.

CHORD Hugo 2 Black

( 1 opini )
Cena: 10 690,00 zł 10690.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne wzmacniacze słuchawkowe z DAC


Opis DAC'a ze wzmacniaczem słuchawkowym CHORD Hugo 2

Kiedy w 2014 CHORD Electronics wprowadził na rynek CHORD Hugo, rewolucyjny przenośny DAC i wzmacniacz słuchawkowy, to okazało się, że jest to produkt przełomowy na rynku audiofilskim. Postęp technologii cyfrowej, w tym wprowadzenie najnowszych filtrów FPGA i WTA, umożliwiły stworzenie i wprowadzenie na rynek następnej generacji urządzenia, czyli CHORD Hugo 2. Posiada on szereg nowych funkcji i odznacza się znacznie podwyższoną wydajnością techniczną i brzmieniową.

Urządzenie oferuje cztery wejścia cyfrowe (optyczne, koaksjalne i HD USB) oraz Bluetooth o zwiększonym zasięgu z możliwością odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości do 768 kHz z kodowaniem do DSD512 (Octa DSD) przez wejście HD USB. Urządzenie posiada wyjścia analogowe 2 x RCA oraz słuchawkowe jack 3,5 mm i 6,35 mm. Czterostopniowy filtr cyfrowy pozwala na dopasowanie brzmienia do preferencji użytkownika, zapewniając dodatkową elastyczność kontroli poprzez generowanie brzmienia ciepłego i miękkiego lub przejrzystego i wyrazistego.

Dla współpracy ze słuchawkami, w CHORD Hugo 2 pozostawiono znaną z pierwszej wersji funkcję crossfeed dostępną w trzech trybach roboczych. System został oparty na zaawansowanych badaniach nad obuuszną synchronizacją audio i generuje efekt słuchania muzyki przez głośniki. CHORD Hugo 2 został wyposażony w cztery sferyczne, podświetlane przyciski sterowania o różnych kolorach. Przyciski służą do kontroli funkcji zasilania, sygnału wejściowego, filtrowania oraz funkcji crossfeed.

Mobilność CHORD Hugo 2

CHORD Hugo 2 został zaprojektowany zarówno do użytku domowego jak i mobilnego, umożliwiając dzięki przełomowej technologii DAC znaczne podniesienie jakości dźwięku słyszanego w słuchawkach. W opinii wielu jego użytkowników CHORD Hugo 2 to najlepszy mobilny DAC ze wzmacniaczem jaki kiedykolwiek mieli okazję usłyszeć

Procesor CHORD

Długi czas pracy na baterii

Bateria wystarcza na 7 godzin bezustannego odtwarzania i posiada dwa tryby automatycznego ładownia, w tym poprzez dedykowany do ładowania port Micro USB. Wskaźnik ukazuje trwający proces ładowania i bieżący status baterii.


Dane techniczne CHORD Hugo 2

 Chipset: CHORD Electronics Xilinx Artix 7 (XC7A15T) FPGA
 Pulse array: 10-elementowy pulse array
 Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz +/- 0.2dB
 Moduł wyjściowy wzmacniacza: Clasa A
 Impedancja wyjściowa: 0.025 Ω
 THD: <0.0001% 1kHz 3V RMS 300 Ω
 THD i szum przy 3V RMS: 120 dB at 1kHz 300 Ω ‘A’ wighted (reference 5.3V)
 Stosunek S/N: 126 dB ‘A’ Weighted
 Separacja kanałów: 135dB at 1kHz 300 Ω
 Moc wyjściowa wzmacniacza audio: 94 mW 300 Ω
740 mW 33 Ω
1050 mW 8 Ω
 Wymiary (S×W×G): 130 x 100 x 21 mm
 Masa: 450 g

Gwarancja CHORD

  • Gwarant: AUDIO Center Poland, kontakt: tel. 12 425 64 43 wew.1
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl