.

REL T7x Piano Black

( 7 opini )
Cena: 5 390,00 zł 5390.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 857316005553

Opis produktu

Zobacz inne: Subwoofery REL


Opis subwoofera REL T7x

Seria REL T/x już dniu premiery postrzegana została jako ładniejsza i świeższa. Celem konstruktorów REL nie było po prostu ulepszenie znakomitych poprzedników, ale chcieli oni zaoferować fanom dobrego brzmienia jak najwięcej z najnowszej serii REL S przy mniejszym budżecie. Czeka na Ciebie szybsze, jeszcze bardziej przejrzyste brzmienie systemu audio z wyższym maksymalnym poziomem wyjściowym i jeszcze większym wpływem na całość dźwięk.

REL T7x - przemyślany, a następnie całkowicie przeprojektowany

REL T7x jest doskonałą odpowiedzią na realia świata audio. Jest wystarczająco kompaktowy i wystarczająco piękny, aby zakończyć dyskusję, zanim się ona zacznie, o słuszności używania subwoofera w systemach stereofonicznych czy kina domowego. REL T7x to subwoofer wystarczająco mocny, aby z łatwością odpowiedzieć na większość potrzeb i wystarczająco zrównoważony barwowo, aby pięknie komponować się z wieloma wysokiej jakości kolumnami głośnikowymi. Ponadto do tego jest wystarczająco elastyczny, aby świetnie odnaleźć się w specjalistycznych zastosowaniach nagłośnienia domowego.

Konstrukcja serii REL T/x - REL T7x

REL T7x jest bez wątpliwości jednym z najbardziej zrównoważonych barwowo subwooferów REL wszechczasów. Aby osiągnąć idealną równowagę, musi on brać pod uwagę prędkość przeciwko ciężarowi, zapewniając jednocześnie rzeczywistą głębokość basu – a przy tym robić to w harmonijnie dobranej obudowie. REL T7x sprawia, że wszystko wydaje się łatwe. Szybki i delikatny, potrafi wybić wyjątkowo głęboki, melodyjny bas, który przeczy jego rozmiarom i gra głośniej niż kiedykolwiek będziesz tego potrzebował.

Flagowy subwoofer REL T9x Black

Innowacyjne membrany głośników niskotonowych REL T/x

Aby osiągnąć wyższą jakość dźwięku przy jeszcze lepszej kontroli, konieczne było całkowite przeprojektowanie zawieszenia głośnika. Podobnie jak zawieszenie w samochodzie sportowym, elementy te odpowiadają za dostrojenie brzmienia subwooferów. Zwiększając wielkość obudowy poprawiamy sprawność, uzyskując wyższą moc wyjściową bez konieczności zwiększenia mocy wzmacniacza audio. Mniejsze ciśnienie wewnątrz obudowy oznacza, że możemy zastosować sztywniejsze, lepiej kontrolowane zawieszenie przetwornika. Dzięki temu udało się zachować najlepsze aspekty poprzedniego projektu REL T7i, takie jak aluminiowa nakładka przeciwpyłowa, odpowiedzialna za usztywnienie lekkiej, 200 mm membrany, przy jednoczesnym prawie zerowym zwiększeniu masy. Ta poprawiona kombinacja zapewnia znacznie lepszy atak i dynamikę przy większej przejrzystości.

Solidne wzmacniacze z rezerwą prądową

REL zachował swoje autorskie, wyjątkowe wzmacniacze audio pracujące w klasie AB stosowane w każdej generacji serii T od 2006 roku. Kluczem ich powodzenia jest ich niezawodność, a przy około 200 000 sztuk subwooferów z tej serii, które służą już melomanom, właściciele nowych subwooferów REL T7x mogą spać spokojnie. Potężny, 200-watowy wzmacniacz MOSFET zastosowany w REL T7x pozostaje ikoną dźwięku i niezawodności z ogromnymi rezerwami prądu. W projekcie tym wykorzystano ogromne zasilacze, a w każdym jego elemencie można znaleźć drobne ulepszenia. Nowe tranzystory MOSFET poprawiają jakość i przejrzystość dźwięku, a nowe metody zabezpieczania transformatorów toroidalnych oznaczają doskonałą niezawodność. Najlepsze staje się jeszcze lepsze.

Wzmacniacz i złącza REL T7x

Legendarne wejście wysokopoziomowe REL i szybkie filtry wejściowe są już istotną częścią historii firmy. Podłączenie subwoofera przez wyjścia kolumn głośnikowych wzmacniacza bez pobierania z niego mocy może wydawać się magiczne, ale prawdziwa magia polega na tym, że dźwięk nabiera wówczas naturalnego charakteru. Unikalne strojenie i specjalne zabezpieczenia oznaczają, że REL T7x brzmi świeżo, szybciej i bardziej dynamicznie niż wcześniej.

Łączność bezprzewodowa o zerowej kompresji

REL wypracował już sobie znakomitą reputację budując najlepiej brzmiące i najszybsze systemy bezprzewodowe dostępne w branży. REL nigdy nie polega na kompresji cyfrowej, ponieważ daje ona chudy, pozbawiony życia dźwięk. Zamiast tego udoskonalił (opcjonalny) system bezprzewodowy REL Arrow. Brzmi on tak szybko i dynamicznie, że z czystym sumieniem możemy zachęcać do korzystania z łączności bezprzewodowej na jednym kanale pary REL, podczas gdy drugi kanał może być połączony za pomocą kabla.

System bezprzewodowy dla REL T9x


Dane techniczne subwoofera REL T7x

 Typ: Głośnik aktywny promieniujący do przodu,
membrana bierna promieniująca w dół
 Rozmiar i materiał głośnika: 8" (200 mm) o dużym skoku, odwrócona aluminiowa nakładka przeciwpyłowa FibreAlloy™, kosz stalowy. Biała membrana.
 Rozmiar i materiał membrany biernej: 10" (254 mm) o dużym skoku, odwrócona aluminiowa nakładka przeciwpyłowa FibreAlloy™, kosz stalowy. Czarna membrana.
 Zejście niskich częstotliwości: 30 Hz przy -6 dB
 Złącza wejściowe: Wysokopoziomowe złącze Neutrik Speakon
Pojedyncze niskopoziomowe złącze RCA
Złącze RCA dla kanału LFE
 Złącza wyjściowe: ---
 Moc wyjściowa: 200 Watt (RMS)
 Typ wzmacniacza: Klasa AB
 Łączność bezprzewodowa: Arrow (opcja)
Zero Compression
Pojedynczy układ LSI
 Wymiary (S x W x G) 356 x 320 x 363 mm
 Waga 17,5 kg
 Wykończenie Czarny lakier fortepianowy 5 warstw
Biały lakier o wysokim połysku 5 warstw

Gwarancja REL:

  • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.3
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl