SONY FWD-65A80L
( 22 opini )
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 48 godzin
Kod EAN: 5013493461628
Opis produktu
Zobacz inne telewizory SONY Bravia 4K
Opis monitora SONY Bravia serii A80 OLED
Telewizor z platformą Android TV™
Android TV
Procesor dla technologii OLED
Procesor X1 Ultimate dla OLED
Z łatwością podłączysz ulubione urządzenia APPLE™
SONY AirPlay
Telewizor rekomendowany przez Netflix.
NETFLIX
Kluczowe zalety SONY Bravia serii A80 OLED
Rozdzielczość 4K (3840 x 2160 pikseli)
OLED z technologią Pixel Contrast Booster
Najwyższa jakość OLED.
Jeszcze bardziej realistyczne kolory i kontrast
Szersza paleta barw dzięki technologii TRILUMINOS Display
Wyraźniejsze i jaśniejsze sceny przedstawiające szybki ruch
Zoptymalizowana jasność
Właściwy dźwięk we właściwym miejscu
Intensywne wrażenie dużego ekranu
Technologia Google Chromecast
Szybka konfiguracja w trybie Pro
Łatwe tworzenie materiałów Digital Signage
Integracja z systemem TEOS
Dane techniczne SONY FWD-65A80L
 Przekątna ekranu (w calach) 65" (64,4")
 Rozmiar ekranu (przekątna w cm) 164 cm
 Typ wyświetlacza OLED
 Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach) 3840 x 2160
 Zgodność z HDR (high dynamic range) Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)
 Procesor obrazu Cognitive Processor XR
 Optymalizacja czystości Interpolacja XR 4K
Przetwarzanie dual database processing
XR Super Resolution
 Optymalizacja koloru Technologia Live Colour™
XR Smoothing
XR Triluminos Pro™
 Optymalizacja kontrastu Dynamiczne zwiększanie kontrastu
OLED XR Contrast
Pixel Contrast Booster
XR HDR Remaster
 Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna) XR Motion Clarity
tryb automatyczny
 System operacyjny Android 10
 Serwis z aplikacjami Google Play
 Pamięć wbudowana 32 GB
 Wyszukiwanie głosowe Tak
 Chromecast built-in Tak
 Apple airplay Tak
 Apple homekit Tak
 Wejścia HDMI x4
 HDCP HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4)
 HDMI-CEC Tak (eARC/ARC)
 Cechy i funkcje wyspecyfikowane w HDMI 2.1 4K120/eARC/VRR/ALLM
 Liczba tunerów (naziemnych/kablowych) 2x (cyfrowe DVB-T/T2)
1x (analogowy)
 Liczba tunerów (satelitarnych) 2x DVB-S/S2
 Ci+ Tak
 Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość) Napięcie przemienne 220–240 V / 50 Hz
 Pobór mocy (w trybie czuwania) 0,50 W
 Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — złącza 2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC)
 Zużycie energii w trybie włączonym (Lot 5) 96 kWh / 1000 godz.
 Rozmieszczenie otworów zgodne ze standardem VESA (S×W) 30 x 30 cm
 Wymiary telewizora bez podstawy (S×W×G) 1448 × 836 × 53 mm
 Wymiary telewizora z podstawą (standardowe ustawienie) (S×W×G) 1448 × 862 × 327 mm
 Wymiary kartonu (S×W×G) 1574 × 958 × 180 mm