.

PANASONIC DP-UB9000EG1 Black

( 14 opini )
Cena: 4 990,00 zł 4990.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 5025232922031

Opis produktu

Zobacz inne: Odtwarzacze Blu-ray


Opis odtwarzacza Blu-ray Ultra HD PANASONIC DP-UB9000

Urządzenie klasy referencyjnej o doskonałej jakości obrazu i dźwięku.

Model PANASONIC DP-UB9000 to odtwarzacz Ultra HD Blu-ray klasy referencyjnej. Korzysta on z unikatowych technologii przetwarzania chrominancji i przetwarzania HDR firmy Panasonic, które pozwalają uzyskać w domu obraz w jakości kinowej. W połączeniu z rozwiązaniami konstrukcyjnymi i podzespołami dobranymi z myślą o zapewnieniu najwyższej możliwej jakości dźwięku pozwala to na uzyskanie oszałamiająco pięknego obrazu i dźwięku.

Wyjątkowe technologie przetwarzania obrazu pozwalają uzyskać kinowe wrażenia rodem z Hollywood.

PANASONIC DP-UB9000 to urządzenie 4K klasy PRO HDR. Ten odtwarzacz Ultra HD Blu-ray firmy Panasonic jest wyposażony w procesor HCX do obsługi obrazu Ultra HD Blu-ray. Jego wyjątkowa technologia przetwarzania pozwala uzyskać niezwykłą jakość obrazu. Precyzyjna reprodukcja kolorów i efektu HDR, niezbędnych elementów technologii Ultra HD stanowiących podstawę obrazu o wysokiej rozdzielczości. Efektem są całkowicie nowe, niespotykane dotąd wrażenia. *HCX to skrót od Hollywood Cinema Experience.

Odtwarzacze Ultra HD Blu-ray firmy PANASONIC gwarantują oszałamiający obraz w rozdzielczości 4K. Obsługują one wiele formatów HDR, takich jak HDR10, standardowy format dla filmów i dysków Blu-ray UHD. Od niedawna obsługują one także odtwarzanie HDR dynamicznych metadanych w formacie HDR10+™ stanowiącym standard nowej generacji. Ponadto są zgodne ze standardami Dolby Vision™ i Hybrid Log-Gamma. Efekt synergii zapewniany przez opracowane przez firmę PANASONIC oryginalne technologie odwzorowywania obrazu w wysokiej jakości umożliwia uzyskanie jeszcze większej ekspresji obrazu.

Jeszcze bardziej realistyczne materiały HDR dzięki oryginalnej technologii przetwarzania obrazu firmy PANASONIC. Pozwalają ona uzyskać obrazy HDR w wyższej rozdzielczości. Do regulacji poziomu jasności obrazu używana jest funkcja mapowania odcieni. Ponadto można odtwarzać w optymalnej jakości nawet obrazy HDR ze zwykłych materiałów HDR10 lub telewizyjnych, które nie obsługują nowych formatów takich jak HDR10+ czy Dolby Vision.

Kinowa jakość obrazu i dźwięku z certyfikatem THX®, ponieważ PANASONIC DP-UB9000 posiada certyfikację THX®, która gwarantuje odwzorowanie kolorów ze wszystkimi ich niuansami, co pozwala uzyskać bogaty, szczegółowy obraz, dokładnie taki, jaki chciał pokazać twórca filmu. Obrazowi towarzyszy realistyczny dźwięk przestrzenny. Możesz w domu oglądać filmy w jakości porównywalnej z tą z najlepszych sal kinowych.

Zaawansowana konstrukcja obudowy i jej zalety

Maksymalna redukcja wibracji pozwala uzyskać doskonałą jakość dźwięku. Nowo opracowana podstawa napędu z przestrzenną, grubą płytą stalową mocuje napęd dysków optycznych do środka 2-warstwowej obudowy, aby zmniejszyć wibracje i hałas, gdy dysk się obraca. Na panelu przednim i panelach bocznych stosowana jest gruba warstwa aluminium. Zwiększa to sztywność obudowy i redukuje wibracje.

Za czysty dźwięk z minimalnymi zakłóceniami odpowiada również zasilacz główny, który dostarcza energię do napędu optycznego i obwodów przetwarzania sygnałów wideo, który może generować różne zakłócenia o częstotliwości od niskiej do wysokiej. Występują one na przykład podczas napędzania silnika przy odtwarzaniu dysków, uzyskiwaniu dostępu do pamięci i komunikacji między obwodami peryferyjnymi. Dzięki odseparowaniu mocy dostarczanej do cyfrowo-analogowego przetwornika audio i analogowego obwodu wyjściowego uzyskiwana jest redukcja zakłóceń. Ponadto sterowanie za pomocą przełączania miękkiego pozwala zredukować zakłócenia generowane przez sam zasilacz.

Maksymalna redukcja wibracji pozwala uzyskać doskonałą jakość dźwięku. Uniwersalne wyjścia audio o wysokiej jakości: wyjście 2-kanałowe i wyjście 7.1-kanałowe są odseparowane. Ponadto wyjście 2-kanałowe jest wyposażone w zbalansowane złącze wyjściowe XLR w uzupełnieniu do złącza RCA. Takie rozwiązania spotyka się tylko z urządzeniach klasy High-End.

Stylowy wygląd, który odzwierciedla wysoką jakość. Na panelu przednim i panelach bocznych stosowana jest gruba warstwa anodyzowanego aluminium. Pomaga to zredukować wibracje i zwiększyć sztywność obudowy w celu zapewnienia wysokiej jakości dźwięku, a jednocześnie uzyskuje się wzornictwo doskonale pasujące do modelu klasy referencyjnej.

Kluczowe zalety odtwarzacza Blu-ray PANASONIC DP-UB9000

  • Procesor HCX do obsługi obrazu Blu-ray Ultra HD
  • Obsługa wielu formatów HDR
  • Optymalizacja HDR
  • Obudowa o wysokiej sztywności i niższym położeniu środka ciężkości
  • Wyjście 2-kanałowe (XLR/RCA) i wyjście 7.1-kanałowe
  • Specjalna płytka obwodu wyjścia analogowego

Złącza odtwarzacza PANASONIC DP-UB9000

Złącza PANASONIC DP-UB9000


Gwarancja PANASONIC :

  • Gwarant: PANASONIC Polska
  • Okres gwarancji: 24 miesięce
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski przez serwis centralny

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl