.

Projektor kina domowego SONY VPL-VW550ES 4K HDR

0
Cena: 29 995,00 zł 29995.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni

Opis produktu

Produkt kategorii: Projektory kina domowego SONY


Projektor kina domowego SONY VPL-VW550 ES

Charakterystyka i opis projektora:

SONY SONY 

 Więcej niż 4-krotność jakości Full HD w projektorach SONY zapewni niesamowite wrażenia kinowe w Twoim własnym domu. Zobacz wszystkie szczegóły dzięki rozdzielczości 4K, dynamicznemu współczynnikowi kontrastu oraz ponadprzeciętnej jasności. Filmy w 2D i 3D podniesione do standardu 4K. Podczas gdy dostępnych jest coraz więcej materiałów w standardzie natywnym 4K, nasza technologia Reality Creation oznacza, że możesz korzystać ze swoich płyt 2D i 3D poniesionych do jakości 4K.

 Profesjonalna technologia kinowa. Zaawansowane panele SXRD i technologia Iris 3 gwarantują niezmiernie płynne natywne obrazy w 4K, bez kompromisów pod względem jakości. Niektórym produktom SONY w tym projektorom, towarzyszy 3-letni program PrimeSupport z roczną (lub obejmującą 1000 godzin) ochroną gwarancyjną lampy. Pomoc techniczna dostępna jest w ramach bezpłatnej wielojęzycznej infolinii.

                                            SONY - okulary TDG-BT500A 3D do projektorów.

 

Projektor VPL-VW500ES zapewnia rozdzielczość 4K 4096 x 2160 (standard DCI w kinach cyfrowych). Wykorzystaliśmy naszą profesjonalną wiedzę dotyczącą kina, aby rozwinąć panele 4K SXRD oraz stworzyć natywny obraz 4K pozbawiony sztucznych ulepszeń pikseLI. W oparciu o optyczną technologię opracowaną dla projektorów osiągnęliśmy zarówno wysoką jasność, jak i wysoki kontrast , dzięki temu możesz oglądać czyste, jasne i pełne szczegółów obrazy nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Cyfrowe panele sterujące 4K minimalizują odległość pomiędzy pikselami w każdej klatce i posiadają bardzo wysoki wskaźnik odpowiedzi sięgający 2,5 milisekund. Optyczny mechanizm projektora VPL-VW500 oraz panele SXRD są wyposażone w naszą technologię wyświetlacza Triluminous, dzięki której możliwe jest stworzenie szerszego zakresu kolorów i odwzorowanie większej ilości tonów i struktur niż w przypadku standardowego systemu projektora. W rezultacie otrzymano większą czystość, głębię i realizm. Ulepszyliśmy naszą technologię Motionflow. Tryb Combination korzysta z naszych opcji Film Projection oraz Motion Enhancer, dodając klatki w celu redukcji drgań i zachowania jasności w ekscytujących, szybkich scenach. Puryści mogą wybrać standard True Cinema, który zachowuje oryginalną prędkość 24 klatek na sekundę.
 

 

Wbudowany nadajnik RF synchronizuje się ze wszystkimi okularami 3D RF, zapewniając szerszy zasięg, większą stabilność i eliminując konieczność korzystania z kabla. W standardzie 4K możesz oglądać zarówno materiały, dla których 4K jest standardem natywnym, jak i filmy Full HD Blu-ray™ lub DVD, których jakość zostanie podniesiona do standardu 4K. Reality Creation to technologia zwiększania rozdzielczości, która znacząco wzbogaca materiały Full HD, umożliwiając nawet podniesienie standardu filmów 3D do 4K. W oparciu o tę samą technologię, której użyto do zmniejszenia standardu 4K do Full HD, projektor VPL-VW500ES oddaje do dyspozycji niemal natywną jakość 4K na płytach oznaczonych logo „Mastered in 4K". Rozdzielczość ta jest możliwie najbardziej zbliżona do 4K i rozszerza zakres kolorów oryginału." Projektor VPL-VW500ES może osiągnąć prędkość nawet 60 klatek na sekundę w standardzie 4K (sygnał koloru YUV 4:2:0). To nowy branżowy standard 4K, który znacznie przewyższa wcześniejszy standard 24 p. W rezultacie otrzymano płynniejszy obraz o lepszych barwach i większym realizmie.

Projektor VPL-VW500ES jest kompatybilny z wieloma systemami automatyki domowej. Posiada interfejs RS232, złącze RJ45 i terminal odbiornika podczerwieni. Po dłuższym czasie kolory mogą zostać automatycznie skalibrowane do oryginalnego fabrycznego stanu. Nie trzeba korzystać ze specjalnego sprzętu do kalibracji lub kamer; wbudowany czujnik kolorów magazynuje wszelkie niezbędne informacje. Narzędzie korekcyjne umożliwia regulacją barwy, nasycenia i jasności każdego koloru w celu uzyskania żądanego efektu. Ta opcja zapamiętuje pozycję obiektywu z zoomem. Możesz ją dopasować do proporcji filmu (wliczając 16:9 oraz Cinemascope) i zachować ustawienia dla przyszłych wyświetleń. Zapewnia precyzyjne umieszczenie czerwonych i niebieskich elementów obok elementów zielonych w pikselach. W celu uzyskania optymalnej czystości możliwa jest precyzyjna regulacja dochodząca nawet do 0,1 piksela. Dla zapewnienia optymalnej wydajności projektor VPL-VW500ES został wyposażony w port USB, za pomocą którego można aktualizować oprogramowanie sprzętowe. 

                                            

Specyfikacja techniczna: SONY VPL–VW550 ES

 Technologia:  Panel SXRD o dużej liczbie klatek na sekundę
 Natężenie światła:  1.700 ANSI Lumenów
 Kontrast:  ~200.000 ÷ 1 (dynamiczny)
 Elementy wyświetlające:  4K (4096 x 2160) x3/26 542 080 - efektywna liczba pikseli
   0,74" × 3
 Obiektyw:  zoom/ostrość: ~2,06× el. ⁄ elektrycznie
   zmiana osi elektrycznie, w pionie: +85%/-80% / w poziomie: ±31%
 Technologia Reality Creation  TAK (4K Reality Creation)
 Przekątna obrazu:  60" – 300"
 Źródło światła:  265 W lampa wysokociśnieniowa
 Złącza:  2 × HDMI (RGB/Y Pb/Cb Pr/Cr)
   USB (Prąd stały od 5 V do maks. 500 mA)
   RS-232C, 
   LAN, RJ45, 10BASE-T/100BASE-TX
   Odbiornik podczerwieni (IR) miniJACK
   Wyjście sterujące, miniJACK (prąd stały od 12 V do maks. 100 mA)
 Natężenie hałasu/pracy projektora:  26 dB
 Zakres napięcia zasilania:  100 V do 240 V prądu przemiennego, od 4,0 A do 1,7 A, 50/60 Hz
 Pobór mocy (maksymalny):  375 W
 Wymiary (szer. × wys. × gł.):  495,6 × 195,3 × 463,60 mm
 Waga:  ~14 kg
Dodatkowo – TDG-BT500A (typ RF: opcjonalnie), wbudowany emiter RF, zgodność z bezprzewodowym gniazdem HDMI IFU-WH1 (opcjonalnie)

Gwarancja SONY:

  • Gwarant: SONY Polska.
  • Okres gwarancji: 3 lata na projektor, 1 rok na lampę.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl