.

TRIANGLE Antal EZ White HG

( 10 opini )
Cena: 5 995,00 zł 5995.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 3660216004246

Opis produktu

Zobacz inne kolumny głośnikowe: TRIANGLE Esprit EZ


Opis konstrukcji TRIANGLE Antal EZ

Prawdziwa synteza brzmienia TRIANGLE to właśnie te 3-drożne kolumny głośnikowe o wysokości 1,10 metra. Są one wyposażona w słynny głośnik wysokotonowy tubowy opracowany początkowo dla serii TRIANGLE Magellan. Ta unikalna technologia TRIANGLE pozwala na dużą dynamikę i równomierne rozproszenie wysokich częstotliwości w pomieszczeniu. Nowy, w 100% naturalny materiał z pulpy celulozowej nadaje 16-cm membranie głośnika średniotonowego lekkość i sztywność z unikalną barwą brzmienia papieru. Bardzo sztywne zawieszenie plisowane zapewnia stałą kontrolę pracy głośnika. Bas nie może być gorszy: dwa 16-centymetrowe głośniki z włókna szklanego zapewniają mocny i mięsisty bas.

TRIANGLE Antal Ez jest dostarczany z elegancką podstawą szklaną formowaną termicznie i zestawem kolców do wykorzystania w zależności od rodzaju podłoża na którym będą ustawione. Kolumny te podobają się wszystkim poszukującym nowoczesnej obudowy łączącej zaawansowane technologie TRIANGLE. TRIANGLE Antal Ez najlepiej zaprezentują się w pomieszczeniu o powierzchni od 20 do 50m².

Autorska technologia Tweetera z serii TZ2500

Głośnik wysokotonowy to jedyny w swoim rodzaju, firmowy produkt od TRIANGLE . Tweeter z serii TZ2500 to najnowsze wcielenie tytanowej kopułki połączone z komorą kompresyjną. Pozwala to zwiększyć skuteczności całej konstrukcji, obniżyć zniekształcenia dźwięku i poprawić jego rozpraszanie.

Założenia projektu głośnika wysokotonowego dla serii Signature pozwoliły na rozwinięcie nowego profilu tuby rozpraszającej wraz ze zmodyfikowanym korektorem fazy. Korektor poszerza zakres rozpraszania wysokich tonów i zapewnia jednolity rozkład natężenia dźwięku w całym pomieszczeniu. Wraz z nowymi elementami tuby i korektora powstał kompaktowy układ napędowy głośnika z super silnym magnesem neodymowym i komorą absorbcyjną. Tył komory został zaprojektowany w celu zatrzymania propagacji fal grających w stronę obudowy, a tym samym redukcji zniekształceń wysokich tonów. Rezultat zastosowanych technologii to bogaty w naturalne barwy dźwięk bez grama wyostrzeń.

Autorskiej technologii Tweeter z serii TZ2500

Przetwornik średniotonowy

Jednym z wyróżników najpoważniejszych producentów kolumn głośnikowych na świecie jest dedykowany głośnik średniotonowy. Niewielu producentów ma możliwości technologiczne, czasowe i finansowe, aby skonstruować przetwornik przeznaczony wyłącznie do przetwarzania tej części pasma.

Aby zapewnić najwyższą jakość średnich tonów przy zachowaniu mocnego, głębokiego basu, TRIANGLE stworzyło półzawinięte zawieszenie głośnika średniotonowego wykonane z unikalnego połączenia: pianki i gumy. Zmniejszenie szerokości zawieszenia pozwoliło na powiększenie powierzchni membrany, co pozytywnie odbiło się na efektywności oraz poziomie zniekształceń głośnika. Dodajmy do tego odpowiednio wyprofilowany stożek z masy celulozowej dla lepszego rozpraszania dźwięku. Całość sprawia, że głośnik uzyskuje bezkonkurencyjną dynamikę, a przy tym bierze na siebie cały ciężar przetwarzania zakresu średniego pasma akustycznego, tak, aby głośniki niskotonowe nie brały udziału w przetwarzaniu wokali. Pozwala to zapobiec nadmiernemu udziałowi niskich tonów w całościowej prezentacji dźwięku.

Przetwornik średniotonowy

Głośnik basowy TRIANGLE Antal EZ

Projekt gram TRIANGLE Magellan pokazał, jak ważne jest zachowanie głośników basowych na reprodukcję dźwięków średniej częstotliwości akustycznej. Membrana tegoż głośnika skonstruowana jest w taki sposób, aby wytłumić rezonans w części tzw. „Wysokiego basu”. Stosowane w nim włókno szklane zostało wybrane ze względu na doskonałe zachowanie w zakresie niskiego, średniego i wysokiego basu. Innowacja kolekcji TRIANGLE Esprit EZ polega na połączeniu materiałów tekstylnych i włókna szklanego, która ma za zadanie poprawić sztywność membrany. Głośnik basowy dedykowany kolekcji TRIANGLE Esprit EZ wyposażono w nową czaszę szybciej odprowadzającą ciepło uwalniane przez cewkę oraz podwójny ferryt poprawiający jego skuteczność.

Głośnik basowy TRIANGLE Antal EZ


Dane techniczne TRIANGLE Antal EZ

 Typ konstrukcji: Podłogowa 3 – drożna z systemem Bass Reflex
 Głośnik niskotonowy: 2 x 6½”
 Głośnik średniotonowy: 1 x 6½”
 Głośnik wysokotonowy: 1 x 1” Titanium dome TZ2500B
 Skuteczność: (dB/W/m) 92,0 dB
 Pasmo przenoszenia (+/- 3dB) 40 – 22.000 Hz
 Moc ciągła 120 Watt
 Moc szczytowa 240 Watt
 Impedancja nominalna: 8 Ohm
 Impedancja minimalna: 3,0 Ohm
 Dolna częstotliwość podziału: Hz
 Górna częstotliwość podziału: Hz
 Wymiary (W x S x G): 1090 x 200 x 345 mm
 Wymiary z cokołem (W x S x G): 1115 x 300 x 400 mm
 Waga jednej sztuki: 27,0 kg

Gwarancja TRIANGLE :

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

TRIANGLE Antal EZ

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl