.
Przenieś kino do domu z SONY VPL-HW55ES

 

Sony VPL-HW55ES przeniesie wszystkie emocje z kina do Twojego mieszkania.

vpl-hw55

 

 

 

Nowy model projektora kina domowego od Sony potrafi wiele, będziesz zaskoczony jak wiele. Tak dużo, że bardzo możliwe iż wyjście do "tradycyjnego" kina stanie się niepotrzebne. Ale zacznijmy od początku...

 

 

 

 

Etap I: montaż

Tym się nie martw, pokaż nam tylko gdzie go zamontować, a zrobimy to za Ciebie!

Etap II: podłączenie

To też ale musisz pamiętać, że większość projektorów, szczególnie do kina domowego, będzie wisieć na suficie. Pomyśl jak długi kabel będziesz musiał podłączyć do projektora aby dotrzeć do najbliższego źródła obrazu. Kabel trzeba gdzieś schować więc jeśli nie jesteś na etapie remontu to masz dwa wyjścia: albo kujemy sufit i ścianę, albo instalujemy koryta, których estetyka jest bardzo wątpliwa. Sony VPL-HW55ES możesz oczywiście podłączyć kablem, twój wybór. Jest jednak rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz niemałego bałaganu a miejsce, w którym zamontujemy projektor pozostanie prawie nietknięte. Moduł transmisji bezprzewodowej pozwala na podłączenie projektora do właściwie każdego urządzenia wyposażonego w złącze HDMI.

Etap III: zadowolenie

SONY VPL-HW55ES został wyposażony w szereg technologii poprawiających Twoje doznania z obrazem. Najważniejsze z nich to:

 

 

 Panele SRDXsxrd

Technologia SXRD to połączenie trzech paneli – po jednym dla koloru czerwonego, niebieskiego i zielonego. Dzięki temu, że każda barwa ma swój osobny panel, wyeliminowano załamywanie kolorów i zapewniono ich wierną reprodukcję na ekranie. Technologia ta charakteryzuje się również tym, że nie występuje efekt tęczy. To ta sama technologia, która jest stosowana w cyfrowych projektorach kinowych 4K firmy Sony, zainstalowanych w popularnych kinach.  Bardzo duża, wynosząca 240 Hz częstotliwość odświeżania paneli SXRD zapewnia lepszą separację obrazów dla lewego i prawego oka w systemie frame-sequential 3D oraz bardziej realistyczne oglądanie.

 

 

Technologia IRIS 3iris3

Technologia Advanced Iris 3 pracuje na zasadzie zbliżonej do działania oka ludzkiego: dynamicznie reaguje na jasność sceny w celu zapewnienia optymalnego kontrastu.

 

 

Tryby Bright Cinema i Bright TV

brightcinema

Dzięki ulepszonemu blokowi optycznemu oraz przetwarzaniu sygnału, projektor Sony charakteryzuje wysoka jasność bez strat w jakości reprodukcji kolorów i kontrastu. Obraz nadal jest jasny i ostry, nawet podczas seansów w dobrze oświetlonym pomieszczeniu w domu.

 

 

Technologia Motionflowmotionflow

Dzięki tej technologii projektor Sony VPL jest w stanie wyświetlić dwa razy więcej obrazów w czasie jednej sekundy. Unikalny algorytm Sony, bazując na informacji o kolejnych klatkach tworzy nowy obraz, który wstawia pomiędzy klatki oryginalne. W konsekwencji uzyskujemy płynniejszy obraz.

 

 

Technologia Reality Creationrc

Funkcja Super Resolution zaprojektowana początkowo dla modelu VPL-VW1000ES została zaimplementowana również w modelu VPL-HW55ES. Odpowiada ona za reprodukcję kolorystyki i faktur z pierwotnego sygnału 1080p. Dzięki niej obraz Full HD jest ostry i wyraźny.

 

Teraz jak już wiesz prawie wszystko możesz wygodnie rozsiąść się i cieszyć się jakością obrazu dostarczaną przez to niezwykłe urządzenie.

 

Jeśli interesuje Cię specyfikacja techniczna tego projektora to zapraszamy TUTAJ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl