosi około 3,5 m. Amplitunery do kina domowego z certyfikatem THX® muszą przejść 2000 testów laboratoryjnych w 75 kategoriach. ONKYO TX-NR6100 jest jednym z tych niewielu, który takim certyfikatem może się szczycić.

Ciesz się dźwiękiem 3D ze starszych formatów

Systemy Dolby Atmos Height Virtualizer i DTS Virtual:X™ zapewniają dźwięk 3D przez dowolny układ kolumn głośnikowych na poziomie słuchacza. Technologie te mogą działać niezależnie lub z funkcja Upmix Dolby Surround® lub DTS® Neural:X tworząc trójwymiarowe pole dźwiękowe z dowolnym sygnałem audio (z wyjątkiem Dolby Atmos, DTS:X i DTS® Express).

Stereo Assign Mode

Tryb przypisywania stereo przełącza odtwarzanie z przednich kolumn głośnikowych na górne, surround lub tylne surround w zależności od układu. Idealny do słuchania muzyki w tle.

Wyraźniejsze dialogi za naciśnięciem przycisku

Ta technologia rozwiązuje niezrozumiałe dialogi w programach telewizyjnych i filmach. Sterowany przez procesor dźwięku Vocal Enhancer identyfikuje częstotliwości głosu, dzięki czemu można je podnosić lub obniżać za pomocą klawiszy na pilocie lub elementów sterujących na przednim panelu.

AccuEQ room acoustic calibration

AccuEQ tworzy harmonijne pole dźwiękowe w Twoim pokoju. Wykrywa obecność, rozmiar, impedancję i odległość głośnika od miejsca pomiaru oraz ustawia poziomy ciśnienia akustycznego. Następnie wybiera zwrotnicę subwoofera i korekcję dźwiękową dla wszystkich głośników, w tym subwoofera. AccuReflex optymalizuje odtwarzanie dźwięku 3D przez głośniki z obsługą Dolby Atmos. Rozwiązuje przesunięcie fazowe, które wynika z różnic ścieżek między dźwiękami kierunkowymi i niekierunkowymi. Ciesz się spójnym polem dźwiękowym 3D z ruchem pionowym i poziomym.

Kluczowe zalety ONKYO TX-NR6100

 • Wzmacniacze audio 175 Watt / kan. Certyfikowane THX® Select DAA
 • 5.2.2-kanałów Dolby Atmos® i DTS:X®
 • Amplituner kina domowego AV SMART™ współpracuje z systemami Sonos, Chromecast™, AirPlay 2 i DTS Play-Fi®; oraz serwisyami Spotify®, Amazon Music HD*2, TIDAL, Deezer i TuneIn
 • Współpracuje z OK Google lub Alexa
 • Dwupasmowy moduł Wi-Fi® 5 GHz/2,4 GHz obsługujący standard 802.11ac
 • Wyjścia HDMI® 1-3 i wyjścia MAIN / SUB obsługują transmisję sygnałów video 8K/60p (4:2:0/10-bitów), 8K/30p (4:4:4/10-bitów), Przepuszczanie wideo 4K/120p (4:4:4/10-bit)
 • Gniada HDMI obsługują standard kolorów HDR10+, Dolby Vision i BT.2020; VRR (zmienna częstotliwość odświeżania), ALLM (automatyczny tryb o niskim opóźnieniu) i QFT (szybki transport klatki); eARC (wyjście główne) i HDCP 2.3
 • Wyjście HDMI Sub/Zone 2 pozwala na transmisję sygnałów A/V do projektora, monitora do gier lub telewizora
 • Wysyłanie lub odbieranie dźwięku przez technologię bezprzewodową Bluetooth® (tryb RX: SBC/AAC, tryb TX: SBC/Qualcomm® aptX™/aptX HD)
 • Udoskonalona obudowa, płyta HDMI, przetwornik cyfrowoanalogowy, wejścia cyfrowe/analogowe, uziemienie wzmacniacza mocy i linii zasilających
 • Gniazda Zone 2 pozwalają przesyłać dźwięk cyfrowy i analogowy do drugiej strefy (w tym HDMI/SPDIF/NET)
 • Wyjście liniowe Zone 2 / Zone B (analogowe RCA) z przetwornikiem cyfrowo-analogowym dla drugiej strefy obsługuje niezależne lub zsynchronizowane odtwarzanie materiału cyfrowego i analogowego (w tym HDMI/SPDIF/ NET) w kompatybilnych systemach audio
 • AccuEQ z AccuReflex™ i korektor subwoofera

Złącza ONKYO TX-NR6100

Złącza ONKYO TX-NR6100


Gwarancja ONKYO:

 • Gwarant: DSV Spółka S.J.
 • Okres gwarancji: 2 lata.
 • Serwis centralny: ul. Boh. Getta. Warsz. 18, 81-609 Gdynia, tel: 58 624 34 67
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski poprzez sieć autoryzowanych serwisów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl