.

Wzmacniacz stereo CAMBRIDGE AUDIO CXA81

( 9 opini )
  • nowość
Cena: 5 290,00 zł 5290.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne: Wzmacniacze stereo


Opis wzmacniacza CAMBRIDGE AUDIO CXA81

Pięć lat po tym, jak seria CAMBRIDGE AUDIO CX na nowo zdefiniowała stosunek jakości do ceny w swojej, nadszedł czas na jej przeprojektowanie i odświeżenie. Całkowicie nowy wzmacniacz stereofoniczny CAMBRIDGE AUDIO CXA81 skonstruowany został na fundamentach (sprawdzonych , niezawodnych rozwiązaniach) modelu CXA80, zachowując jednocześnie świeżą i postępową perspektywę. CAMBRIDGE AUDIO CXA81 jest opanowany, naturalny i wysublimowany. 80 Watt'owy wzmacniacz na każdy z kanałów daje mu pełną władzę nad muzyką i niemal każdymi kolumnami głośnikowymi. Wzmacniacz ten jest także w stanie wyakcentować każdy emocjonalny i muzyczny niuans z Twojej muzycznej kolekcji.

Udoskonalenie sprawdzonej konstrukcji

Podziwiany i udany wzmacniacz zintegrowany, który zyskał szacunek i uznanie na całym świecie, mowa o CAMBRIDGE AUDIO CXA80, - jak uczynić go jeszcze lepszym? Cóż, jeśli jesteś inżynierem z CAMBRIDGE AUDIO, badasz każdy aspekt parametrów a następnie robisz wszystko, co w Twojej mocy, aby był on jeszcze „bardziej”. Bardziej wysublimowany, bardziej precyzyjny, bardziej wciągający... bardziej muzykalny. CAMBRIDGE AUDIO CXA81: to wszystko to, co pozwoliło Ci się zakochać w modelu CXA80 — a nawet więcej.
Zaprojektowany bez kompromisów i bezkompromisowy
Badania, rozwój, cały czas i wysiłek poświęcony modelowi CXA81 miały jeden cel: stworzyć najbardziej udany i dopracowany wzmacniacz zintegrowany w tym przedziale cenowym. Każdy wybrany komponent i każda podjęta decyzja technologiczna opiera się wyłącznie na dążeniu do postępu. CXA81 to urządzenie zaprojektowane bez kompromisów, którego zadaniem jest dostarczenie pełnego muzycznego spektrum.
Pełna gama dźwięków
CXA81 został zaprojektowany tak, aby ożywić Twoją muzykę, bez względu na sposób jej przechowywania. Wyposażony jest więc w całkowicie nową elektronikę, w tym najnowocześniejszy konwerter cyfrowo-analogowy ESS Sabre ES9016. Oznacza to, że cyfrowe pliki audio o rozdzielczości do 32 bit/384 kHz lub DSD256 w spektakularny sposób nabierają życia, a każdy szczegół i niuanse są wyakcentowane w nienaruszonym i pełnym zakresie. CXA81 łączy w sobie niezrównaną dokładność z żywą muzykalnością, bez uszczerbku dla wygody.
Moc i pełna kontrola
Dzięki licznym udoskonaleniom i modernizacjom — a także olbrzymiemu transformatorowi toroidalnemu — model CXA81 dostarcza niesamowitą moc 80 watów na kanał. Oznacza to, że CXA81 ma pełną władzę nawet nad najbardziej wymagającymi głośnikami. Zatem duże zmiany dynamiki w muzyce są odtwarzane z pełną kontrolą, a to z kolei oznacza, że dostępne jest pełne spektrum tonalne bez względu na to, czy potrzebujesz dyskretnych dźwięków w tle, czy też chcesz rozkręcić całą imprezę.
Całkowita elastyczność
CXA81 obsługuje wszystkie typy połączeń, dając Ci pełną swobodę wyboru. Oprócz cyfrowych wejść optycznych i cyfrowych wejść koaksjalnych, posiada niezbalansowane wejścia stereo RCA wraz ze zbalansowanymi gniazdami XLR — na pokładzie jest też moduł łączności bezprzewodowej za pośrednictwem najnowocześniejszego standardu aptX HD. Nie ma więc potrzeby pójścia na kompromis w zakresie osiągów w imię wygody.
Niezrównana dźwiękowa spójność
W sercu CXA81 bije całkowicie przeobrażony i przeprojektowany stopień wzmacniacza mocy ze zoptymalizowanymi wartościami kondensatorów. Uzyskany dźwięk jest nieskazitelny, ale nie kliniczny, z niezrównaną muzyczną spójnością bez względu na źródło.

Kluczowe zalety

  • 80 Watt na kanał przy wzmocnieniu w klasie AB zapewnia szczegółowe i mocne brzmienie
  • Oddzielne, symetryczne kanały lewy i prawy zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić niesamowitą scenę dźwiękową
  • Zbalansowane wejścia XLR zapewniają niski poziom zakłóceń w postaci szumów
  • Wysokiej jakości przetwornik DAC — podłącz cyfrowe źródła dźwięku bezpośrednio przez gniazda TOSLINK i Coaxial
  • Wejście audio USB akceptujące sygnał o parametrach do 32 bit/384 kHz & obsługa plików DSD 256 z poziomu komputera Mac lub PC
  • Wbudowany moduł Bluetooth aptX HD

Złącza wzmacniacza CAMBRIDGE AUDIO CXA81

Złącza wzmacniacza CAMBRIDGE AUDIO CXA81


Gwarancja CAMBRIDGE:

  • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.3
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl