.

MARANTZ Model 40n Black

( 22 opini )
 • nowość
Cena: 10 999,00 zł 10999.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 0747192135973

Opis produktu

Zobacz inne strumieniowe wzmacniacze stereo MARANTZ


Opis wzmacniacza MARANTZ Model 40n

Platforma streamingowa HEOS®

MARANTZ Model 40n

MARANTZ Model 40n jest przeznaczony dla tych, których kolekcja muzyki jest nieskończona i dostępna online. Podłącz się do swojej sieci za pomocą Wi-Fi lub kabla ethernet i dzięki wbudowanemu systemowi HEOS® nie będziesz potrzebował dodatkowego sprzętu, aby przesyłać strumieniowo swoje ulubione utwory. MARANTZ Model 40n obsługuje serwisy Spotify, Tidal, TuneIn i wiele innych oraz korzysta z technologii Airplay 2, Bluetooth. Ponadto wzmacniacz ten także umożliwia odtwarzanie własnej kolekcji za pośrednictwem wejścia USB-A lub na kompatybilnych serwerach domowych. Zatem sercem wzmacniacza MARANTZ Model 40n jest przesyłanie strumieniowe, które jest możliwe dzięki prostej i nieskomplikowanej obsłudze sieci.

MARANTZ Musical Phono EQ

Radość płynąca z odtwarzania płyt winylowych jest zarówno słyszalna jak i odczuwalna, jednak wymaga wysoce wyspecjalizowanej elektroniki dla uzyskania wysokiej wydajności. Korektor MARANTZ Musical Phono EQ jest wbudowany, dzięki czemu można podłączyć gramofon z wkładką MM bezpośrednio do MARANTZ Model 40n. Będziesz mógł cieszyć się swoimi ulubionymi płytami i odkrywać nowe, a wszystko to bez konieczności stosowania dodatkowej elektroniki, przedwzmacniacza gramofonowego.

Luksusowy design

MARANTZ Model 40n podąża za długą linią historycznych urządzeń z logiem MARANTZ, wyróżniających się doskonałym wzornictwem. Każdy aspekt jest brany pod uwagę, od materiałów najwyższej jakości, symetrii, klasycznego wyświetlacza, a nawet płynnego działania regulatora głośności. Twój system stereo nie musi wyglądać jak sprzęt laboratoryjny. MARANTZ Model 40n aż prosi się, by go słuchać, zobaczyć i dotknąć. Ikoniczny ekran wyświetlacza, który znajduje się na panelu frontowym wzmacniacza MARANTZ Model 40n wyświetla właściwe informacje we właściwym czasie, takie jak głośność, nazwa wejścia, funkcje menu i inne. Pokrętło głośności wzmacniacza MARANTZ Model 40n zapewnia całą precyzję nowoczesnego elektronicznego regulatora głośności z wagą i gładkością klasycznych urządzeń MARANTZ.

Hiper dynamiczne wzmacniacze

Aby zachować szczegóły, niuanse i esencję muzyki, którą kochasz, MARANTZ opracował moduły HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Modules), które przewyższają szybkością i reakcją moduły dostępne na pokładach innych produktów. MARANTZ Model 40n wykorzystuje tę unikalną autorską innowację, aby zapewnić, że cokolwiek słuchasz, zawsze jest najbardziej muzykalne.

Nowoczesne przyłącza HiFi

Głęboki bas jest trzewnym i ekscytującym doznaniem. W połączeniu z równie doskonałymi głośnikami, MARANTZ Model 40n wytwarza imponujące basy. Jeśli chcesz więcej, dodaj subwoofer za pomocą dedykowanego wyjścia subwoofera i wybierz ustawienia zwrotnicy niskich częstotliwości i poziomu, aby uzyskać precyzyjną integrację z głównymi kolumnami głośnikowymi.

Funkcja ARC HDMI pozwala na odtwarzanie dźwięku z telewizora i dowolnego podłączonego do niego źródła (odtwarzacz strumieniowy, konsola do gier, itp.) za pomocą jednego kabla HDMI, dzięki czemu model ten jest wyjątkowo satysfakcjonujący zarówno w systemach tylko muzycznych, jak i kina domowego.

Wykonane przez firmę MARANTZ gniazda połączeniowe zapewniają pewne i bezpieczne połączenie z kablami głośnikowymi, niezależnie od tego, czy są zakończone szpilkami, wtykami bananowymi, czy gołym drutem.

Podłącz zewnętrzne źródła cyfrowe za pomocą cyfrowych wejść koaksjalnych lub optycznych, aby wykorzystać wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy znajdujący się w tym wzmacniaczu MARANTZ Model 40n.

Precyzyjna kontrola tonów

Twoje preferencje dźwiękowe są z tym wzmacniaczem w zasięgu ręki. Dostosuj basy i wysokie tony do swoich upodobań brzmieniowych lub obejmij je, aby uzyskać najczystszy możliwy dźwięk. Wybierz odpowiednie brzmienie dla swoich utworów. Dostosuj basy i tony wysokie, aby w pełni wykorzystać nawet najsłabiej zoptymalizowane nagrania.

Regulacja tonów MARANTZ Model 40n

Kluczowe zalety MARANTZ Model 40n

 • Znamionowa moc wyjściowa: 70 Watt + 70 Watt (8Ω), 100 Watt + 100 Watt (4Ω)
 • Pasmo przenoszenia: 5Hz - 50kHz
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0,02% (20Hz - 20kHz, 8Ω)
 • Układ wzmacniacza mocy: HDAM-SA3
 • Wejście gramofonowe Phono MARANTZ Musical z nowo zaprojektowaną sekcją wejściową FET
 • Transformator mocy: podwójnie ekranowany toroidalny
 • Kompatybilny z systemem multiroom audio HEOS

Dane techniczne MARANTZ Model 40n

 Moc wzmacniacza RMS: 70 Watt 8Ω
100 Watt 4Ω
 Współczynnik tłumienia: 100
 Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 50kHz
 Czułość wejściowa: wysoki poziom 220 mV / 20 kΩ
 Czułość wejściowa: MM 2 mV / 47 kΩ
 Stosunek sygnał / szum: wysoki poziom 107 dB (2V input/Rated output)
 Stosunek sygnał / szum: MM 87 dB
 Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0.02%
 Terminale głośnikowe: MARANTZ SPKT-1+
 Metalowa płyta czołowa: Tak
 Pobór mocy w Watach: 220 Watt
 Pobór mocy w Watach w stanie czuwania: 0,3 Watt
 Zdalne sterowanie: RC002PMND
 Wymiary: (S x W x G) 443 x 130 x 432 mm
 Waga: 16,7 kg

Złącza MARANTZ Model 40n

Złącza MARANTZ Model 40n


Gwarancja MARANTZ:

 • Gwarant: HORN Distribution S.A, ul. Kurantów 34, 02-873 Warszawa, tel. +48 22 331 55 33
 • Okres gwarancji: 2 lata, po rejestracji 3 lata.
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.
 • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić Formularz zgłoszenia naprawy

MARANTZ Model 40n

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl