.

TRIANGLE Borea BR07 Light Oak

( 0 opini )
  • nowość
Cena: 2 245,00 zł 2245.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 3660216006745

Opis produktu

Zobacz inne kolumny głośnikowe: TRIANGLE Borea


Opis konstrukcji TRIANGLE Borea BR07

Kolumna głośnikowa podłogowa TRIANGLE Borea BR07 to nieduża, acz wydajna konstrukcja wykorzystująca konfigurację dwuipółdrożną. Kompaktowy głośnik w rozsądnej cenie, oferuje dużą dynamikę i doskonałą wydajność w niskich częstotliwościach. Zawiera nowy 25 mm głośnik wysokotonowy EFS z jedwabną kopułką; 16-centymetrowy przetwornik średniotonowy z naturalnego papieru celulozowego zapewniający idealne, neutralne brzmienie wokali oraz 16-centymetrowy przetwornik basowy z silnie zmotoryzowanego włókna szklanego. Dwa przetworniki 16 cm pracują jednocześnie przy tym samym obciążeniu objętościowym, oferując niewiarygodne dostarczanie niższych częstotliwości. Każdy przetwornik ma inną zwrotnicę, zachowując szczegóły i szerokość zakresu wokalu. Ta kolumna głośnikowa podłogowa doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni od 15 do 30m².

Magnetycznie mocowane maskownice

Magnetycznie mocowane maskownice

TRIANGLE Borea łączy w sobie klasyczny wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami. Mocowanie głośników realizowane jest bez widocznych śrub na zewnątrz kolumny głośnikowej, zaś mocowanie maskownic (dołączone w standardzie) odbywa się za pomocą magnesów. Dzięki temu front kolumn pozbawionych jest jakichkolwiek zbędnych elementów (otworów i złącz), które zakłócałyby wygląd produktu.

Wysokiej jakości porty podłączeniowe

Porty podłączeniowe

Głośnik wysokotonowy z technologią EFS (Efficient Flow System)

Głośnik wysokotonowy EFS

Kopułka, stosowana w kolumnach TRIANGLE Borea została skonstruowana w oparciu o 1" jedwabną membranę umieszczoną w soczewce akustycznej z firmowym korektorem fazy. System EFS redukuje efekt kierunkowości, co pozwala na stworzenie szerszego optymalnego pola odsłuchu akustycznego, tak aby wszystkie osoby znajdujące się w pomieszczeniu mogły czerpać równą przyjemność ze słuchania muzyki. Cewka jest napędzana neodymowym magnesem z systemem chłodzenia. Gwarantuje to większą stabilność przy wysokich poziomach głośności wzmacniacza stereo bądź amplitunera do kina domowego.

Celulozowy głośnik średniotonowy

Celulozowy głośnik średniotonowy

Głośnik średniotonowy został przeniesiony wprost z droższej linii TRIANGLE Esprit EZ. Dodatkowo konstruktorzy postanowili go udoskonalić. Membrana to w dalszym ciągu stuprocentowo naturalna celuloza bez lakierowania sztucznymi specyfikami, jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku. Czysta celuloza zapobiega jakimkolwiek podkolorowaniom w kluczowym zakresie średnich tonów, na które ludzkie ucho jest najbardziej wyczulone. W ramach udoskonaleń poprawiono geometrię profilu membrany, aby poprawić poziom sztywności, co pozwoliło zwiększyć realne pasmo przenoszenia. Podobnie jak w TRIANGLE Esprit głośnik średniotonowy wyposażono w zawieszenie o odwróconej fałdzie i krótkim skoku, które starannie modeluje ruch membrany, tak aby uniknąć jakichkolwiek zniekształceń przy odtwarzaniu ludzkiego głosu. Wszystko to zapewnia zdumiewający realizm i idealne wyrównanie tonalne.

Niskotonowiec z włókna szklanego

Głośnik niskotonowy z włókna szklanego

Inżynierowie TRIANGLE skupiają się na tworzeniu przetworników, które grają szybko i precyzyjnie. Dotyczy to również głośników w najniższym zakresie pasma akustycznego. Dlatego właśnie zdecydowano o użyciu membran z włókna szklanego. Te słyną ze znakomitych właściwości mechanicznych, które pozwalają na oddanie nawet największych uderzeń niskotonowych bez wpływu na przetwarzanie średnich tonów. Aby zapewnić właściwą skuteczność akustyczną głośniki basowe w TRIANGLE Borea wyposażono w przewymiarowane magnesy zdolne do bardzo szybkiego oddania impulsu o nawet największej. Efektem tego jest perfekcyjne kontrolowanie rytmu.


Dane techniczne TRIANGLE Borea BR07

Typ konstrukcji: Podłogowa 2½ – drożna z bass-reflex
Głośnik niskotonowy: 1 x 6½” Włókno szklane
Głośnik średniotonowy: 1 x 6½” Naturalny papier celulozowy
Głośnik wysokotonowy: 1 x 1” EFS (Efficient Flow System)
Skuteczność: (dB/W/m) 91,0 dB
Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 44 – 22.000 Hz
Moc ciągła RMS 120 Watt
Impedancja nominalna: 8 Ω
Impedancja minimalna: 5,0 Ω
Wymiary (W x S x G): 980 x 206 x 314 mm
Waga jednej sztuki: 18,85 kg

Wersje wybarwienia TRIANGLE Borea

TRIANGLE Borea Black Ash

Black Ash

TRIANGLE Borea Light Oak

Light Oak

TRIANGLE Borea Walnut

Walnut

TRIANGLE Borea White

White


Wersje wybarwienia TRIANGLE Borea

TRIANGLE Borea Black Ash

Black Ash

TRIANGLE Borea Light Oak

Light Oak

TRIANGLE Borea Walnut

Walnut

TRIANGLE Borea White

White


Gwarancja TRIANGLE :

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl