.

TRIANGLE Quatuor Black High Gloss

( 20 opini )
Cena: 36 450,00 zł 36450.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Kod EAN: 3660216003560

Opis produktu

Zobacz inne kolumny głośnikowe: TRIANGLE Magellan


Opis konstrukcji TRIANGLE Quatuor

Postument TRIANGLE Magellan

TRIANGLE Quatuor stanowi wyjątkowe doświadczenie wśród kolumn głośnikowych klasy High-End. Ich scena dźwiękowa wkracza teraz w nowy wymiar, TRIANGLE Quatuor opanowuje tę scenę z zupełnie nową elegancją. Jednym z powodów tego jest głośnik wysokotonowy umieszczony z tyłu obudowy, który szeroko otworzył wrota przestrzeni. Dźwięk jest stylowo elegancki i wyrafinowany. Łatwo można sobie wyobrazić muzyków grających pianissimo na tyłach orkiestry. TRIANGLE Quatuor umożliwia słuchanie muzyki bez zadawania sobie pytań. Trzy 16-centymetrowe głośniki wytwarzające mocny, pełny bas mogą równie łatwo poradzić sobie z nowoczesnymi rodzajami muzyki, jak z prestiżowym kwartetem smyczkowym lub suitą wiolonczelową.

Głośnik wysokotonowy Magellan TZ2900

Głośnik wysokotonowy TZ2900 to znakomite połączenie najnowocześniejszej inżynierii i bardzo precyzyjnego opomiarowania. Tweeter ten modelowano za pomocą rozbudowanych symulacji komputerowych, których owocem stał się idealny profil w odniesieniu do mechanicznych i akustycznych właściwości konstrukcji kopułki. Ta forma redukuje skrajności w kierunkowości powyżej 15 kHz. Do napędu inżynierowie dodali również przeciwskręt, aby ograniczyć zniekształcenia na dole pasma tonalnego głośnika wysokotonowego. Ta nasadka zawiera kanał wyłożony materiałem tłumiącym, który redukuje odbicia w falach tylnych. Tuż przed kopułką znajduje się wtyczka fazowa, która została starannie zaprojektowana, aby ograniczyć zniekształcenia i regulować górny koniec spektrum dźwięku. Głośnik wysokotonowy zapewnia wyjątkowo gładką i płynną jakość muzyczną, jednocześnie zapewniając dokładne odtwarzanie i realistyczną dynamikę.

Głośnik wysokotonowy TRIANGLE Magellan

Głośnik średniotomowy

Nowy głośnik średniotonowy stosowany w serii Magellan T16GM F100 jest kulminacją wielu lat badań i rozwoju, które firma TRIANGLE zainwestowała w osiągnięcie tego, co najlepsze w szerokopasmowych systemach głośnikowych. Membrana stosowana w nim wykorzystuje nowy wykładniczy profil i zawiera materiał z włókien celulozowych, zgodnie z ugruntowaną tradycją TRIANGLE. Głośnik ten posiada ultralekki stożek z polipropylenu zapobiegający wirowaniu, pokryty jest specjalnie opracowanym lateksem, aby zapobiec zakłóceniom aerodynamicznym. Zdolność przenoszenia mocy została wyjątkowo poprawiona poprzez opracowanie pierścienia przenoszącego ciepło umieszczonego za jarzmem napędu. Ten radiator zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła między cylindrem membrany a koszem nośnym głośnika. Inżynierowie TRIANGLE podjęli się zaprojektowania przetwornika elektrodynamicznego zdolnego do pokrycia z najmniejszymi zniekształceniami i najlepszą możliwą liniowością pasma częstotliwości od 70 Hz do 4 kHz.

Głośnik średniotonowy TRIANGLE Magellan

Głośnik basowy Magellan

Aby uzyskać wysoką wydajność w bardzo niskim zakresie częstotliwości (28-35 Hz) przy minimalnych zniekształceniach, TRIANLE zaprojektował membranę SVA (struktura plastra miodu). Ta membrana w kształcie stożka charakteryzuje się konstrukcją „kanapkową”, z dwiema warstwami włókna szklanego zawierającymi materiał komórkowy, który zapewnia idealne połączenie: tłumienia masy i sztywności ruchomej cewki. Głośnik basowy Magellan z łatwością radzi sobie z bardzo niskimi częstotliwościami (do 28 Hz) w zakresie -3 dB od poziomu odniesienia. Do obróbki elementów biegunowych magnesu zastosowane są specjalne metale o wysokiej czystości. Czterowarstwowa cewka drgająca zapewnia liniowe przesunięcie o ±7 mm. System LHSTM 2 (pierścień przewodzący ciepło) jest również używany w tym T21GM w celu zwiększenia wydajności wymiany ciepła. Unikalna konstrukcja kosza pozwala na maksymalny prześwit promieniującej tylnej powierzchni membrany. Boczne otwory wentylacyjne poprawiają tłumienie cewki drgającej. Modele T16GM F100 i T21GM są również wyposażone w specjalne bloki złączy, które zostały zaprojektowane w celu zapewnienia równomiernego zaciśnięcia kabli ze zwrotnicy.

Głośnik niskotonowy TRIANGLE Magellan


Dane techniczne TRIANGLE Quatuor

 Typ konstrukcji: Kolumna podłogowa
6 - głośnikowa
3 – drożna z bass-reflex
 Głośnik niskotonowy: 3 x T16GM-MT15-GC2
 Głośnik średniotonowy: 1 x T16GMF100-THG06
 Głośnik wysokotonowy: 2 x TZ2900 GC
 Skuteczność: (dB/W/m) 90,0 dB
 Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 33 – 20.000 Hz
 Moc ciągła RMS 260 Watt
 Powtarzalna moc szczytowa 500 Watt
 Impedancja nominalna: 8 Ω
 Impedancja minimalna: 3,0 Ω
 Dolny podział częstotliwości: 400 Hz (12dB/Oct)
 Górny podział częstotliwości: 2800 Hz (24dB/Oct)
 Wymiary (W x S x G): 1338 x 423 x 371 mm
 Waga jednej sztuki: 45,0 kg

Gwarancja TRIANGLE :

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl