.

Słuchawki bezprzewodowe B&O BEOPLAY E8

( 4 opini )
Cena: 1 099,00 zł 1099.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: brak towaru

Opis produktu

Zobacz inne: Słuchawki Bang&Olufsen BEOPLAY


Opis słuchawek bezprzewodowych B&O BEOPLAY E8

Firma B&O PLAY rozszerzyła swoją gamę słuchawek, wprowadzając na rynek pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki BEOPLAY E8. Dzięki ponad 90 latach doświadczenia w obszarze akustyki i projektowania, słuchawki BEOPLAY E8 wyróżnia prostota i styl, jak również najlepsza w branży akustyka, doskonały komfort użycia w ruchu oraz wykonanie z materiałów wysokiej jakości, które pozostają zasadniczymi elementami tradycji firmy Bang & Olufsen.

Słuchawki B&O BEOPLAY E8 są idealnym towarzyszem dla każdego, kto nie chce rezygnować z jakości dźwięku i wzornictwa, aby zyskać swobodę, jaką dają słuchawki bezprzewodowe. Słuchawki te zostały zaprojektowane tak, aby doskonale pasować do uszu, jako dyskretny i stylowy symbol zaawansowanych technologii zapewniają bogaty i precyzyjny dźwięk w całej scenie dźwiękowej – powiedział John Mollanger, CEO firmy B&O PLAY.

Odporne na zachlapanie i kurz słuchawki B&O BEOPLAY E8 są zaprojektowane tak, aby zapewniać najwyższy komfort korzystania w ruchu. Wystarczy wyjąć słuchawki z wysokiej jakości skórzanego etui z funkcją ładowania i lekko stuknąć powierzchnię dotykową w aluminiowej obwódce, aby rozpocząć słuchanie muzyki, zmieniać utwory, odbierać połączenia telefoniczne oraz włączać tryb Transparency Mode oraz komendy głosowe. Dzięki sterowaniu wszystkimi funkcjami przy pomocy intuicyjnego interfejsu dotykowego na słuchawkach, nie ma konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni.

Dwa dodatkowe ładowania w ruchu

Słuchawki B&O BEOPLAY E8 zapewniają do czterech godzin muzyki po pojedynczym ładowaniu, a po włożeniu słuchawek do etui z funkcją ładowania możliwe są dwa dodatkowe ładowania w ruchu. Estetyczne etui posiada pleciony pasek, który zapewnia dodatkową fakturę powierzchni i ułatwia znalezienie etui w torbie. Dzięki temu, że w każdej słuchawce B&O BEOPLAY E8 wbudowany jest niewielki magnes, umieszczenie słuchawek w etui automatycznie powoduje ich wyłączenie i rozpoczęcie ładowania, dzięki czemu wkrótce będą one gotowe do kolejnego użycia.

Przyjemność dla uszu

Słuchawki B&O BEOPLAY E8 zostały opracowane przez renomowanych inżynierów akustyków firmy Bang & Olufsen, dzięki czemu uzyskano bogatą i precyzyjną scenę dźwiękową, dającą prawdziwą przyjemność słuchaczowi. Każda słuchawka jest wyposażona w dynamiczny głośnik 5,7 mm, niewielki przetwornik elektromagnetyczny, technologię NFMI oraz chip Bluetooth 4.2 z funkcją cyfrowego przetwarzania dźwięku, która umożliwia dynamiczne dostrajanie dźwięku i eliminuje jego zakłócenia.

Koncentrację przy tworzeniu słuchawek B&O BEOPLAY E8 skupiono przede wszystkim na dźwięku i wzornictwie. Umożliwiło to uzyskanie najlepszej w tej klasie urządzeń jakości dźwięku – powiedział Libor Matus, Global Product Manager.

Projektując słuchawki należy starać się osiągnąć idealną równowagę pomiędzy wielkością, ergonomią i jakością dźwięku. Im więcej funkcji posiadają słuchawki, tym mniej miejsca pozostaje na komponenty mające kluczowe znaczenie dla odtwarzania dźwięku. W wyniku wielokrotnych prób ukształtowaliśmy przestrzeń wewnątrz słuchawek B&O BEOPLAY E8 tak, aby pomieściła ona komponenty zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Połączenie zdolności w zakresie cyfrowego przetwarzania dźwięku oraz ponad 90-letniego doświadczenia w dostrajaniu dźwięku pozwoliło na uzyskanie sceny dźwiękowej, która jest najlepsza w kategorii słuchawek bezprzewodowych.

Usłysz dźwięki z otoczenia

Słuchawki B&O BEOPLAY E8 posiadają także funkcję przejrzystości dźwiękowej określanej jako Transparency Mode, która umożliwia regulację stopnia, w jakim dźwięki z otoczenia docierają do uszu użytkownika. Wystarczy wybrać jeden spośród czterech poziomów w aplikacji BEOPLAY App i włączyć tryb Transparency Mode lekko stukając jeden raz w lewą słuchawkę. Tryb Transparency Mode umożliwia także utrzymywanie kontaktu z kolegami w biurze w czasie słuchania muzyki oraz brak izolacji od otoczenia podczas chodzenia po ulicach.

Zintegrowane doświadczenie akustyczne dzięki BEOPLAY App

Słuchawki B&O BEOPLAY E8 zostały dostrojone przez renomowanych inżynierów akustyków firmy Bang & Olufsen, dzięki czemu charakteryzują się one najlepszym w swojej klasie profilem akustycznym zapobiegającym zmęczeniu słuchacza. Przy pomocy aplikacji BEOPLAY App na smartfony z systemem Android, smartfony iPhone oraz Apple Watch można także ułatwić korzystanie ze słuchawek B&O BEOPLAY E8:

  • Użytkownicy mogą samodzielnie regulować ton i scenę dźwiękową dzięki łatwemu w użyciu i intuicyjnemu interfejsowi B&O PLAY ToneTouch. Interfejs ten umożliwia użytkownikowi wypróbowanie różnych ustawień dźwięku i znalezienie najlepszego ustawienia w danej sytuacji. Po zakończeniu regulacji, słuchawki B&O BEOPLAY E8 zapisują wprowadzone ustawienia aż do ponownej regulacji.
  • W funkcji ToneTouch inżynierowie akustycy firmy Bang & Olufsen utworzyli różnorodne profile akustyczne dedykowane do słuchawek B&O BEOPLAY E8, aby dopasować dźwięk do różnych rodzajów czynności, takich jak uprawianie sportu, dojazdy do pracy lub słuchanie podcastów. Opcje te są dostępne jako ustawienia standardowe słuchawek B&O BEOPLAY E8.
  • Aplikacja Beoplay App, podłączona do słuchawek B&O BEOPLAY E8, ułatwia monitorowanie stanu akumulatora słuchawek na smartfonie.
  • Użytkownicy mogą sterować odtwarzaniem muzyki oraz personalizować słuchawki przez nadanie im określonego koloru i nazwy w aplikacji.
  • Po podłączeniu słuchawek B&O BEOPLAY E8 do aplikacji Beoplay App, użytkownicy mają także możliwość bezprzewodowego pobierania aktualizacji.

Dane techniczne B&O BEOPLAY E8

 Typ słuchawki douszne typu wireless
 Impedancja 16 Ohm
 Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz
 Typ przetwornika dynamiczny 5.7mm
 Czas ładowania w przybiżleniu 2 godziny
 Czas pracy do 4 godzin
 Wymiary słuchawek 23 mm x 20 mm x 25 mm
 Wymiary etui 73 mm x 47 mm x 33 mm
 Waga lewa – 7g, prawa – 6g, ładowarka 45g.
 Funkcja specjalne: - dotykowy panel umożliwiający sterowanie
- Bluetooth 4.2

Słuchawki B&O BEOPLAY E8 sprzedawane są wraz z wysokiej jakości skórzanym etui z funkcją ładowania, pięcioma wkładkami dousznymi oraz kablem do ładowania.


Gwarancja B&O BEOPLAY:

  • Gwarant: HORN Distribution S.A, ul. Taborowa 10, 02-699 Warszawa, tel. +48 22 299 03 99
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny (szczegóły w Procedurze zgłoszenia naprawy)
  • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić Formularz zgłoszenia naprawy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl