.

Bang & Olufsen BEOPLAY H95 Gold Tone

( 3 opini )
Cena: 4 649,00 zł 4649.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
Kod EAN: 5705260087253

Opis produktu

Zobacz inne słuchawki Bang & Olufsen BEOPLAY


Opis słuchawek BEOPLAY H95

BEOPLAY H95 to komfort i dopasowanie, które są niezbędne, aby naprawdę cieszyć się jakością dźwięku z słuchawek. BEOPLAY H95 zostały stworzone jako konstrukcja wokółuszna z miękkimi wyściółkami poduszek z jagnięcej skóry, które zapewniają luksus i komfort doskonałego dopasowania przy długotrwałym noszeniu, a innowacyjny i intuicyjny interfejs użytkownika jest zapewniony dzięki połączeniu sterowania dotykowego i mechanicznych pokręteł. Dzięki badaniom i eksperymentom, inżynierowie Bang & Olufsen stworzyli projekt nauszników, które świetnie przylegają do uszu i nie są większe niż jest to konieczne. Kształt ten, uformowany z pianki z efektem pamięci, tworzy również dobry kontakt ze skórą, co jest ważne, by skutecznie izolować się od zewnętrznego hałasu. Konstrukcja pałąka BEOPLAY H95 została całkowicie odświeżona dla uzyskania czystszego wyglądu, z górną częścią ze skóry bydlęcej, niestandardową dzianiną i miękko wyściełaną elastyczną pianką dla wygody.

Zoptymalizowane w Wirtualnym Laboratorium Akustycznym
Bang & Olufsen

Słuchawki BEOPLAY H95 zostały zaprojektowane wokół zestawu 40 mm przetworników tytanowych z magnesami neodymowymi, a konstrukcja dźwięku jest realizowana z wykorzystaniem filtrów w autorskim układzie cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) opracowanym przez Bang & Olufsen. Słuchawki BEOPLAY H95 bazują na imponującej, pasywnej redukcji szumów połączonej z najbardziej zaawansowaną technologią aktywnej eliminacji szumów (ANC) spośród wszystkich słuchawek firmy Bang & Olufsen. Jest ona zarówno regulowana jak i adaptacyjna. Wydajność ANC jest w całości oparta na cyfrowym przetwarzaniu i wykorzystuje układ mikrofonowy, aby w jak największym stopniu zredukować hałas. Strojenie BEOPLAY H95 i testowanie przetwarzania ANC odbywało się w warunkach rzeczywistych, jak również w Wirtualnym Laboratorium Akustycznym (VR Lab) Bang & Olufsen w Struerze, gdzie inżynierowie są w stanie emulować różne warunki akustyczne, począwszy od środowiska z wnętrza samolotów, dworców kolejowych, pomieszczeń biurowych, aż po hałas uliczny.

Precyzyjna regulacja głośności i ANC

Bang & Olufsen jest pionierem w zakresie interfejsów dotykowych na powierzchniach aluminiowych. Dzisiaj duńska firma idzie o krok dalej, dodając precyzyjne aluminiowe tarcze pokręteł po każdej stronie BEOPLAY H95. Zainspirowane pierścieniami do ustawiania ostrości na obiektywach wysokiej klasy kamer i aparatów, pokrętła te poruszają się z precyzją i właściwym oporem. Każda tarcza w BEOPLAY H95 ma delikatną, liniową fakturę oferującą dobry kontakt z palcami. Jest to element o właściwej czułości, który sprawia, że korzystanie z niego jest naturalne, a preferencje dźwiękowe są szybko dostępne. Pokrętło po prawej stronie steruje głośnością, a pokrętło po lewej dostosowuje ANC i przezroczystość. W dzisiejszym świecie odtwórcza cisza może być istotną częścią przestrzeni duchowej i spokoju. Nowe słuchawki BEOPLAY H95 bazują na imponującej, pasywnej redukcji szumów z najbardziej zaawansowaną funkcją aktywnej eliminacji szumów (ANC) spośród wszystkich słuchawek Bang & Olufsen.

Długi czas pracy na bateriach

BEOPLAY H95 zachwyca wiodącym na rynku czasem pracy na akumulatorach, aż do 38 godzin na jednym ładowaniu - nawet przy włączonym ANC. Jeśli potrzebujesz być w kontakcie z rodziną lub współpracownikami w pracy, cztery mikrofony głosowe zapewniają doskonałą wyrazistość podczas wykonywania połączeń. BEOPLAY H95 wykorzystuje technologię formowania wiązki dźwiękowej i zaawansowaną technologię redukcji szumów, aby przechwytywać głos tak wyraźnie, jak to tylko możliwe, jednocześnie redukując wpływ hałasu z otoczenia. Obejmuje to również rozbudowane przetwarzanie dźwięków otoczenia, które daje bardziej naturalne odbieranie mowy. Co więcej, BEOPLAY H95 posiada regulowany przez użytkownika tryb transparentności, który pozwala użytkownikowi na słyszenie otoczenia bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Akcesoria z aluminium, skóry i tkanin

Cechą prawdziwego rzemiosła BEOPLAY H95 są detale. Nawet akcesoria – adapter samolotowy, przewód do ładowania i przewód audio - zostały dopracowane w szczegółach, a dzięki dopasowanej aluminiowej obudowie, tkanym pokryciom przewodów i skórzanemu paskowi takie sytuacje jak splątane przewody należą do przeszłości.

Akcesoria BEOPLAY H95 Gold Tone


Dane techniczne słuchawek BEOPLAY H95

 Czułość przetwornika: 101,5 dB, 1mW @1kHz
 Zakres częstotliwości: 20 - 22.000 Hz
 Impedancja: 12 Ω +/- 15%
 Czas pracy na baterii: do 38 godzin bluetooth z ANC
do 50 godzin bluetooth
 Czas ładowania: 2 godziny
 Pojemność baterii: 1110 mAh
 Bluetooth: 5.1
 Kodeki: SBC, AAC, aptx™ Adaptive
 Asystent głosowy: Siri
 Wejścia: USB-C dla ładowania
Jack 3.5m mm

Gwarancja B&O ON THE GO:

  • Gwarant: Bang & Olufsen A/S
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnoeuropejski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.
  • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić formularz na stronie: support.bang-olufsen.com

BEOPLAY H95 Nordic Ice

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl