.

REL No.25 Piano Black

( 5 opini )
Cena: 36 790,00 zł 36790.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 857316005287

Opis produktu

Zobacz inne: Subwoofery REL


Subwoofer REL No.25 zdefiniował klasę referencyjną.

Piękno, moc i precyzja.

Subwoofer REL No.25 łączy w sobie moc niezawodnego wzmacniacza audio o mocy 1000 Watt z lekkim i doskonale zbalansowanym 15-calowym przetwornikiem z włókna węglowego. Wszystko to kontrolowane jest przez legendarne autorskie zestawy filtrów i opatentowane zwrotnice z 2 oddzielnymi korekcjami parametrycznymi. Umożliwia to wyjątkowo płaską reakcję w pomieszczeniu, przy jednoczesnym zachowaniu szybkości i rozdzielczości, z których znane są te nowoczesne subwoofery REL.

Producent założył, aby klienci mogli cieszyć się tą wydajnością bez ograniczania się do kilku lokalizacji w pomieszczeniu, dlatego w subwooferze REL no.25 został wbudowany najlepszy odbiornik bezprzewodowy LongBow™. Ta konstrukcja wykorzystuje zerową kompresję, co zapewnia oszałamiającą dynamikę i rozciąganie basów bez podłączenia kablowego, zapewniając jednocześnie jakość dźwięku porównywalną z projektami przewodowymi konkurentów. To tylko kolejny przykład tego, jak inżynierowie REL starają się oferować kompletne i przemyślane rozwiązania.

Głośnik REL No.25

Obły kształt obudowy REL No.25

Obudowa REL No.25

REL No.25 wyznacza nowy standard w kwestii konstrukcji obudowy subwoofera, zarówno ze względu na jego piękno fizyczne, jak i sposób, w jaki zarządza krytyczną falą wsteczną, która powstaje na tylnej powierzchni masywnego 15" głośnika z włókna węglowego. Kształt obudowy REL no.25 został zaprojektowany w celu zakłócania i anulowania znacznej części niesamowitej siły wytwarzanej przez przesunięcie membrany głośnika do wewnątrz, by oddać to co najlepsze w brzmieniu muzyki lub filmu. Tę falę zwrotną należy zachować jak najciszej, jednocześnie pozwalając przetwornikowi „oddychać” bez kompresji dynamiki.

Krzywoliniowe ściany obudowy odbijają i rozpraszają te fale na mniejsze płaszczyzny poprzeczne. Minimalizowanie tylnych fal, które ostatecznie powstają jako szum, który niweluje bas podstawowy jest tym, co tworzy czysty, celowy bas, który wkracza do pomieszczenia z ogromną energią i klarownością. Obudowa skonstruowana z australijskiej płyty MDF o grubości 30 mm, poprzecinanej drewnianymi drzewcami, które niwelują rezonanse w górnej jej powierzchni i wzdłuż jej ścian bocznych. Usztywnienie to nie różni się od drzewc w kadłubie statku. Niektórzy mogą uznać to za przesadne, ale są to elementy, które składają się na to, że subwoofer REL no.25 można nazwać najlepszym z istniejących subwooferów.

Skalowalny bas od szeptu do eksplozji.

Potrzeba ogromnej mocy, aby osiągnąć niesamowitą dynamikę do której jest zdolny REL No.25. Wytrzymała bestia wzmacniacza NextGen3 o mocy 1000 Watt sprawdziła się w tej dziedzinie w jednym z poprzednich projektów REL. Dzięki temu doświadczeniu z zaskakującą wydajnością dźwiękową, ale także z niezawodnością inżynierowie mieli pewność, że dostarczają to co najlepsze. Jednak subwoofer REL no.25 nie jest zwykłym ćwiczeniem w nadmiarze, ale raczej dokładną ekspozycją w sztuce renderowania subbasu, niesamowicie wielką zręcznością w tonacji, ekspresji i dynamice. Ta umiejętność nie tylko głośnego grania, ale także ożywienia kontrastu między głośnymi i miękkimi fragmentami sprawia, że właściciele REL No.25 są pasjonatami subwooferów REL. W końcu dynamika to nie tylko umiejętność głośnego grania, ale także ożywianie kontrastu między głośnymi i miękkimi fragmentami muzyki lub filmu. Ostatecznie właśnie to sprawia, że REL no.25 staje się wręcz uzależnieniem.

Wzmacniacz REL No.25

Precyzyjne strojenie w dłoni.

Sterowanie REL No.25

Rozpocznij swoją relację z REL Reference, po prostu podnosząc pilota, poczuj jego wagę, jego zaokrąglone kontury delikatnie mieszczą się w dłoni. Jest to starannie dopracowane ulepszenie systemu, które zachęca do podejmowania drobiazgowo szczegółowych decyzji podczas konfiguracji niezbędnych do osiągnięcia idealnej równowagi dla ostatecznego zestrojenia systemu audio lub kina domowego.

Modele referencyjne REL wykorzystują zdalne sterowanie w celu ułatwienia początkowej konfiguracji. REL zrobił to wiedząc, że po prawidłowym ustawieniu, użytkownik najprawdopodobniej będzie go rzadko używał przez resztę swojego doświadczenia. Subwoofery REL można naprawdę skonfigurować poprawnie, aby odtwarzać wszystkie formy muzyki i filmu bez uciekania się do tanich sztuczek, takich jak podkręcanie basu dla filmów i dla muzyki.


Dane techniczne subwoofera REL No.25

 Typ Obudowa zamknięta
Przetwornik promieniujący do przodu
 Rozmiar i materiał głośnika 15" (380 mm) o dużym skoku
Membrana z włókna węglowego z odwróconą kopułką przeciwpyłową z włókna węglowego
 Rozmiar i materiał membrany biernej Nie dotyczy
 Zejście niskich częstotliwości 15 Hz przy -6 dB
 Złącza wejściowe Wysokopoziomowe złącze Neutrik Speakon
Niskopoziomowe złącze stereo RCA
Złącze RCA dla kanału LFE
Złącze XLR dla kanału LFE
 Złącza wyjściowe Wyjście wysokopoziomowe
Niskopoziomowe RCA
Zrównoważone XLR
oraz wyjście do połączenia łańcuchowego
 Moc wyjściowa 1 000 W (RMS)
Zasilacz ultrawysokoprądowy
 Typ wzmacniacza Klasa D z technologią NextGen3
 Łączność bezprzewodowa Longbow (opcja) Zero Compression
Indywidualny dyskretny przetwornik C/A oraz enkodery A/C
 Wymiary (S x W x G) 736,5 x 540 x 762 mm
 Waga 76 kg
 Wykończenie Czarny lakier fortepianowy 12 warstw

Gwarancja REL:

  • Gwarant: VOICE Spółka z o.o., Mostowa 4, 43-400 Cieszyn, tel. +48 33 851 26 91
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.
Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl