.
Multiroom audio HEOS

Multiroom audio HEOS

DENON prezentuje autorski system multiroom audio.

W ostatnimi czasy systemy multiroom audio stają się coraz popularniejsze, stąd też w tym gronie nie mogło zabraknąć jednego z głównych graczy branży audio Hi-Fi czyli marki DENON & MARANTZ. Jak na lidera przystało przedstawili oni bardzo szeroką gamę urządzeń na jakość których nie szczędzili środków. Oferta HEOS zatem składa się z czterech samodzielnych jednostek strefowych: głośników aktywnych multiroom o nazwie HEOS 7, HEOS 5, HEOS 3, HEOS 1, urządzenia poszerzającego sieć bezprzewodową: HEOS Extend, dwóch urządzeń, które przemienią Twój istniejący system Hi-Fi w system multiroom audio HEOS, czyli: HEOS AMP i HEOS LINK oraz do zastosowań profesjonalnych instalacji audio-video jednostek: HEOS DRIVE i HEOS SUPERLINK

Nowoczesne wzornictwo urządzeń HEOS.

Gdy już HOES wprowadzi się do Twojego domu staje się ważnym elementem wystroju mieszkania. Wobec tego prócz wysokiej jakości dźwięku, z którego DENON jest znany, dużo pracy wykonali spece od wzornictwa. Elegancko zaprojektowane, smukłe jednostki strefowe prezentują się pięknie w każdym wnętrzu. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dwóch kolorów, który bardziej wpasuje się w Twoje wnętrze, a urządzenia te staną się ozdobą Twojego mieszkania. Oprócz ponadczasowego czarnego wykończenia, HEOS jest również dostępny w kolorze białym.

W ofercie specjalnej.

W oparciu o produkty z rodziny HEOS zbudować można nowoczesny system multiroom audio, a aby przy tym nie nadwyrężać kieszeni naszych klientów, uruchomiliśmy w naszym sklepie dział z ofertami specjalnymi DENON. Umieściliśmy w nim produkty tej marki w najbardziej aktualnych promocjach. Nie mogło tam zabraknąć również zestawów z pod znaku HEOS by DENON.

HEOS by DENON

Wszystkie urządzenia wyposażone w technologię HEOS® Built-In prezentujemy na stronie: HEOS


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl