.

BARCO ClickShare CX-20

( 3 opini )
Cena: 10 950,00 zł 10950.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 4 dni

Opis produktu

Produkt kategorii: BARCO ClickShare


Opis systemu BARCO ClickShare CX-20

BARCO ClickShare CX-20

BARCO ClickShare ułatwia prowadzenie spotkań hybrydowych za pomocą laptopa

Wystarczy wejść do sali konferencyjnej, a BARCO ClickShare automatycznie połączy Twojego laptopa z kamerami, zestawami głośnomówiącymi i listwami dźwiękowymi w pomieszczeniu. Rozpocznij spotkanie w kilka sekund. Bez kabli, bałaganu i straty czasu.

Wystarczy jedno kliknięcie, by bezprzewodowo udostępnić swój ekran lub rozpocząć spotkanie wideo. BARCO ClickShare bezprzewodowo połączy Twojego laptopa z wyświetlaczem, kamerą i głośnikami w pomieszczeniu. Masz pewność, że wszyscy są dobrze widoczni i słyszalni i to niezależnie od tego, czy znajdują się w tym samym pomieszczeniu, czy też dołączają zdalnie.

Rozpocznij czat na swoim laptopie

BARCO ClickShare CX-20 zapewnia płynne, bezprzewodowe konferencje a wystarczy do tego jedno kliknięcie. Rozpoczęcie hybrydowych spotkań grupowych za pomocą tego urządzenia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki temu bezprzewodowemu systemowi do sal możesz rozpocząć hybrydowe spotkanie grupowe z laptopa przy użyciu preferowanego narzędzia konferencyjnego w mniej niż siedem sekund. Wejdź, połącz się automatycznie z urządzeniami w pomieszczeniu, takimi jak kamery, mikrofony, głośniki, soundbary, oszczędzając czas i maksymalizując wydajność. Spraw, aby współpraca hybrydowa przebiegała płynnie za pomocą jednego kliknięcia. Dla Twoich pracowników i gości jest to komfort i wygoda.

BARCO ClickShare CX-20 jest również niezależny od technologii i w pełni kompatybilny z technologią platformy video-konferencyjnej oraz szeroką gamą urządzeń peryferyjnych USB, jak kamery głośniki i mikrofony. Dodatkowe funkcje, takie jak lokalny widok wyświetlacza sali, pomagają zoptymalizować wrażenia ze spotkania za pomocą jednego kliknięcia.

Zwiększone bezpieczeństwo i bezproblemowa integracja

Zestaw przyjaznych dla IT funkcji sprawia, że BARCO ClickShare Conference doskonale pasuje do każdego środowiska korporacyjnego. Konferencja z BARCO ClickShare, wyróżniająca się zwiększonym bezpieczeństwem i bezproblemowo integruje się z każdą siecią IT. Dzięki platformie zarządzania XMS (Cloud) możesz cieszyć się łatwym zarządzaniem jednostkami, intuicyjnym interfejsem użytkownika i przejrzystymi analizami, które napędzają Twoje cyfrowe miejsce pracy.

Button lub aplikacja, to samo doświadczenie

Ciesz się najbardziej intuicyjnym interfejsem użytkownika we wszystkich salach konferencyjnych dzięki Button'owi BARCO ClickShare i aplikacji BARCO ClickShare. Ty decydujesz, jak lubisz pracować, które z tych narzędzi są Ci bardziej przyjazne.

Button BARCO ClickShare

W ciągu kilku sekund można bezprzewodowo połączyć się z kamerą, głośnikami i mikrofonami, aby zapewnić lepsze, bardziej wciągające wrażenia podczas spotkań.

Współpraca z aplikacją BARCO ClickShare

Aplikacja dla Windows i iOS jest bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek wcześniej. Aplikacja łatwo łączy się z salą konferencyjną, oferując udostępnianie ekranu oraz szereg zaawansowanych funkcji. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach, od komputerów stacjonarnych po Androida i iOS.

BARCO ClickShare Button

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl