.

SONOS

Cechą wspólną wszystkich produktów audio z logiem SONOS jest możliwość ich łatwej integracji, co umożliwia nagłośnienie całego domu. SONOS dostarcza rozwiązania do bezprzewodowego streamowania muzyki i tworzenia wielostrefowych, domowych systemów multiroom audio. Poniżej prezentujemy kilka kluczowych informacji na temat produktów i rozwiązań wyróżniających markę SONOS:

Głośniki aktywne multiroom audio SONOS

SONOS oferuje różne modele kompletnych, bezprzewodowych głośników aktywnych, na których możesz słuchać muzyki nie tylko w wersji mono czy stereo ale również sourround (kina domowego). Stąd oferta SONOS obejmuje: wzmacniacz, odtwarzacz, głośniki all-in-one, soundbary i subwoofery. Produkty te tak są zaprojektowane, by za ich pomocą stworzyć bezprzewodowy system o przyzwoitej jakości brzmienia.

Wsparcie dla formatów dźwięku

Wszystkie produkty SONOS obsługują różne formaty dźwięku, w tym cenione przez fanów dobrego brzmienia FLAC czy WAV, co pozwala na słuchanie muzyki w naprawdę przyzwoitej jakości.

Multiroom audio

Jednym z kluczowych rozwiązań SONOS jest możliwość tworzenia systemów multiroom audio. Pozwala to użytkownikom synchronizować wiele głośników i wzmacniaczy w różnych pomieszczeniach, to natomiast umożliwia jednoczesne odtwarzanie muzyki w całym domu lub niezależne sterowanie dźwiękiem (źródłem i głośnością) w każdym z tych pomieszczeń.

SONOS

Aplikacja SONOS

Swoim użytkownikom SONOS dostarcza darmową aplikację mobilną, która umożliwia łatwe zarządzanie wszelkimi ustawieniami urządzeń multiroom audio i strumieniowanie muzyki z różnych źródeł, takich jak TIDAL, Spotify, Apple Music, Amazon Music i wiele innych. SONOS jest ponadto kompatybilny z wieloma popularnymi usługami streamingowymi i urządzeniami, takimi jak Amazon Echo czy Google Assistant, co pozwala na obsługę głosową i integrację z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu. Regularne aktualizuje oprogramowanie urządzeń SONOS wprowadzają nowe funkcje i poprawki. To oznacza, że istnieje możliwość rozszerzania możliwości swojego systemu poprzez te aktualizacje.

Bezpieczeństwo i prywatność

SONOS stawia duży nacisk na bezpieczeństwo i prywatność swoich użytkowników, zapewniając aktualizacje zabezpieczeń i oferując możliwość wyłączenia opcji zbierania danych.


SONOS AMP

SONOS AMP

Wzmacniacz strefowy multiroom audio
sterowany aplikacją iOS, Android

Producent: SONOS
Cena: 3 799,00 zł /szt
szt
zobacz więcej
SONOS PORT

SONOS PORT

Odtwarzacz strefowy multiroom audio
sterowany aplikacją iOS, Android

Producent: SONOS
Cena: 2 099,00 zł /szt
szt
zobacz więcej
SONOS PLAYBAR (ex-demo)

SONOS PLAYBAR (ex-demo)

Soundbar 3.0 do kina domowego
z platformą streamingową audio

Producent: SONOS
Cena: 3 399,00 zł 2 725,00 zł /szt
zobacz więcej
  • promocja
SONOS Floorstand PLAY:1 White (para)

SONOS Floorstand PLAY:1 White (para)

SONOS
Para standów podłogowych do PLAY:1

Producent: SONOS
Cena: 690,00 zł /para
para
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl