.

TRIANGLE Borea BR07 Light Oak

( 0 opini )
Cena: 2 545,00 zł 2545.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 3660216006745

Opis produktu

Zobacz inne kolumny głośnikowe: TRIANGLE Borea


Opis konstrukcji TRIANGLE Borea BR07

Kolumna głośnikowa podłogowa TRIANGLE Borea BR07 to nieduża, acz wydajna konstrukcja wykorzystująca konfigurację dwuipółdrożną. Kompaktowy głośnik w rozsądnej cenie, oferuje dużą dynamikę i doskonałą wydajność w niskich częstotliwościach. Zawiera nowy 25 mm głośnik wysokotonowy EFS z jedwabną kopułką; 16-centymetrowy przetwornik średniotonowy z naturalnego papieru celulozowego zapewniający idealne, neutralne brzmienie wokali oraz 16-centymetrowy przetwornik basowy z silnie zmotoryzowanego włókna szklanego. Dwa przetworniki 16 cm pracują jednocześnie przy tym samym obciążeniu objętościowym, oferując niewiarygodne dostarczanie niższych częstotliwości. Każdy przetwornik ma inną zwrotnicę, zachowując szczegóły i szerokość zakresu wokalu. Ta kolumna głośnikowa podłogowa doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni od 15 do 30m².

Magnetycznie mocowane maskownice

Magnetycznie mocowane maskownice

TRIANGLE Borea łączy w sobie klasyczny wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami. Mocowanie głośników realizowane jest bez widocznych śrub na zewnątrz kolumny głośnikowej, zaś mocowanie maskownic (dołączone w standardzie) odbywa się za pomocą magnesów. Dzięki temu front kolumn pozbawionych jest jakichkolwiek zbędnych elementów (otworów i złącz), które zakłócałyby wygląd produktu.

Wysokiej jakości porty podłączeniowe

Porty podłączeniowe

Głośnik wysokotonowy z technologią EFS (Efficient Flow System)

Głośnik wysokotonowy EFS

Kopułka, stosowana w kolumnach TRIANGLE Borea została skonstruowana w oparciu o 1" jedwabną membranę umieszczoną w soczewce akustycznej z firmowym korektorem fazy. System EFS redukuje efekt kierunkowości, co pozwala na stworzenie szerszego optymalnego pola odsłuchu akustycznego, tak aby wszystkie osoby znajdujące się w pomieszczeniu mogły czerpać równą przyjemność ze słuchania muzyki. Cewka jest napędzana neodymowym magnesem z systemem chłodzenia. Gwarantuje to większą stabilność przy wysokich poziomach głośności wzmacniacza stereo bądź amplitunera do kina domowego.

Celulozowy głośnik średniotonowy

Celulozowy głośnik średniotonowy

Głośnik średniotonowy został przeniesiony wprost z droższej linii TRIANGLE Esprit EZ. Dodatkowo konstruktorzy postanowili go udoskonalić. Membrana to w dalszym ciągu stuprocentowo naturalna celuloza bez lakierowania sztucznymi specyfikami, jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku. Czysta celuloza zapobiega jakimkolwiek podkolorowaniom w kluczowym zakresie średnich tonów, na które ludzkie ucho jest najbardziej wyczulone. W ramach udoskonaleń poprawiono geometrię profilu membrany, aby poprawić poziom sztywności, co pozwoliło zwiększyć realne pasmo przenoszenia. Podobnie jak w TRIANGLE Esprit głośnik średniotonowy wyposażono w zawieszenie o odwróconej fałdzie i krótkim skoku, które starannie modeluje ruch membrany, tak aby uniknąć jakichkolwiek zniekształceń przy odtwarzaniu ludzkiego głosu. Wszystko to zapewnia zdumiewający realizm i idealne wyrównanie tonalne.

Niskotonowiec z włókna szklanego

Głośnik niskotonowy z włókna szklanego

Inżynierowie TRIANGLE skupiają się na tworzeniu przetworników, które grają szybko i precyzyjnie. Dotyczy to również głośników w najniższym zakresie pasma akustycznego. Dlatego właśnie zdecydowano o użyciu membran z włókna szklanego. Te słyną ze znakomitych właściwości mechanicznych, które pozwalają na oddanie nawet największych uderzeń niskotonowych bez wpływu na przetwarzanie średnich tonów. Aby zapewnić właściwą skuteczność akustyczną głośniki basowe w TRIANGLE Borea wyposażono w przewymiarowane magnesy zdolne do bardzo szybkiego oddania impulsu o nawet największej. Efektem tego jest perfekcyjne kontrolowanie rytmu.


Dane techniczne TRIANGLE Borea BR07

Typ konstrukcji: Podłogowa 2½ – drożna z bass-reflex
Głośnik niskotonowy: 1 x 6½” Włókno szklane
Głośnik średniotonowy: 1 x 6½” Naturalny papier celulozowy
Głośnik wysokotonowy: 1 x 1” EFS (Efficient Flow System)
Skuteczność: (dB/W/m) 91,0 dB
Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 44 – 22.000 Hz
Moc ciągła RMS 120 Watt
Impedancja nominalna: 8 Ω
Impedancja minimalna: 5,0 Ω
Wymiary (W x S x G): 980 x 206 x 314 mm
Waga jednej sztuki: 18,85 kg

Wersje wybarwienia TRIANGLE Borea

TRIANGLE Borea Black Ash

Black Ash

TRIANGLE Borea Light Oak

Light Oak

TRIANGLE Borea Walnut

Walnut

TRIANGLE Borea White

White


Gwarancja TRIANGLE :

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl