.

TRIANGLE Comete EZ Light Oak

( 1 opini )
Cena: 2 195,00 zł 2195.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne kolumny głośnikowe: TRIANGLE Esprit EZ


Opis konstrukcji TRIANGLE Comete EZ

TRIANGLE Comete to konstrukcja znana i ceniona przez miłośników Hi-Fi od dawna i nowa generacja tego modelu (z rozszerzeniem EZ) tego nie zmieni. TRIANGLE Comete EZ to duży głośnik półkowy typu „Stand Mount” (do umieszczenia na standzie lub dedykowanej podstawie).

Głośnik średniotonowy z 16 cm membraną dobrze sobie radzi z dźwiękiem w zakresie mowy jak i w niższych częstotliwościach. W ten sposób TRIANGLE Comete EZ zapewnia wydajność zbliżoną do kolumny głośnikowej, przy mniejszej głośności. Wyposażony w stożek średniotonowy wykonany w 100% z naturalnej masy celulozowej i głośnik wysokotonowy Pavillon TRIANGLE Comete EZ emituje czysty i dynamiczny dźwięk. Idealnie sprawdzi się dla melomanów poszukujących kompaktowego głośnika, mocnego w niskich częstotliwościach. Kolumna ta dedykowana jest do pomieszczeń od 15 do 30m².

Autorskiej technologii Tweeter z serii TZ2500

Głośnik wysokotonowy to jedyny w swoim rodzaju, firmowy produkt od TRIANGLE . Tweeter z serii TZ2500 to najnowsze wcielenie tytanowej kopułki połączone z komorą kompresyjną. Pozwala to zwiększyć skuteczności całej konstrukcji, obniżyć zniekształcenia dźwięku i poprawić jego rozpraszanie.

Autorskiej technologii Tweeter z serii TZ2500

Założenia projektu głośnika wysokotonowego dla serii Signature pozwoliły na rozwinięcie nowego profilu tuby rozpraszającej wraz ze zmodyfikowanym korektorem fazy. Korektor poszerza zakres rozpraszania wysokich tonów i zapewnia jednolity rozkład natężenia dźwięku w całym pomieszczeniu. Wraz z nowymi elementami tuby i korektora powstał kompaktowy układ napędowy głośnika z super silnym magnesem neodymowym i komorą absorbcyjną. Tył komory został zaprojektowany w celu zatrzymania propagacji fal grających w stronę obudowy, a tym samym redukcji zniekształceń wysokich tonów. Rezultat zastosowanych technologii to bogaty w naturalne barwy dźwięk bez grama wyostrzeń.

Przetwornik średniotonowy

Jednym z wyróżników najpoważniejszych producentów kolumn głośnikowych na świecie jest dedykowany głośnik średniotonowy. Niewielu producentów ma możliwości technologiczne, czasowe i finansowe, aby skonstruować przetwornik przeznaczony wyłącznie do przetwarzania tej części pasma.

Aby zapewnić najwyższą jakość średnich tonów przy zachowaniu mocnego, głębokiego basu, TRIANGLE stworzyło półzawinięte zawieszenie głośnika średniotonowego wykonane z unikalnego połączenia: pianki i gumy. Zmniejszenie szerokości zawieszenia pozwoliło na powiększenie powierzchni membrany, co pozytywnie odbiło się na efektywności oraz poziomie zniekształceń głośnika. Dodajmy do tego odpowiednio wyprofilowany stożek z masy celulozowej dla lepszego rozpraszania dźwięku. Całość sprawia, że głośnik uzyskuje bezkonkurencyjną dynamikę, a przy tym bierze na siebie cały ciężar przetwarzania zakresu średniego pasma akustycznego, tak, aby głośniki niskotonowe nie brały udziału w przetwarzaniu wokali. Pozwala to zapobiec nadmiernemu udziałowi niskich tonów w całościowej prezentacji dźwięku.

Przetwornik średniotonowy


Dane techniczne TRIANGLE Comete EZ

 Typ konstrukcji: Podstawkowa 2 – drożna z bass-reflex
 Głośnik niskotonowy:  
 Głośnik średniotonowy: 1 x 6½”
 Głośnik wysokotonowy: 1 x 1” Titanium dome TZ2500B
 Skuteczność: (dB/W/m) 90,0 dB
 Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 49 – 22.000 Hz
 Moc ciągła 80 Watt
 Moc szczytowa 160 Watt
 Impedancja nominalna: 8 Ohm
 Impedancja minimalna: 4,2 Ohm
 Dolna częstotliwość podziału: Hz
 Górna częstotliwość podziału: Hz
 Wymiary (W x S x G): 400 x 200 x 324 mm
 Wymiary z cokołem (W x S x G): 408 x 200 x 324 mm
 Waga jednej sztuki: 9,3 kg

Gwarancja TRIANGLE :

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl