.

Odtwarzacz Blu-ray OPPO UDP-205

5
Cena: 8 195,00 zł 8195.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: wycofany z oferty

Opis produktu

Zobacz inne Odtwarzacze Blu-ray


Kluczowe zalety OPPO UDP-205

 • Odtwarzanie płyt 4K UHD, Blu-ray oraz DVD w referencyjnej jakości
 • Odtwarzanie bezstratnych plików Audio w wysokiej rozdzielczości
 • Czterordzeniowy układ OP8591 własnej produkcji powstały we współpracy z firmą MediaTek
 • Dwa 32-bitowe DAC ESS Technology ES9038PRO SABRE dekodujące m.in. formaty AIFF, ALAC, APE, FLAC, WAV, DSD64/128
 • Własnej produkcji napęd płyt z unikalną konstrukcją lasera
 • Zaprojektowane na osobnych obwodach układy audio dla wyjść analogowych XLR i RCA z dedykowanym zasilaniem
 • Ciche pasywne chłodzenie wnętrza
 • Toroidalny transformator zasilający
 • Specjalny obwód eliminujący Jitter sygnału na wyjściu HDMI audio
 • Pełny zestaw złącz, w tym gigabit LAN, USB 3.0, RS-232, osobne wyjście HDMI Audio i osobne uziemienie
 • Wbudowana karta sieciowa Wi-Fi w standardzie 802.11ac
 • Obsługa mediów USB o pojemności do 16TB, serwerów DLNA oraz udziałów SMB (NAS)

OPPO UDP-205 to audiofilski odtwarzacz 4K UHD Blu-ray przeznaczony nie tylko dla entuzjastów kina domowego ale również dla najbardziej wymagających audiofili. Zapewnia niespotykane dotąd możliwości odtwarzania najnowszych i najbardziej wymagających materiałów audio-video. Ponad dekada doświadczenia w produkcji najwyższej klasy odtwarzaczy DVD oraz Blu-ray zaowocowała opracowaniem i wyprodukowaniem wyspecjalizowanego dekodera SoC, czterordzeniowego OP8591, który oferuje najbardziej zaawansowane dekodowanie i przetwarzanie sygnałów 4K UHD, Blu-ray oraz DVD.

 

Toroidalny transformator zasilający

OPPO UDP-205 posiada osobne źródła zasilania dla obwodów analogowych i cyfrowych, co praktycznie do zera redukuje jakiekolwiek interferencje. Analogowy obwód stereo jest zasilany masywnym toroidalnym transformatorem, który zapewnia lepszą efektywność i mniejsze zakłócenia pola magnetycznego w stosunku do transformatorów opartych o klasyczny rdzeń stalowy.

Zaawansowana sekcja audio

Odtwarzacz Blu-ray OPPO UDP-205 korzysta z dwóch 32-bitowych układów DAC klasy premium firmy Sabre, modelu ESS Technology ES9038PRO, który przetwarza formaty PCM do 192 kHz/32-bit oraz wielokanałowe DSD64 lub stereo DSD128. Natywnie obsługuje formaty AIFF, ALAC, APE, FLAC i WAV. Poza standardowymi formatami nowoczesnych płyt Blu-ray, takimi jak Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, zastosowany układ wspiera także obsługę najnowszych formatów wykorzystujących dodatkowe głośniki podsufitowe, czyli Dolby Atmos oraz DST:X. To dzięki nim poczujemy dodatkowe efekty 3D, których próżno szukać w poprzednich technologiach. W celu zapewnienia kompatybilności wstecznej ze starszymi typami wzmacniaczy audio bez obsługi HDMI OPPO UDP-205 posiada wielokanałową analogową sekcję audio 7.1.

 

Nowy standard kina domowego

OPPO UDP-205 to efekt pracy inżynierów OPPO i ich ponad 10-letniego doświadczenia w tworzeniu odtwarzaczy DVD oraz Blu-ray. Pozwoliło to na opracowanie nowego, własnego projektu czterordzeniowego procesora OP8591 wyspecjalizowanego w dekodowaniu i przetwarzaniu obrazu 4K UHD ze wsparciem dla wszystkich najważniejszych technologii, takich jak 4K UHD, HDR i szeroka przestrzeń kolorów. Jego możliwości nie ograniczają się tylko do filmów odtwarzanych z płyt - OPPO UDP-205 z powodzeniem odtworzy materiały zakodowane za pomocą HEVC, H.264, VP9 4K i Hi10P. W przyszłości, po aktualizacji oprogramowania, odtwarzacz będzie wspierał format Dolby Vision. OPPO UDP-205 potrafi w czasie rzeczywistym konwertować różne przestrzenie kolorów, takie jak BT.2020, BT.709 i BT.601.

 

Układ redukujący jitter

OPPO UDP-205 posiada specjalny zegar HDMI wysokiej precyzji i dedykowany obwód zajmujący się redukcją niepożądanego efektu jitter. Ten unikalny pomysł eliminuje błędy niewłaściwej synchronizacji, co pozwoli Ci cieszyć się muzyka najwyższej jakości przy wykorzystaniu dedykowanego wyjścia HDMI przeznaczonego tylko do przesyłania dźwięku.


Złącza odtwarzacza Blu-ray OPPO UDP-205

Złącza OPPO UDP-205


Gwarancja OPPO:

 • Gwarant: CINEMATIC, kontakt: tel. 71 351 91 96
 • Okres gwarancji: 2 lata
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl