.

FOCAL Stellia

( 83 opini )
Cena: 13 499,00 zł 13499.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 3544053725062

Opis produktu

Produkt kategorii: Słuchawki FOCAL


Opis konstrukcji słuchawek FOCAL Stellia

Wszechobecna czystość i wierność odtwarzanych dźwięków

FOCAL Stellia są aktualnie flagową konstrukcją słuchawek zamkniętych tego, znanego z referencyjnych produktów audio, francuskiego producenta. Ich produkcja została ulokowany w rodzimej fabryce we Francji a ich montaż powierzona pracownikom z dużym doświadczeniem. Słuchawki te dedykowane są prawdziwym melomanom do korzystania, nie tylko w zaciszu domowym, ale również na zewnątrz. O wyjątkowości tej konstrukcji świadczą nowej generacji ekskluzywne elektrodynamiczne przetworniki zdolne do pracy przy niskim obciążeniu akustycznym. Oferują one wyjątkowo szerokie pasmo przenoszenia od 5 Hz do 40 kHz. Dzięki wielu najnowocześniejszym technologiom wbudowanym w przetworniki (bezramkowa cewka w 100% miedziana, kopuła z czystego berylu w kształcie „M” ) FOCAL Stellia zapewnia doskonały dźwięk, bez względu na to, czy chodzi o artykulację basu, czy o najwyższe częstotliwości. Ponadto FOCAL Stellia oferuje wyjątkowo niską impedancję sięgającą 35Ω, dzięki czemu słuchawki są bardzo łatwe do podłączenia mobilnego źródła muzyki jak choćby popularny smartfon. Wszędzie zatem możesz cieszyć się czystością swych ulubionych dźwięków.

Każdy element został opracowany z myślą o optymalnej akustyce, bez uszczerbku dla stylu. Ponieważ w FOCAL innowacje wykraczają poza technologię i wpływają na korzystanie z produktu oraz jego estetykę. Tak więc połączenie dwóch barw koniak i mokka, oraz luksusowy materiał jak licowa skóra tworzą w całości wyjątkowy produkt. Aby w pełni cieszyć się muzyką i wzmocnić emocje, odkryj FOCAL Arche, doskonały audiofilski przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz do połączenia ze słuchawkami klasy High-End.

Komfort absolutny

Słuchawki FOCAL Stellia korzystają z projektu mechanicznego pałąka i jarzma opracowanych pierwotnie dla słuchawek FOCAL Utopia . Spójna krzywizna między tymi dwoma elementami zapewnia doskonały komfort, niezależnie od kształtu i wielkości głowy słuchacza. Ten komfort jest wzmocniony pianką z pamięcią o wysokiej sprężystości zastosowaną w nausznikach.

Idealna izolacja akustyczna

Zdolność tłumienia dźwięku w FOCAL Stellia została dodatkowo zwiększona dzięki zamkniętej konstrukcji oraz dzięki nausznikom, których 50% ich wysokości jest przeznaczone do rozpraszania dźwięku przez nieperforowaną licową skórę, a 50% pochłania sygnał audio przez akustyczną tkaninę, która zakrywa piankę z pamięcią.

Wyjątkowe przetworniki akustyczne

Konstrukcja FOCAL Stellia

W słuchawkach FOCAL Stellia znalazły zastosowanie przetworniki akustyczne z czystego berylu w kształcie litery M, bezramkowa cewka w 100% miedziana. To autorskie technologie, które oferują wyjątkową dynamikę dla zamkniętych słuchawek i przyczyniają się do reprodukcji najdrobniejszych szczegółów dźwiękowych zarówno na wysokich, jak i niskich częstotliwościach. Owocem ich zastosowania stał się nowy, wyjątkowo wyrafinowany dźwięk przestrzenny. Szacunek dla oryginalnego sygnału audio stał się podstawą projektu. Wyjątkowa neutralność dla wokali i wszelkich tonów tworzą zadziwiający realizm brzmienia.


Dane techniczne FOCAL Stellia

 Typ konstrukcji: Słuchawki nauszne typu zamkniętego
 Impedancja: 35 Ω
 Czułość: 106 dB SPL / 1mW @ 1kHz
 THD: 0.1% dla 1kHz / 100 dB SPL
 Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 40 kHz
 Przetwornik akustyczny: 1.6" 40 mm czyste Beryllium "M"- kształt przetwornika
 Waga: 435 g
 Kable na wyposażeniu: 1 x 4 ft OFC 24 AWG cable with 1/8" (3.5mm) TRS Jack connector
1 x 10 ft OFC 24 AWG cable with 4-pin XLR connector
1 x Adapter jack stereo 1/8 "na 1/4"
 Złącza: 2 x Jack (3,5 mm)
 Pudło transportowe: 250 x 240 x 120 mm

Gwarancja FOCAL:

  • Gwarant: FOCAL Polska FNCE S.A.
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Serwis centralny: ul. Kurantów 34, 02-873 Warszawa, tel. 22 331 55 33
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny
  • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić Formularz zgłoszenia naprawy

FOCAL Stellia

Opinie o produkcie (1)

3 lutego 2020

Mega mega i jeszcze raz MEGA WYJE8ANE przepraszam za wylewność ✌️ Jedyne co lepsze miałem na uszach to piersi mojej BOGINI✌️

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl