.

TRIANGLE 40th-anniversary Comete Golden Oak

( 26 opini )
Cena: 3 695,00 zł 3695.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 3660216009944

Opis produktu

Zobacz inne kolumny głośnikowe: TRIANGLE 40th-anniversary


Opis konstrukcji TRIANGLE 40th-anniversary Comete

Kolumny głośnikowe półkowe TRIANGLE Comete uwiodły już pokolenia audiofilów swoim przestrzennym dźwiękiem i niesamowitą, jak na tę wielkość, niższych rejestrów częstotliwości. Konstrukcja TRIANGLE 40th-anniversary Comete opiera się na tych samych zasadach i korzysta z najnowszych optymalizacji modelu znanych z TRIANGLE Antal. Zawiera nowy głośnik wysokotonowy z anodowaną magnezową kopułką w kolorze różowego złota, który zapewnia wysoką wydajność o minimalnych zniekształceniach. Magnez łączy w sobie dwie pożądane w głośnikach cechy: lekkość i sztywność. TRIANGLE 40th-anniversary Comete ma też nowy przetwornik średniotonowy/basowy z naturalnego papieru celulozowego, tym razem z układem napędowym i zawieszeniem dostosowanym do szerszego spektrum dźwięku. Jego główne cechy to klarowność, szczegółowość zakresu wokalnego i niesamowite dostarczanie niższych częstotliwości.

Kolumny głośnikowe TRIANGLE 40th-anniversary Comete zawierają zestaw akcesoriów z różnymi regulowanymi kolcami, których można użyć w zależności od rodzaju podłogi. Umożliwiają one odsprzęganie poprzez eliminację niepożądanych wibracji, co gwarantuje nam wzorcową jakość dźwięku. Edycja TRIANGLE 40th-anniversary Comete została zaprojektowana i opracowana z dbałością o wyjątkowe wrażenia muzyczne. Dzięki dedykowanemu stojakowi głośnikowemu TRIANGLE S04 40th Anniversary, ta kolumna głośnikowa będzie idealnie pasować do pomieszczeń mniejszych niż 25m².

Nowa kopółka magnezowa TZ2520MG

W kolekcji TRIANGLE 40th-anniversary konstruktorzy zainstalowali najnowocześniejszy głośnik wysokotonowy z anodyzowanego magnezu w kolorze różowego złota. Kompozyt kopułki magnezowej zapewnia temu tweeterowi wysoką wydajność, który ponadto kontroluje zniekształcenia i gwarantuje doskonałą kierunkowość. Magnez łączy w sobie dwie pożądane cechy, a mianowicie lekkość i sztywność. Cewka napędowa jest podparta bezpośrednio przez specjalnie uformowaną kopułę, zapewniając w ten sposób regularne i jednorodne centrowanie. Ta zasada zapewnia również dużą jednorodność brzmienia tonów wysokich podczas reprodukcji dźwięku.

Nowy Tweeter magnesium TZ2520MG

Przetwornik średniotonowy 40th-anniversary

Jednym z wyróżników najpoważniejszych producentów kolumn głośnikowych na świecie jest dedykowany głośnik średniotonowy. Niewielu producentów ma możliwości technologiczne, czasowe i finansowe, aby skonstruować przetwornik przeznaczony wyłącznie do przetwarzania tej części pasma.

Od samego początku inżynierowie TRIANGLE bronili używania papierowych membran w swoich głośnikach średniotonowych. Materiał ten oferuje realizm i precyzję w odtwarzaniu wokali. W połączeniu z zawieszeniem z tkaniny o małej fałdzie i o niskim skoku, rejestr wokalny jest doskonale kontrolowany. Wierny swojemu dziedzictwu, ale zawsze poszukujący ulepszeń, zespół TRIANGLE opracował nowy materiał wykonany w 100% z naturalnej masy celulozowej. Jest to włókno papierowe bez żadnej obróbki powierzchniowej.

Papierowy przetwornik średniotonowy

Luksusowe terminale TRIANGLE 40th-anniversary

Terminale przyłączeniowe w TRIANGLE 40th-anniversary są z anodyzowanego, szczotkowanego aluminium w kolorze różowego złota. Specjalnie zaprojektowane, izolowane zaciski mogą pomieścić kabel o średnicy 5 mm². Mogą również pomieścić wtyki bananowe z systemem blokowania.

Terminale TRIANGLE 40th-anniversary 


Dane techniczne TRIANGLE 40th-anniversary Comete

 Typ konstrukcji: Podstawkowa 2 – drożna z systemem Bass Reflex
 Głośnik niskotonowy: ---
 Głośnik średniotonowy: 1 x 6½” Cellulose paper
 Głośnik wysokotonowy: 1 x 1” New magnesium dome TZ2520MG
 Skuteczność: (dB/W/m) 90,0 dB
 Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 47 – 22.000 Hz
 Moc ciągła 90 Watt
 Moc szczytowa 180 Watt
 Impedancja nominalna: 8 Ω
 Impedancja minimalna: 3,2 Ω
 Dolna częstotliwość podziału: ---
 Górna częstotliwość podziału: 3900 Hz
 Wymiary (W x S x G): 400 x 200 x 324 mm
 Wymiary z cokołem (W x S x G): ---
 Waga jednej sztuki: 8,8 kg

Gwarancja TRIANGLE :

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl