.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Amplitunery kina domowego DENON

Amplitunery DENON
DENON logo

Amplitunery do kina domowego DENON, nie bez powodu, oznaczone są znakiem X. Oznacza on Excellence, czyli doskonałość. Spodziewaj się więc doskonałej funkcjonalności i użyteczności.

Najnowsze kinowe dekodery audio.

Dzięki amplitunerom DENON AVR-X odkryjesz zupełnie nowe wrażenia akustyczne kina domowego, a to za sprawą tego że producent wyposażył je w najnowsze dekodery od Dolby i DTS. W połączeniu z perfekcyjnie zestrojonym przez DENON torem audio doświadczysz mocnego dźwięku o niespotykanej głębi, gdzie każdy szczegół może być wyemitowany z przeróżnych stron, nawet z góry (Dolby Atmos, Auro-3D lub DTS:X).

Ale amplituner AVR-X nie mogłyby posiadać loga DENON jeśli tam nie były więcej najważniejszych funkcji. Wszystkie wyjścia HDMI obsługują protokół HDCP 2.2 niezbędny do materiałów Ultra HD, 4K. Mówiąc o 4K amplitunery te wspierają transmisję 4K 60Hz z przetwarzaniem rozdzielczość kolorów 4:4:4. Cała dostępna w naszym sklepie kolekcja tegorocznych amplitunerów do kina domowego DENON jest wyposażona w łączność bezprzewodową Bluetooth® i WiFi. Otwiera to dostęp do wręcz nieograniczonych zasobów muzycznych w sieci jak: radio internetowe czy płatne serwisy muzyczne.


DENON AVC-X8500H Black

DENON AVC-X8500H Black

Amplituner kina domowego 16.2
klasy High-End

Producent: DENON
Cena: 18 499,00 zł /szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl