.

a-JAYS Five for Android

0
Pin It
Cena: 399,00 zł 399.00
quantity szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu

Opis produktu

OPIS


Słuchawki a-JAS Five są najwyższym modelem popularnej serii a-JAYS. Zostały zaprojektowane do użytku ze smartfonami i tabletami z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows. We wszystkich wariantach zastosowano identyczne przetworniki, oraz różne piloty z trzema przyciskami, umożliwiające pełne sterowanie urządzeniem. Występują w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

 


CECHY


Nowa konstrukcja słuchawek
Przy a-JAYS Five wykorzystano doświadczenia z poprzednich modeli serii a-JAYS, jednak słuchawki zostały zaprojektowane całkowicie od nowa. Obudowy słuchawek wykonane są z aluminiowych odlewów powlekanych warstwą gumy, a ich kształt został dopasowany do geometrii kanałów usznych. Dzięki takiej konstrukcji są bardzo wytrzymałe i wygodne a zarazem pewnie trzymają się w uszach.

Nowy, unikalny przetwornik
W a-JAYS Five wykorzystano zupełnie nowe przetworniki dynamiczne, zaprojektowane specjalnie do tych słuchawek. Mają charakterystykę zbliżoną do modelu a-JAYS Four z silnymi i precyzyjnymi basami o jeszcze większej dynamice, oraz poprawioną szczegółowość w zakresie tonów średnich i wysokich.

Mikrofon MEMS
Za perfekcyjną jakość głosu podczas rozmów odpowiada bardzo czuły mikrofon, wykonany w technologii MEMS (MicroElectrical-Mechanical System).

Technologia ta polega na wytwarzaniu elementów mechanicznych o mikroskopijnych rozmiarach bezpośrednio w układach scalonych. W przypadku mikrofonu MEMS elementem takim jest czuła na zmiany ciśnienia, silikonowa membrana.

Mikrofon MEMS jest odporny na zakłócenia elektromagnetyczne, dzięki czemu rozmówca słyszy czysty głos, niezniekształcony na skutek transmisji danych między telefonem GSM a stacją bazową. Mikrofon ma charakterystykę dookólną, zatem skutecznie wychwytuje dźwięki z otoczenia niezależnie od tego, w którą stronę jest skierowany pilot.

Mimo miniaturowych rozmiarów, mikrofon zawiera w sobie niskoszumowy bufor i wzmacniacz sygnału, oraz układ redukujący echo.

Ulepszone płaskie przewody
W a-JAYS Five zastosowano nieplączące się przewody i kątowe wtyki podobne do znanych z poprzednich modeli. Przy ich produkcji dokonano poprawek, mających dodatkowo zwiększyć ich niezawodność i odporność na zużycie.

Pełne sterowanie smartfonem
Pilot użyty w a-JAYS Five jest o 20% cieńszy niż w a-JAYS Four, ma trzy wygodne przyciski i umożliwia sterowanie smartfonem w szerokim zakresie.

Dostępne są następujące funkcje:

 • odbieranie i rozłączanie rozmów
 • zatrzymywanie i wznawianie muzyki i filmów
 • przełączanie utworów
 • regulacja poziomu dźwięku.
 

W wersji dla iOS i Windows możliwe jest aktywowanie poleceń głosowych. W wersji dla Androida aplikacja JAYS Headset Control umożliwia samodzielne przypisanie do przycisków różnych funkcji.

Kompatybilność
Kupując a-JAYS Five wybierz model słuchawek odpowiedni do systemu operacyjnego w swoim smartfonie, lub tablecie.

a-JAYS Five for iOS: Pilot i mikrofon zgodne z iPhone 3GS i późniejszymi, iPad, iPod touch (2 generacja i późniejsze), iPod classic (120GB, 160GB), iPod nano (4 generacja i późniejsze). Pilot zgodny z iPod shuffle (3 generacja i późniejsze). Dźwięk jest odtwarzany przez wszystkie modele iPad'ów i iPod'ów.

a-JAYS Five for Android: Pilot i mikrofon zgodne z telefonami z Androidem z roku 2012 i późniejszymi współpracującymi z pilotami z trzema przyciskami. Funkcjonalność jest zależna od modelu telefonu. Więcej informacji na temat kompatybilności na stronie: jays.se/help/products/faq/
Android jest znakiem handlowym Google.

a-JAYS Five for Windows: Pilot i mikrofon zgodne z telefonami z Androidem z roku 2012 i późniejszymi. Funkcjonalność jest zależna od modelu telefonu.
Windows jest zastrzeżonym znakiem towarowym Microsoft Corporation.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
 • Przetworniki dynamiczne, JAYS custom A5
 • Izolacja -40 dB @ 2 kHz
 • Czułość 96 dB @ 1 kHz
 • Impedancja 16 Ω @ 1 kHz
 • Pasmo przenoszenia 18 Hz - 23 000 Hz
 • Mikrofon technologia MEMS
 • Przewód miedziany w otulinie elstomerowej termoplastycznej, płaski, nieplączący się
 • Długość przewodu 115 cm (45 ”)
 • Wtyk Kątowy, mini jack 3.5 mm (1/8")
 

W zestawie:

 • Nakładki silikonowe (L, M, S, XS, XXS)
 • Etui do słuchawek
 • Klips do przypinania przewodu do ubrania

 


Gwarancja


strona producenta: www.jays.se

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl