.

TRIANGLE LN07 Black

( 1 opini )
Cena: 3 545,00 zł 3545.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 3660216004659

Opis produktu

Zobacz inne kolumny głośnikowe: TRIANGLE Elara


Opis konstrukcji TRIANGLE LN07

Autorskiej technologii jedwabny Tweeter.

Konstruktorzy TRIANGLE zaprojektowali nowy 28-milimetrowy jedwabny głośnik wysokotonowy, który ma kluczowe znaczenie dla charakterystycznej gładkości brzmienia serii TRIANGLE Elara. Łatwiejsze do opanowania, jedwabne kopułki upraszczają i optymalizują konfigurację kolumn głośnikowych. Zwrotnica wymaga mniejszej liczby komponentów, zachowując płaską odpowiedź w wysokich częstotliwościach. Podobnie jak głośnik wysokotonowy z serii TRIANGLE Magellan, głośnik wysokotonowy TRIANGLE Elara jest wynikiem kompleksowych badań. Selekcjonowane magnesy neodymowe i cewki membran umożliwiają optymalne rozpraszanie ciepła i zapewniają lepszą kontrolę przy dużej głośności. Bez obawy o głośniki możesz wykorzystać potencjał swojego wzmacniacza audio. Kształt płyty przedniej jest wynikiem intensywnych badań mających na celu zmniejszenie odbić w celu zapewnienia wyraźnej i precyzyjnej reprodukcji wysokich częstotliwości.

Autorskiej technologii jadwabny Tweeter

Głośnik średniotonowy

Głośniki średniotonowe TRIANGLE Elara stosują wklęsłe, przetworzone papierowe membrany. Membrany nie posiadają kapturków przeciwpyłowych a to zwiększa ich sztywność i wydajność. Zoptymalizowany profil TRIANGLE Elara pozwala na wykorzystanie całej powierzchni głośnika niskotonowego do przenoszenia dźwięku. Technologia stożkowa wyróżnia się rozpraszaniem fal dźwiękowych i redukuje zniekształcenia przy dużej głośności, zapewniając jednocześnie doskonałą odpowiedź przy niskich częstotliwościach. Głośniki te są wyposażone w duże magnesy, w tym podwójne ferryty w modelach LN01 i LN07. Zapewnia to wysoką czułość, dynamikę i świetne tempo brzmienia.

Przetwornik średniotonowy

Port podłączeniowy kolumny TRIANGLE Elara

Port podłączeniowy kolumny TRIANGLE Elara

Podsumowując:

TRIANGLE LN07 jest referencyjnym modelem kolekcji pod względem wydajność, wrażliwość i jakości reprodukcji niskich częstotliwości akustycznych. Ta 2,5-drożna kolumna głośnikowa podłogowa, zawiera dwa przetworniki 165 mm a to znaczy, że zachwyci cię jego dynamika i szeroka scena dźwiękowa. Dzięki minimalistycznej stylistyce producent mógł położyć nacisk na jak najlepsze wykończenie obudowy, co objawia się użyciem wysokiej klasy lakieru piano. Mocowania maskownicy zrealizowano za pomocą magnesów, stąd front obudowy nie zakłócają żadne zbędne techniczne otwory. Ustawienie kolumny w pomieszczeniu znacząco ułatwia przedni bas refleks, który pozwala przysunąć je blisko ścian. Cokół zapewnia stabilność kolumny i odsprzęga ją mechanicznie od podłogi. Konstrukcja ta zalecana jest dla większych pokoi (30-50 m²).


Dane techniczne TRIANGLE LN07

 Typ konstrukcji: Podłogowa 2½ – drożna z bass-reflex
 Głośnik niskotonowy: 1 x 165 mm
 Głośnik średniotonowy: 1 x 165 mm
 Głośnik wysokotonowy: 1 x 28 mm DOME (Jedwabny)
 Skuteczność: (dB/W/m) 90,0 dB
 Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 42 – 22.000 Hz
 Moc ciągła 110 Watt
 Impedancja nominalna: 8 Ohm
 Impedancja minimalna: 4,1 Ohm
 Wymiary (W x S x G): 1056 x 198 x 313 mm
 Waga jednej sztuki: 18,1 kg

Gwarancja TRIANGLE :

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl