.

Słuchawki DENON AH-C50

0
Pin It
Cena: 190,00 zł 190.00
quantity szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu

Opis produktu

OPIS


STUDYJNA JAKOŚĆ DŹWIĘKU ZE SŁUCHAWEK O ELEGANCKIM WZORNICTWIE

Słuchawki douszne Denon Music Maniac AH-C50 posiadają 9 mm przetworniki profesjonalnie dostrojone tak, by mogły być akustycznie transparentne (Flat EQ). Słuchawki AH-C50 posiadają wbudowany pilot z jednym przyciskiem oraz mikrofon dla łatwej kontroli wybranych urządzeń Android i Apple, jak również innych smartfonów*, a także do rozmów telefonicznych o czystym dźwięku bez zakłóceń i obsługi z wykorzystaniem rozpoznawania głosu.

Cechy:

  • 9-milimetrowe przetworniki profejsonalnie dostrojone tak, by zachować czystość dźwięku i transparentność akustyczną.
  • Niezwijający się kabel wykorzystujący miedź beztlenową z wbudowanym pilotem o jednym przycisku (odtwarzanie/pauza/rozmowa/zakończenie rozmowy) i zintegrowany mikrofon do komunikacji i sterowania za pomocą wybranych urządzeń Android i Apple, a także innych smartfonów*
  • Adapter kablowy dla smartfonów Sony.
  • W komplecie silikonowe wkładki douszne (XS, S, M, L)
  • Aplikacja Denon Audio App dla smartfonów
 

Poczuj muzykę, nie słuchawki:
Prawdziwi zapaleńcy tak bardzo angażują się w słuchanie muzyki, że z łatwością spędzają długie godziny ciesząc się swoimi ulubionymi utworami - najchętniej w oryginalnej jakości. W Denonie wierzymy, ze powinieneś czuć muzykę, nie swoje słuchawki. W poszukiwaniu najbardziej komfortowych, najlepiej dopasowanych słuchawek, inżynierowie Denona zbadali ponad 4000 par uszu ludzi z całego świata po to, aby stworzyć konstrukcję, która automatycznie dopasuje się do indywidualnych różnic w ich kształcie, umiejscowieniu, rozmiarze kanału usznego, rozmiaru głowy i specyfiki ruchu szczęk. Wiadomo, że dopasowanie i komfort zależny jest od dbałości o szczegóły.

Aplikacja Denon Audio App dla iPhona, iPada lub urządzeń Android zwiększy możliwości.
Podczas, gdy wielu audiofilów unika słuchania muzyki ze swoich smartfonów, mamy wrażenie, że ten opór może okazać się daremny. Dlatego stworzyliśmy aplikację Denon Audio App dla smartfonów. Aplikacja ta pozwala na dostosowanie ustawień do własnych preferencji, zarówno przez tworzenie, zapisywanie i dzielenie się niestandardowymi krzywymi EQ, wykorzystanie analizatora widma w czasie rzeczywistym, tworzenie i zapisywanie własnych list odtwarzania. Umożliwia również cieszenie się ponad 70.000 internetowych stacji radiowych z całego świata poprzez serwis TuneIn Internet Radio, ale również umożliwia automatyczne aktualizacje Twojego statusu Facebooka/Twittera (jeśli to Ciebie interesuje). Wykorzystaj Denon Audio App wraz ze swoimi słuchawkami Denon Music Maniac i doświadcz prawdziwie szerokich możliwości jakie daje słuchanie muzyki ze smartfona.

 

appstore google play

  


Gwarancja DENON:

  • Gwarant: HORN Distribution S.A, ul. Taborowa 10, 02-699 Warszawa, tel. +48 22 299 03 99
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny (szczegóły w Procedurze zgłoszenia naprawy)
  • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić Formularz zgłoszenia naprawy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl