.

TRIANGLE Duetto Black High Gloss

( 0 opini )
Cena: 14 100,00 zł 14100.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Kod EAN: 3660216003492

Opis produktu

Zobacz inne kolumny głośnikowe: TRIANGLE Magellan


Opis konstrukcji TRIANGLE Duetto

Żwawość i dynamika to cechy charakterystyczne dla brzmienia TRIANGLE i są one zapakowane w ten klejnot, który zajmuje tak mało miejsca, mowa oczywiście o podstawkowych kolumnach głośnikowych TRIANGLE Duetto. Będąc tak kompaktowym, ten głośnik bez problemu zmieści się w pomieszczeniach o powierzchni od 12 do 30 m2, zapewniając takie same parametry jak kolumna głośnikowa z drobiazgową precyzją i głębokością basów. Żwawość i dynamika to cechy charakterystyczne brzmienia trójkąta i są one zapakowane w ten klejnot, który zajmuje tak mało miejsca. Dzięki niewielkim rozmiarom ten głośnik bez problemu zmieści się w pomieszczeniach o powierzchni od 12 do 30m², zapewniając takie same parametry, jak kolumna głośnikowa wolnostojąca, ze skrupulatną precyzją i głębokością basów.

Jej kompresyjny głośnik wysokotonowy ujawnia najdelikatniejsze szczegóły nagrań dźwiękowych i doskonale komponuje się ze słynnym przetwornikiem średniotonowym, autorskim pomysłem TRANGLE. TRIANGLE Duetto odtwarza z taką klarownością, że głośniki nagle znikają, by po prostu zastąpić je muzyką. Lekki papierowy stożek głośnika nisko-średniotonowego w połączeniu z systemem podwójnych otworów wentylacyjnych zapewnia bogate szczegóły basów. Jego wyrafinowana zwrotnica z kondensatorami polipropylenowymi optymalizuje proces fazowania tonów niskich i wysokich, co zapewnia zadziwiającą przejrzystość. TRANGLE Duetto to wzorcowy głośnik dla studiów nagraniowych w Meudon. Technologiczna magia jak na kolumnę składającą się tylko z dwóch przetworników, co tylko udowadnia, że TRANGLE jest mistrzem w tej dziedzinie.

Głośnik wysokotonowy Magellan TZ2900

Głośnik wysokotonowy TZ2900 to znakomite połączenie najnowocześniejszej inżynierii i bardzo precyzyjnego opomiarowania. Tweeter ten modelowano za pomocą rozbudowanych symulacji komputerowych, których owocem stał się idealny profil w odniesieniu do mechanicznych i akustycznych właściwości konstrukcji kopułki. Ta forma redukuje skrajności w kierunkowości powyżej 15 kHz. Do napędu inżynierowie dodali również przeciwskręt, aby ograniczyć zniekształcenia na dole pasma tonalnego głośnika wysokotonowego. Ta nasadka zawiera kanał wyłożony materiałem tłumiącym, który redukuje odbicia w falach tylnych. Tuż przed kopułką znajduje się wtyczka fazowa, która została starannie zaprojektowana, aby ograniczyć zniekształcenia i regulować górny koniec spektrum dźwięku. Głośnik wysokotonowy zapewnia wyjątkowo gładką i płynną jakość muzyczną, jednocześnie zapewniając dokładne odtwarzanie i realistyczną dynamikę.

Głośnik wysokotonowy TRIANGLE Magellan

TRIANGLE Duetto

Głośnik średnio-niskotomowy

Nowy głośnik średniotonowy stosowany w serii Magellan T16GM F100 jest kulminacją wielu lat badań i rozwoju, które firma TRIANGLE zainwestowała w osiągnięcie tego, co najlepsze w szerokopasmowych systemach głośnikowych. Membrana stosowana w nim wykorzystuje nowy wykładniczy profil i zawiera materiał z włókien celulozowych, zgodnie z ugruntowaną tradycją TRIANGLE. Głośnik ten posiada ultralekki stożek z polipropylenu zapobiegający wirowaniu, pokryty jest specjalnie opracowanym lateksem, aby zapobiec zakłóceniom aerodynamicznym. Zdolność przenoszenia mocy została wyjątkowo poprawiona poprzez opracowanie pierścienia przenoszącego ciepło umieszczonego za jarzmem napędu. Ten radiator zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła między cylindrem membrany a koszem nośnym głośnika. Inżynierowie TRIANGLE podjęli się zaprojektowania przetwornika elektrodynamicznego zdolnego do pokrycia z najmniejszymi zniekształceniami i najlepszą możliwą liniowością pasma częstotliwości od 70 Hz do 4 kHz.

Głośnik średniotonowy TRIANGLE Magellan


Dane techniczne TRIANGLE Duetto

 Typ konstrukcji: Kolumna podstawkowa
2 - głośnikowa
2 – drożna z bass-reflex
 Głośnik średnio-niskotonowy: 1 x T16GM-MT10-GC1
 Głośnik wysokotonowy: 2 x TZ2900 GC
 Skuteczność: (dB/W/m) 88,0 dB
 Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 38 – 20.000 Hz
 Moc ciągła RMS 80 Watt
 Powtarzalna moc szczytowa 160 Watt
 Impedancja nominalna: 8 Ω
 Impedancja minimalna: 4,0 Ω
 Górny podział częstotliwości: 2800 Hz (24dB/Oct)
 Wymiary (W x S x G): 460 x 253 x 350 mm
 Waga jednej sztuki: 16,0 kg

Gwarancja TRIANGLE :

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl