SONY FWD-85XR90
( 3 opini )
  • nowość
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 48 godzin
Kod EAN: 5013493474697
Opis produktu
Zobacz inne telewizory SONY Bravia 4K HDR
Opis monitora Professional
SONY Bravia FWD-85XR90 Full Array Mini LED
Bezkonkurencyjna jasność, nieprzeciętnie piękne kolory
Najwyższy kontrast. Technologia monitora profesjonalnego.
Niezrównany realizm dzięki procesorowi XR
Procesor SONY XR
Krystalicznie czysty obraz
Dźwięk o najbardziej kinowej jakości.
Rozrywka z platformą Google TV
Google TV
IMAX Enhanced, Dolby Vision® i Dolby Atmos®
Wzornictwo One Slate.
Dane techniczne SONY FWD-85XR90
 Przekątna ekranu (w calach) 85" (84,6")
 Rozmiar ekranu (przekątna w cm) 215 cm
 Typ wyświetlacza LCD z podświetleniem Mini LED (QLED)
 Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach) 3840 x 2160
 Zgodność z HDR (high dynamic range) Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
 Procesor obrazu XR Triluminos Pro
Procesor XR
 Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna) XR Motion Clarity
tryb automatyczny
 System operacyjny Android 12
 Serwis z aplikacjami Google Play
 Pamięć wbudowana 32 GB
 Chromecast built-in Tak
 Apple airplay Tak
 Apple homekit Tak
 Wejścia HDMI x4
 HDCP HDCP 2.3 (do HDMI™1/2/3/4)
 HDMI-CEC Tak (eARC/ARC)
 Liczba tunerów (naziemnych/kablowych) 2x (cyfrowe DVB-T/T2)
1x (analogowy)
 Liczba tunerów (satelitarnych) 2x DVB-S/S2
 Ci+ Tak
 Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość) Napięcie przemienne 220–240 V / 50 Hz
 Pobór mocy (w trybie czuwania) 0,50 W
 Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — złącza 2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC)
 Znamionowy pobór mocy 528 W
 Rozmieszczenie otworów zgodne ze standardem VESA (S×W) 40 x 40 cm
 Wymiary telewizora bez podstawy (S×W×G) 1888 × 1085 × 49 mm
 Wymiary telewizora z podstawą (standardowe ustawienie) (S×W×G) 1888 × 1097 × 457 mm
 Wymiary kartonu (S×W×G) 2004 × 1220 × 226 mm