.

TRIANGLE 40th-anniversary Antal Golden Oak

( 1 opini )
Cena: 7 445,00 zł 7445.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 3660216009937

Opis produktu

Zobacz inne kolumny głośnikowe: TRIANGLE 40th-anniversary


Opis konstrukcji TRIANGLE 40th-anniversary Antal

Prawdziwa synteza brzmienia TRIANGLE to właśnie te 3-drożne kolumny głośnikowe o wysokości 1,10 metra. Są one wyposażone w zupełnie nowy głośnik wysokotonowy tubowy opracowany specjalnie z okazji 40-lecia istnienia marki TRIANGLE. Ta unikalna technologia TRIANGLE pozwala na dużą dynamikę i równomierne rozproszenie wysokich częstotliwości w pomieszczeniu. Nowy, w 100% naturalny materiał z pulpy papierowej nadaje 16-cm membranie głośnika średniotonowego lekkość i sztywność z unikalną barwą brzmienia wokali. Bardzo sztywne zawieszenie plisowane zapewnia stałą kontrolę pracy głośnika. Bas nie może być gorszy: dwa 16-centymetrowe głośniki to kombinacja miazgi drzewnej, lnu i włókna węglowego, a wszystko to dla zapewnienia mocnego i mięsistego basu.

TRIANGLE 40th-anniversary Antal są dostarczane z elegancką podstawą szklaną formowaną termicznie i zestawem kolców w kolorze różowego złota do wykorzystania w zależności od rodzaju podłoża na którym będą ustawione. Kolumny te spodobają się wszystkim poszukującym nowoczesnej obudowy wykończonej rzadkim fornirem, która łączy się z zaawansowanymi technologiami akustycznymi TRIANGLE. TRIANGLE 40th-anniversary Antal zostały zaprojektowane i opracowana z dbałością o wyjątkowe wrażenia muzyczne i najlepiej zaprezentują się w pomieszczeniu o powierzchni od 30 do 50m².

Nowa kopółka magnezowa TZ2520MG

W kolekcji TRIANGLE 40th-anniversary konstruktorzy zainstalowali najnowocześniejszy głośnik wysokotonowy z anodyzowanego magnezu w kolorze różowego złota. Kompozyt kopułki magnezowej zapewnia temu tweeterowi wysoką wydajność, który ponadto kontroluje zniekształcenia i gwarantuje doskonałą kierunkowość. Magnez łączy w sobie dwie pożądane cechy, a mianowicie lekkość i sztywność. Cewka napędowa jest podparta bezpośrednio przez specjalnie uformowaną kopułę, zapewniając w ten sposób regularne i jednorodne centrowanie. Ta zasada zapewnia również dużą jednorodność brzmienia tonów wysokich podczas reprodukcji dźwięku.

Nowy Tweeter magnesium TZ2520MG

Przetwornik średniotonowy 40th-anniversary

Jednym z wyróżników najpoważniejszych producentów kolumn głośnikowych na świecie jest dedykowany głośnik średniotonowy. Niewielu producentów ma możliwości technologiczne, czasowe i finansowe, aby skonstruować przetwornik przeznaczony wyłącznie do przetwarzania tej części pasma.

Od samego początku inżynierowie TRIANGLE bronili używania papierowych membran w swoich głośnikach średniotonowych. Materiał ten oferuje realizm i precyzję w odtwarzaniu wokali. W połączeniu z zawieszeniem z tkaniny o małej fałdzie i o niskim skoku, rejestr wokalny jest doskonale kontrolowany. Wierny swojemu dziedzictwu, ale zawsze poszukujący ulepszeń, zespół TRIANGLE opracował nowy materiał wykonany w 100% z naturalnej masy celulozowej. Jest to włókno papierowe bez żadnej obróbki powierzchniowej.

Papierowy przetwornik średniotonowy

Głośnik basowy TRIANGLE 40th-anniversary

Prawdziwy krok naprzód pod względem wydajności to konstukcja zupełnie nowego głośnika basowego. TRIANGLE 40th-anniversary Antal zawiera nową generację przetworników basowych, które zapewniają dużą wydajność i muzykalność basową. Niezwykle sztywna membrana to niespotykana dotąd kompozycja dwóch rodzajów pulpy drzewnej połączonej z lnem oraz z włóknem węglowym. Taka konstrukcja ogranicza zniekształcenia pomimo dużych odległości wychyłu membrany. Głośnik ten posiada również powiększoną cewkę napędową, która zapewnia doskonałą kontrolę i dużą żywotność. TRIANGLE 40th-anniversary Antal przywraca w ten sposób potężny bas, z czystym i szczegółowym dźwiękiem.

Głośnik basowy TRIANGLE 40th


Dane techniczne TRIANGLE 40th-anniversary Antal

 Typ konstrukcji: Podłogowa 3 – drożna z systemem Bass Reflex
 Głośnik niskotonowy: 2 x 6½” Wood pulp with Carbon fiber
 Głośnik średniotonowy: 1 x 6½” Cellulose paper
 Głośnik wysokotonowy: 1 x 1” New magnesium dome TZ2520MG
 Skuteczność: (dB/W/m) 92,0 dB
 Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 37 – 22.000 Hz
 Moc ciągła 140 Watt
 Moc szczytowa 280 Watt
 Impedancja nominalna: 8 Ω
 Impedancja minimalna: 3,0 Ω
 Dolna częstotliwość podziału: 185 Hz
 Górna częstotliwość podziału: 3900 Hz
 Wymiary (W x S x G): 1090 x 200 x 345 mm
 Wymiary z cokołem (W x S x G): 1128 x 300 x 424 mm
 Waga jednej sztuki: 29,8 kg

Gwarancja TRIANGLE :

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl