.
Telewizory LOEWE, czy są tyle warte?

Telewizory LOEWE, czy są tyle warte?

LOEWE TV
 

Z każdej strony prześwietliliśmy produkty spod tej zacnej marki.

Chcemy mieć pewność, że to co oferujemy od wielu lat jest warte zainwestowania pieniędzy naszych klientów. Korzystając z doświadczenia naszych handlowców i instalatorów poniżej przedstawiamy korzyści dla których nasi klienci chętnie nabywają kolejne produkty LOEWE.

 • Korzyść 1:
  Prostota obsługi inteligentnego systemu rozrywki domowej, który powinien służyć tylko jednemu celowi: rozrywce. LOEWE oferuje niemal nieograniczoną gamę możliwości wykorzystania różnych mediów (film, muzyka, zdjęcia) z niezliczonych źródeł (telewizji cyfrowej naziemnej, kablowej, satelitarnej, serwisów internetowych, zasobów domowych). Co najważniejsze jednak, LOEWE oferuje naprawdę idealny system operacyjny: LOEWE Assist Media, by znalezienie dokładnie tego, czego szukasz było banalnie proste.
   
 • Korzyść 2:
  Jakość obrazu LOEWE. Najważniejszą cechą telewizora jest i zawsze będzie jakość jego obrazu. To natomiast nie jest tylko mierzony maksymalny kontrast i super nasycone kolory. Doskonały obraz powinien być naturalny: winien mieć wyostrzone szczegóły, ale nie przesadzone kontury, świeży i żywy kolor, ale bez sztucznej przesady. Szczególnie jeśli chodzi o ruchomy obraz, kluczem do sukcesu jest doskonała koordynacja wszystkich parametrów. Przecież ostatecznie tylko jedno ma naprawdę kluczowe znaczenie: krystaliczny, naturalny obraz.
   
 • Korzyść 3:
  Głębia dźwięku LOEWE. Inteligentny system rozrywki domowej LOEWE to radość dla wszystkich zmysłów. Widowiskowy pościg lub koncert stają się ucztą również dla naszych uszów. Starannie spreparowane komory rezonansowe i potężne wzmacniacze klasy D będące częścią telewizorów LOEWE oraz możliwość rozbudowania systemu o komponenty LOEWE Sound pozwalają skonfigurować Twój idealny, pięknie brzmiący system audio surround od 2,0 do 7,1.
   
 • Korzyść 4:
  LOEWE to system. Nowoczesny system rozrywki domowej musi działać jak sama nazwa mówi jak system a nie jak suma jego poszczególnych elementów. Żaden inny producent nie ma tak wysokiej jakości wszystkich komponentów tworzących całość systemu multimedialnego. W systemach LOEWE, wszystkie składniki jak telewizor, tuner sat, odtwarzacz strumieniowy, nagrywarka, dekodery surround, wzmacniacze, kolumny, itp. pochodzą z jednego źródła i tworzą ze sobą harmonijną całość. A nade wszystko kluczową zaletą systemu LOEWE jest tylko jeden pilot obsługujący cały system domowej rozrywki.
   
 • Korzyść 5:
  Indywidualny projekt LOEWE ID. Pojęcie LOEWE ID oznacza całą filozofię dostosowania wyglądu systemu rozrywki domowej do wymagań estetycznych każdego klienta. LOEWE oferuje wybór z szerokiej gamy: rozmiarów ekranu, wersji ustawienia (wieszaki, podstawy, stoliki), systemów głośnikowych, kolorów, modułów, itp. Daje to tysiące możliwości stworzenia spersonalizowanego, idealnego rozwiązania, które w pełni pasuje do Twoich pomysłów i oczekiwań estetycznych.
   
 • Korzyść 6:
  Zaufanie do jakości innowacji LOEWE. Od 90 lat, czyli od samego powstania firmy LOEWE inspirowało świat innowacją, do której podchodzi jak do technologicznych etapów rozwoju branży audio-video. Największe sukcesy LOEWE to m.in. wynalezienie układu scalonego w 1926, pierwszy na świecie publiczny pokaz elektronicznej transmisji telewizyjnej w 1931 roku, pierwszy na świecie magnetofon w 1950 i pierwszy w Europie telewizor stereo w 1981 roku. Z telewizorem Connect, LOEWE rozpoczęło trend w 2008 w kierunku smart tv. W 2013 LOEWE wprowadza pierwszy na świecie zintegrowany system dźwięku 3D. Wszystkie produkty LOEWE są opracowywane w pracowni i zakładzie w Niemczech. Krótka droga od koncepcji do produkcji gwarantuje wysoką jakość i innowacyjność oferowanych przez LOEWE produktów.
   
 • Korzyść 7:
  Trwałość LOEWE. Każdy produkt ma swój cykl życia. Cykl życia towarów elektronicznych stał się w ostatnich latach zauważalnie krótszy. Sprzęt LOEWE jest przygotowany na dłuższy cykl istnienia. Modułowa technologia, wysokiej jakości materiały, precyzyjny montaż i ponadczasowy design gwarantują wspaniałe uczucie posiadania zrównoważonego produktu, który przyniesie radość z użytkowania na wiele lat.
   
 • Korzyść 8:
  Usługi LOEWE. Specjalne produkty wymagają specjalnej obsługi. Dla LOEWE, usługa ta rozpoczyna się od doradztwa dealera LOEWE, który może zadbać o pełną funkcjonalność inteligentnego systemu rozrywki domowej LOEWE. Ponadto LOEWE zapewnia pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dbając o zapasy szerokiej gamy komponentów nawet wiele lat po zakończeniu produkcji.
   

Ze swojej strony dokładamy korzyść 9: a jest nią specjalnie stworzony dział w naszym sklepie LOEWE TV, w którym to ulokowaliśmy najbardziej aktualne promocje produktów tej marki. Zapisz się na nasz newsletter, a ponadto wyślemy Ci kod rabatowy na zakupy w tym dziale. Warto zainwestować w system rozrywki domowej LOEWE.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl