.

NAIM Uniti Star z FOCAL Aria K2 936

( 14 opini )
Cena: 44 196,00 zł 44196.00
ilość zestaw
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne systemy NAIM Uniti


NAIM Uniti Star.

NAIM Uniti Star to nowoczesny odtwarzacz muzyczny o nieograniczonych możliwościach wyposażony dodatkowo w audiofilski wzmacniacz stereo, który swoją funkcjonalnością i oryginalnym designem zachwyci nawet wymagających użytkowników. System NAIM Uniti Star umożliwia odtwarzanie muzyki w audiofilskiej jakości. Ten wielofunkcyjny system stereo all-in-one pozwala również na zgrywanie płyt CD i tworzenie plików, które następnie można zapisać na dysku, USB, karcie pamięci SD lub przesłać do innych urządzeń sieci domowej. Przechowywanie i streamowanie ulubionych utworów jest zatem niezwykle proste.

NAIM Uniti Star w łatwy i szybki sposób podłączysz do dowolnych kolumn głośnikowych, a dodatkowo poprawisz jakość dźwięku swojego telewizora lub konsoli do gier. Wyposażony w 70 watowy wzmacniacz audio, który pracuje w klasie AB przez co współpracuje z większością nawet wymagających kolumn. Nowy NAIM Uniti Star pozwala również na synchronizację aż ośmiu systemów lub innych urządzeń streamujących NAIM.

Od teraz możesz odtwarzać muzykę z dowolnego źródła w wielu pomieszczeniach równocześnie lub w każdym z osobna taki jest pomysł na multiroom audio od NAIM. Produkt został wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 5 cali. Umożliwia on wyświetlanie okładek i opisów płyt. Komfortowe sterowanie systemem gwarantuje dołączony do zestawu inteligentny pilot z dwustronną komunikacją lub dedykowana aplikacja kontrolująca urządzenia streamujące i serwery NAIM.

NAIM Uniti Star oferuje mnogość źródeł słuchania muzyki

 • Odtwarzanie i zgrywanie płyt CD
 • Google Cast™ for Audio
 • AirPlay
 • TIDAL Connect
 • Spotify® Connect
 • Bluetooth (aptX HD)
 • Radio internetowe
 • UPnP™ (Uniwersalne urządzenie typu Plug ‘n’ Play)
 • Wejście cyfrowe (S/PDIF)
 • Liniowe wyjście analogowe
 • Pamięć lokalna
 • HDMI ARC
 • Multiroom audio
 • Roon Ready

Technologie NAIM Uniti Nova

Wzmacniacze audio w klasie AB.

NAIM Uniti Star został wyposażony w mocny 70-watowy wzmacniacz audio pracujący w klasie AB. Znajdziemy w nim technologie znane z ikonicznych już wzmacniaczy zintegrowanych NAIM Nait. Inżynierowie NAIM zastosowali w nim największy możliwy zasilacz, precyzyjne układy SMD oraz znakomite przetworniki cyfrowo-analogowe Burr Brown. Wszystko po to, aby uzyskać rytmiczność i dynamikę, z których słyną wzmacniacze NAIM.

Cyfrowe serce NAIM Uniti.

NAIM Unity Star wyposażony jest w niesamowicie wydajny, fenomenalnie precyzyjny, 40-bitowy układ DSP SHARC 4-tej generacji. Unikatowe oprogramowanie NAIM pomaga w minimalizacji jittera (błędów czasowych) i upsampluje sygnał tak, aby uzyskać optymalną jakość dźwięku. Wszystko to dzieje się w ułamku sekundy, a jedyne, co dostrzeżesz, to lepsza jakość brzmienia.

Rewolucyjna platforma streamingowa.

Cała kolekcja NAIM Uniti została zaprojektowana na bazie zupełnie nowej, niezwykle wydajnej platformy streamingowej. Jest ona znacznie bardziej wydajna niż poprzednia, ma wielokrotnie większą pamięć i z łatwością zaadaptuje nowe technologie. Kolejna korzyść, którą oferuje przy okazji to możliwość integracji z innymi podłączonymi do sieci domowej urządzeniami sieciowymi NAIM, w tym głośnikami aktywnymi multiroom NAIM MuSo

Analogowa regulacja głośności sterowana cyfrowo.

Analogowa głośność NAIM Uniti 

W sercu systemów stereo NAIM Uniti jest audiofilska, dyskretna regulacja poziomu siły głosu. Z cyfrową precyzją sterujemy analogowym obwodem. Układ ten NAIM  zaczerpnął z przedwzmacniacza/streamera NAIM NAC-N 272, a ultragładką regulację zainspirował topowy wzmacniacz NAIM Statement.

NAIM Unity Star - odkryj więcej w CD

NAIM Uniti Star to coś więcej niż tylko odtwarzacz. Znajdziemy w nim transport CD, odtwarzacz plików oraz wzmacniacz stereofoniczny. Inżynierowie NAIM poświęcili mnóstwo czasu, aby uzyskać termiczną stabilność i zmniejszyć wpływ na siebie poszczególnych podzespołów. Transport CD może służyć także do zgrywania płyt, dzięki czemu NAIM Unity Star jest najwszechstronniejszym urządzeniem całej serii.


Dane techniczne NAIM Uniti Star

 Wejścia audio

 
 Tuner DAB/FM Moduł opcjonalny DAB/FM
 Streaming audio Chromecast Built-In
Apple AirPlay
TIDAL Connect
Spotify® Connect
Bluetooth (AptX HD)
Internet Radio, UPnP™ (streaming wysokiej rozdzielczości)
Roon Ready
 USB 2 x USB Typ A (z przodu i z tyłu)

 Wyjścia audio

 
 Analogowe 1 x stereofoniczny wzmacniacz mocy
1 x wyjście sub/pre RCA
1 x wejście słuchawkowe 3,5mm
 Multiroom audio UPnP™: może działać jako serwer nawet dla 4 odtwarzaczy sieciowych.
 Aktualizacje Aktualizacji systemu można dokonywać bezprzewodowo za pomocą aplikacji NAIM.
 Sieciowe Ethernet (10/100 Mbps), WiFi (802.11 b/g/n/ac z wbudowaną anteną)
 Certyfikaty i licencje Apple AirPlay
Chromecast Built-In
Bluetooth, AptX HD
zigbee RF4CE
Rovi, HDMI, NTFS, HFS i Wi-Fi.

 Odtwarzane formaty

 
 Formaty CD Audio CD (Red Book, CD i CD-R)
 Złącze karty pamięci 1 x SD Card
 Formaty radia internetowego Przesyłanie strumieniowe plików formatowanych w Windows Media, MP3, ACC, OGG Vorbis oraz MMS
 Radio internetowe vTuner premium
 Formaty plików audio WAV - do 32bitów/384kHz
FLAC i AIFF - do 24bitów/384kHz
ALAC (Apple Lossless) - do 24bitów/384kHz
MP3 - do 48kHz, 320kbit (16 bitów)
AAC - do 48kHz, 320kbit (16 bitów)
OGG i WMA - do 48kHz (16 bitów)
DSD - 64 i 128Fs

 Parametry fizyczne

 
 Moc wzmacniacza audio 70 Watt na kanał przy 8 Ω
 Zasilanie 115V, 230V; 50 lub 60Hz
 Pobór mocy Typowe zużycie: 130 Watt
Tryb czuwania (standby): Głębokie uśpienie: <0,5W
 Wymiary (SxWxG) 432 x 95 x 265 mm
 Wykończenie Szczotkowane i anodyzowane aluminium
 Waga 12 kg

Złącza NAIM Uniti Star

 Złącza NAIM Uniti StarFOCAL Aria K2 926 Ash Grey Limited

Technologia i doświadczenie FOCAL

Zaprojektowana i wyprodukowana we Francji, FOCAL Aria K2 936 to trójdrożna kolumna podłogowa o kompaktowym rozmiarze. Dzięki trzem przetwornikom basowym oferuje imponującą moc i dynamikę. W konfiguracji stereo wrażenia słuchowe mówią same za siebie, niezależnie od gatunku muzyki, którego lubisz słuchać. Wieloportowy system bass reflex PowerFlow dla mocniejszego uderzenia basu, skierowany w stronę podłogi otwór wentylacyjny dla większej głębi dźwięku, aluminiowo-magnezowy tweeter TNF dla jedwabistych wysokich tonów, ultrasztywna konstrukcja MDF dla niskiego poziomu wibracji i wyjątkowej neutralności: nowym dodatkiem do tych ekskluzywnych technologii jest membrana K2, kolejne kultowe już rozwiązanie inżynierów FOCAL.

Kultowa membrana FOCAL K2

Membrana FOCAL K2

Przyciągająca uwagę swoim charakterystycznym żółtym kolorem, warstwowa membrana K2 z włókna aramidowego została po raz pierwszy zaprezentowana przez FOCAL w 1986 roku. Wyprodukowana we Francji, przez lata ewoluowała, wzbogacając produkty marki i zawsze łącząc trzy czynniki sukcesu kluczowe dla doskonałego przetwornika: sztywność, lekkość i tłumienie. Wykorzystując ultralekki rdzeń piankowy umieszczony pomiędzy warstwą włókien aramidowych oraz warstwą włókien szklanych, membrana K2 gwarantuje czysty i precyzyjny dźwięk, bez podbarwień. Implementując tą membranę w modelu FOCAL Aria K2 936, inżynierowie FOCAL podkreślają ducha innowacyjności, oferując jeszcze więcej charakteru dźwięku przy zachowaniu wysokiej wydajności, jak przystało na produkt Hi-Fi klasy Premium.

Specjalne wykończenie dla specjalnej edycji FOCAL Aria

Dzięki eleganckiemu designowi FOCAL Aria K2 936 łączy ponadczasowość z nowoczesnością. Doskonale komponuje się z każdym stylem wystroju wnętrza. Wybór wykończenia Ash Grey - ekskluzywnego wykończenia FOCAL klasy Premium - w połączeniu z panelem przednim imitującym skórę, podkreśla styl i elegancję tej kolumny głośnikowej. Uznana przez państwo francuskie za "Living Heritage Company" (Entrepréd du Patrimoine Vivant), marka FOCAL po raz kolejny prezentuje swoje doświadczenie w inżynierii i doskonałości dźwięku: FOCAL Aria K2 936 sygnalizuje powrót do emocjonalnego brzmienia zawartego w formie kolumny o unikalnym designie, z francuskim rodowodem

Kluczowe zalety FOCAL Aria K2 936 Limited

 • Innowacyjna membrana wielowarstwowa z włókien aramidowych K2
 • Ekspresyjne i dynamiczne przetworniki głośnikowe opracowane i wyprodukowane we Francji przez firmę FOCAL
 • Wykończenie Ash Grey Premium. zapożyczone od linii FOCAL Utopia III EVO
 • Panel przedni wykończony skórą

Dane techniczne kolumny głośnikowej podłogowej FOCAL Aria K2 936 Limited

Typ konstrukcji: 3-drożna podłogowa z systemem bass reflex
Głośnik niskotonowy: 3 x 6½” K2
Głośnik średniotonowy: 1 x 6½” K2
Głośnik wysokotonowy: 1 x 1" odwrócona kopułka Al/Mg TNF
Pasmo przenoszenia dla +/-3 dB: 39 – 28.000 Hz
Punkt najniższej częstotliwości – 6dB: 32 Hz
Czułość (2.83V / 1m): 92,0 dB
Nominalna impedancja: 8 Ω
Minimalna impedancja: 2,8 Ω
Rekomendowana moc wzmacniacza: 50 – 300 Watt
Częstotliwości podziału: 260 Hz / 3.100 Hz
Wymiary (W x S x G): 1150 x 294 x 371 mm
Waga: 29,0 kg


Dokładamy kabel głośnikowy

NAIM NAC A5 2x4m

Każde ogniwo w łańcuchu systemu audio Hi-Fi jest równie ważne. Połączenie pomiędzy poszczególnymi podzespołami systemu audio, również połączenie wzmacniacza z kolumnami głośnikowymi, to kluczowy element, pozwalający na uzyskanie perfekcyjnego brzmienia. NAIM NAC A5 jest wielożyłowym kablem głośnikowym składającym się z dwóch oddzielonych przewodników. Jego konstrukcja została zoptymalizowana pod kątem współpracy ze wzmacniaczami firmy NAIM i dowolnymi głośnikami, gwarantując uzyskanie optymalnych wartości: pojemności, indukcyjności i impedancji. Gorąco zachęcamy do stosowania tego kabla z wtykami głośnikowymi ustawionymi pod kątem prostym firmy NAIM, które zapewniają bezpieczne, wygodne i bardzo skuteczne połączenie. Nawet ich powlekanie było przedmiotem badań i prac rozwojowych.

Charakterystyka przewodu NAIM NAC A5

 • Dwużyłowe przewody 4 mm²
 • Konstrukcja i budowa zoptymalizowana pod kątem wzmacniaczy NAIM

NAIM NAC A5


Gwarancja FOCAL-NAIM:

 • Gwarant: FOCAL Polska FNCE S.A.
 • Okres gwarancji: 2 lata
 • Serwis centralny: ul. Kurantów 34, 02-873 Warszawa, tel. 22 331 55 33
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny
 • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić Formularz zgłoszenia naprawy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl