.

PRIMARE I25 Prisma z TRIANGLE 40th Comete

( 5 opini )
  • promocja
Cena: 19 990,00 zł 22 888,00 zł 19990.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 19 990,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość zestaw
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne Zestawy audio HiFi PRIMARE


PRIMARE I25 Prisma
zintegrowany wzmacniacz stereo z odtwarzaczem sieciowym audio

PRIMARE I25 Prisma kontynuuje firmową tradycję wytwarzania eleganckich wzmacniaczy zintegrowanych audio, cechujących się godnymi naśladowania parametrami mocy i kontroli brzmienia. Wzmacniacz zintegrowany PRIMARE I25 Prisma jest najnowszą iteracją modeli z ikonicznej serii 30 TEJ SZWRDZKIEJ firmy. Jako pierwszy korzysta z nowego systemu zasilania UFPD 2, będącego na nowo opracowaną wersją firmowej, wielokrotnie nagradzanej, w pełni analogowej technologii UFPD, pracującej w klasie D. Obecna platforma zasilania w pełni korzysta z potencjału technologii klasy D. Zapewniając całkowicie liniowe wzmocnienie w całym paśmie słyszalnym na poziomie 100 Watt przy 8 Ω, PRIMARE I25 Prisma dostarcza naturalnie szybki, czysty i zwinny dźwięk oraz niesłychaną zdolność tchnienia życia w muzykę.

Obok opcji zbalansowanego wejścia analogowego wzmacniacz PRIMARE I25 Prisma zawiera również w pełni funkcjonalną sekcję DAC oraz technologię łączności i sterowania Prisma. Wzmacniacz ten jest dostarczany z pilotem zdalnego sterowania PRIMARE C25 na podczerwień, który wyposażony został w całkowicie nowe, zastrzeżone kody sterujące, zapewniające szybsze reakcje i mniej zakłóceń.

PRIMARE DAC
moduł konwertera cyfrowo-analogowego

PRIMARE DM35 to zaawansowany moduł konwertera cyfrowo-analogowego do dodawania konwersji sygnału cyfrowo na analogowy. Moduł ten jest zintegrowaną częścią wzmacniacza PRIMARE I25 Prisma. Aby umożliwić odtwarzanie praktycznie dowolnego źródła cyfrowego z absolutną dokładnością i muzykalnością, PRIMARE DM35 DAC odtwarza dźwięk o wysokiej rozdzielczości, który jest jak najbliżej oryginalnego źródła. Wejścia obejmują 4 optyczne Toslink i 2 koaksjalne RCA dla rozdzielczości do 192 kHz/24 bity oraz 1 wejście USB B do podłączenia komputera z rozdzielczością do 768 kHz/32 bity i DSD256 (11,2 MHz). Koncentryczne wyjście RCA zapewnia natywne wyjście dla wejść cyfrowych i wybieralne wyjście 48 lub 96 kHz dla wejść analogowych

PRIMARE DAC

Platforma sieciowa multiroom audio
PRIMARE Prisma

Tak samo jak pryzmat daje pełne spektrum kolorów z pojedynczej wiązki światła, moduł PRIMARE Prisma daje pełne spektrum możliwości zarządzania systemem z jednego punktu sterowania. PRIMARE Prisma zapewnia łączność multiroom audio oraz obsługę odtwarzania mediów zarówno zapisanych na dysku, jak i strumieniowanych, przewodowych i bezprzewodowych z dowolnego urządzenia mobilnego za pośrednictwem dedykowanej aplikacji sterującej. Oprócz obsługi Bluetooth®, AirPlay oraz Spotify Connect PRIMARE Prisma oferuje wbudowany Chromecast, wyjątkową technologię streamingową, która umożliwia bezpośrednie połączenie z setkami aplikacji do strumieniowania mediów, co zapewnia najlepsze osiągalne brzmienie i wygodę użytkowania. Dzięki wbudowanej technologii Chromecast rodzina urządzeń PRIMARE Prisma zyskała też na funkcjonalności, jest teraz kompatybilna z serwerem Roon, co powinno ucieszyć wszystkich wielbicieli doskonałego brzmienia.

PRIMARE Prisma

Skandynawski design PRIMARE

W PRIMARE wierzą, że każdy aspekt produktu: wygląd, satysfakcja z obsługi... wpływa na ogólne wrażenia z obcowania z PRIMARE. Dzięki temu produkty PRIMARE emanują cechami skandynawskiego designu: to proste, eleganckie projekty, o przystępnej i łatwej do zrozumienia funkcjonalności. Przykładem tego jest sygnaturowe pokrętło sterujące, znane w całej branży zarówno ze swojego wyglądu, jak układa się ono w dłoni podczas wybierania wejścia lub regulacji głośności. W Skandynawii mówi się "lagom", to znaczy nie za dużo nie za mało, wszystko w równowadze, proporcjach i harmonii.

Skandynawski design PRIMARE


Dane techniczne PRIMARE I25 Prisma

 Moc wyjściowa: 2 x 100 Watt 8Ω
2 x 200 Watt 4Ω
 Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz, -0,2 dB
 Zniekształcenia THD + N: < 0,01%, 20 Hz – 20 kHz, 10 Watt przy 8Ω
 Stosunek sygnał/szum: >100 dB
 Wejścia analogowe: 5 par RCA
 Wejścia cyfrowe (na DAC'u): 4 x TOSLINK (192 kHz/24 bit)
2 x RCA (192 kHz/24 bit)
1 x USB-B (PCM 384 kHz/24 bit /DSD 64/128/256)
 Wyjścia analogowe: PRE 1 para RCA
liniowe 1 para RCA
 Wyjście (na DAC'u): 1 x RCA (sygnał analogowy na wejściu = 48 kHz na wyjściu; sygnał cyfrowy na wejściu = przesyłany bez zmian na wyjście)
 Obsługiwane formaty: WAV, LPCM, AIFF, FLAC, ALAC, MP3, MP4 (AAC), WMA, OGG, DSD
 Wejścia przewodowe: 1 x USB-A
2 x LAN; WLAN – 192 kHz/24 bit; DSD 64/128
 Łączność bezprzewodowa: Bluetooth®, AirPlay, Spotify Connect, wbudowany moduł Chromecast
WLAN zgodny ze standardem IEEE 802.11 a/b/g/n/ac; działa w trybie 2,4/5 GHz b, g, n
 Pobór mocy tryb czuwania: 0,5 Watt
 Pobór mocy tryb pracy: 40 Watt
 Wymiary (S x W x G): 430 x 106 x 420 mm (wraz z pokrętłami i złączami)
 Waga netto: 11 kg

Złącza PRIMARE I25 Prisma

Złącza PRIMARE I25 Prisma


Gwarancja PRIMARE

  • Gwarant: AUDIO Center Poland, kontakt: tel. 12 425 64 43 wew.1
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.


TRIANGLE 40th-anniversary Comete

Kolumny głośnikowe półkowe TRIANGLE Comete uwiodły już pokolenia audiofilów swoim przestrzennym dźwiękiem i niesamowitą, jak na tę wielkość, niższych rejestrów częstotliwości. Konstrukcja TRIANGLE 40th-anniversary Comete opiera się na tych samych zasadach i korzysta z najnowszych optymalizacji modelu znanych z TRIANGLE Antal. Zawiera nowy głośnik wysokotonowy z anodowaną magnezową kopułką w kolorze różowego złota, który zapewnia wysoką wydajność o minimalnych zniekształceniach. Magnez łączy w sobie dwie pożądane w głośnikach cechy: lekkość i sztywność. TRIANGLE 40th-anniversary Comete ma też nowy przetwornik średniotonowy/basowy z naturalnego papieru celulozowego, tym razem z układem napędowym i zawieszeniem dostosowanym do szerszego spektrum dźwięku. Jego główne cechy to klarowność, szczegółowość zakresu wokalnego i niesamowite dostarczanie niższych częstotliwości.

Kolumny głośnikowe TRIANGLE 40th-anniversary Comete zawierają zestaw akcesoriów z różnymi regulowanymi kolcami, których można użyć w zależności od rodzaju podłogi. Umożliwiają one odsprzęganie poprzez eliminację niepożądanych wibracji, co gwarantuje nam wzorcową jakość dźwięku. Edycja TRIANGLE 40th-anniversary Comete została zaprojektowana i opracowana z dbałością o wyjątkowe wrażenia muzyczne. Dzięki dedykowanemu stojakowi głośnikowemu TRIANGLE S04 40th Anniversary, ta kolumna głośnikowa będzie idealnie pasować do pomieszczeń mniejszych niż 25m².

Nowa kopółka magnezowa TZ2520MG

W kolekcji TRIANGLE 40th-anniversary konstruktorzy zainstalowali najnowocześniejszy głośnik wysokotonowy z anodyzowanego magnezu w kolorze różowego złota. Kompozyt kopułki magnezowej zapewnia temu tweeterowi wysoką wydajność, który ponadto kontroluje zniekształcenia i gwarantuje doskonałą kierunkowość. Magnez łączy w sobie dwie pożądane cechy, a mianowicie lekkość i sztywność. Cewka napędowa jest podparta bezpośrednio przez specjalnie uformowaną kopułę, zapewniając w ten sposób regularne i jednorodne centrowanie. Ta zasada zapewnia również dużą jednorodność brzmienia tonów wysokich podczas reprodukcji dźwięku.

Nowy Tweeter magnesium TZ2520MG

Przetwornik średniotonowy 40th-anniversary

Jednym z wyróżników najpoważniejszych producentów kolumn głośnikowych na świecie jest dedykowany głośnik średniotonowy. Niewielu producentów ma możliwości technologiczne, czasowe i finansowe, aby skonstruować przetwornik przeznaczony wyłącznie do przetwarzania tej części pasma.

Od samego początku inżynierowie TRIANGLE bronili używania papierowych membran w swoich głośnikach średniotonowych. Materiał ten oferuje realizm i precyzję w odtwarzaniu wokali. W połączeniu z zawieszeniem z tkaniny o małej fałdzie i o niskim skoku, rejestr wokalny jest doskonale kontrolowany. Wierny swojemu dziedzictwu, ale zawsze poszukujący ulepszeń, zespół TRIANGLE opracował nowy materiał wykonany w 100% z naturalnej masy celulozowej. Jest to włókno papierowe bez żadnej obróbki powierzchniowej.

Papierowy przetwornik średniotonowy

Luksusowe terminale TRIANGLE 40th-anniversary

Terminale przyłączeniowe w TRIANGLE 40th-anniversary są z anodyzowanego, szczotkowanego aluminium w kolorze różowego złota. Specjalnie zaprojektowane, izolowane zaciski mogą pomieścić kabel o średnicy 5 mm². Mogą również pomieścić wtyki bananowe z systemem blokowania.

Terminale TRIANGLE 40th-anniversary 


Dane techniczne TRIANGLE 40th-anniversary Comete

 Typ konstrukcji: Podstawkowa 2 – drożna z systemem Bass Reflex
 Głośnik niskotonowy: ---
 Głośnik średniotonowy: 1 x 6½” Cellulose paper
 Głośnik wysokotonowy: 1 x 1” New magnesium dome TZ2520MG
 Skuteczność: (dB/W/m) 90,0 dB
 Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 47 – 22.000 Hz
 Moc ciągła 90 Watt
 Moc szczytowa 180 Watt
 Impedancja nominalna: 8 Ω
 Impedancja minimalna: 3,2 Ω
 Dolna częstotliwość podziału: ---
 Górna częstotliwość podziału: 3900 Hz
 Wymiary (W x S x G): 400 x 200 x 324 mm
 Wymiary z cokołem (W x S x G): ---
 Waga jednej sztuki: 8,8 kg

Gwarancja TRIANGLE :

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl