.

PRIMARE I25 Prisma Black

( 1 opini )
Cena: 15 690,00 zł 15690.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne wzmacniacze: PRIMARE Prisma


PRIMARE I25 Prisma
zintegrowany wzmacniacz stereo z odtwarzaczem sieciowym audio

PRIMARE I25 Prisma kontynuuje firmową tradycję wytwarzania eleganckich wzmacniaczy zintegrowanych audio, cechujących się godnymi naśladowania parametrami mocy i kontroli brzmienia. Wzmacniacz zintegrowany PRIMARE I25 Prisma jest najnowszą iteracją modeli z ikonicznej serii 30 TEJ SZWRDZKIEJ firmy. Jako pierwszy korzysta z nowego systemu zasilania UFPD 2, będącego na nowo opracowaną wersją firmowej, wielokrotnie nagradzanej, w pełni analogowej technologii UFPD, pracującej w klasie D. Obecna platforma zasilania w pełni korzysta z potencjału technologii klasy D. Zapewniając całkowicie liniowe wzmocnienie w całym paśmie słyszalnym na poziomie 100 Watt przy 8 Ω, PRIMARE I25 Prisma dostarcza naturalnie szybki, czysty i zwinny dźwięk oraz niesłychaną zdolność tchnienia życia w muzykę.

Obok opcji zbalansowanego wejścia analogowego wzmacniacz PRIMARE I25 Prisma zawiera również w pełni funkcjonalną sekcję DAC oraz technologię łączności i sterowania Prisma. Wzmacniacz ten jest dostarczany z pilotem zdalnego sterowania PRIMARE C25 na podczerwień, który wyposażony został w całkowicie nowe, zastrzeżone kody sterujące, zapewniające szybsze reakcje i mniej zakłóceń.

PRIMARE DAC
moduł konwertera cyfrowo-analogowego

PRIMARE DM35 to zaawansowany moduł konwertera cyfrowo-analogowego do dodawania konwersji sygnału cyfrowo na analogowy. Moduł ten jest zintegrowaną częścią wzmacniacza PRIMARE I25 Prisma. Aby umożliwić odtwarzanie praktycznie dowolnego źródła cyfrowego z absolutną dokładnością i muzykalnością, PRIMARE DM35 DAC odtwarza dźwięk o wysokiej rozdzielczości, który jest jak najbliżej oryginalnego źródła. Wejścia obejmują 4 optyczne Toslink i 2 koaksjalne RCA dla rozdzielczości do 192 kHz/24 bity oraz 1 wejście USB B do podłączenia komputera z rozdzielczością do 768 kHz/32 bity i DSD256 (11,2 MHz). Koncentryczne wyjście RCA zapewnia natywne wyjście dla wejść cyfrowych i wybieralne wyjście 48 lub 96 kHz dla wejść analogowych

PRIMARE DAC

Platforma sieciowa multiroom audio
PRIMARE Prisma

Tak samo jak pryzmat daje pełne spektrum kolorów z pojedynczej wiązki światła, moduł PRIMARE Prisma daje pełne spektrum możliwości zarządzania systemem z jednego punktu sterowania. PRIMARE Prisma zapewnia łączność multiroom audio oraz obsługę odtwarzania mediów zarówno zapisanych na dysku, jak i strumieniowanych, przewodowych i bezprzewodowych z dowolnego urządzenia mobilnego za pośrednictwem dedykowanej aplikacji sterującej. Oprócz obsługi Bluetooth®, AirPlay oraz Spotify Connect PRIMARE Prisma oferuje wbudowany Chromecast, wyjątkową technologię streamingową, która umożliwia bezpośrednie połączenie z setkami aplikacji do strumieniowania mediów, co zapewnia najlepsze osiągalne brzmienie i wygodę użytkowania. Dzięki wbudowanej technologii Chromecast rodzina urządzeń PRIMARE Prisma zyskała też na funkcjonalności, jest teraz kompatybilna z serwerem Roon, co powinno ucieszyć wszystkich wielbicieli doskonałego brzmienia.

PRIMARE Prisma

Skandynawski design PRIMARE

W PRIMARE wierzą, że każdy aspekt produktu: wygląd, satysfakcja z obsługi... wpływa na ogólne wrażenia z obcowania z PRIMARE. Dzięki temu produkty PRIMARE emanują cechami skandynawskiego designu: to proste, eleganckie projekty, o przystępnej i łatwej do zrozumienia funkcjonalności. Przykładem tego jest sygnaturowe pokrętło sterujące, znane w całej branży zarówno ze swojego wyglądu, jak układa się ono w dłoni podczas wybierania wejścia lub regulacji głośności. W Skandynawii mówi się "lagom", to znaczy nie za dużo nie za mało, wszystko w równowadze, proporcjach i harmonii.

Skandynawski design PRIMARE


Dane techniczne PRIMARE I25 Prisma

 Moc wyjściowa: 2 x 100 Watt 8Ω
2 x 200 Watt 4Ω
 Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz, -0,2 dB
 Zniekształcenia THD + N: < 0,01%, 20 Hz – 20 kHz, 10 Watt przy 8Ω
 Stosunek sygnał/szum: >100 dB
 Wejścia analogowe: 5 par RCA
 Wejścia cyfrowe (na DAC'u): 4 x TOSLINK (192 kHz/24 bit)
2 x RCA (192 kHz/24 bit)
1 x USB-B (PCM 384 kHz/24 bit /DSD 64/128/256)
 Wyjścia analogowe: PRE 1 para RCA
liniowe 1 para RCA
 Wyjście (na DAC'u): 1 x RCA (sygnał analogowy na wejściu = 48 kHz na wyjściu; sygnał cyfrowy na wejściu = przesyłany bez zmian na wyjście)
 Obsługiwane formaty: WAV, LPCM, AIFF, FLAC, ALAC, MP3, MP4 (AAC), WMA, OGG, DSD
 Wejścia przewodowe: 1 x USB-A
2 x LAN; WLAN – 192 kHz/24 bit; DSD 64/128
 Łączność bezprzewodowa: Bluetooth®, AirPlay, Spotify Connect, wbudowany moduł Chromecast
WLAN zgodny ze standardem IEEE 802.11 a/b/g/n/ac; działa w trybie 2,4/5 GHz b, g, n
 Pobór mocy tryb czuwania: 0,5 Watt
 Pobór mocy tryb pracy: 40 Watt
 Wymiary (S x W x G): 430 x 106 x 420 mm (wraz z pokrętłami i złączami)
 Waga netto: 11 kg

Złącza PRIMARE I25 Prisma

Złącza PRIMARE I25 Prisma


Gwarancja PRIMARE

  • Gwarant: AUDIO Center Poland, kontakt: tel. 12 425 64 43 wew.1
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl