.

NAIM NAP 200 DR

( 9 opini )
Cena: 14 499,00 zł 14499.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Kod EAN: 5060332101481

Opis produktu

Zobacz inne: Wzmacniacze stereo NAIM


Opis wzmacniacza mocy NAIM NAP 200 DR

Pierwszy wzmacniacz mocy NAIM NAP 200, który został zaprojektowany przez założyciela firmy NAIM Juliana Verekera w 1971 roku, miał wpisane do swojego DNA odtwarzanie muzyki. Żaden inny produkt nie oddaje lepiej tej filozofii działania, jak pierwszy wyprodukowany wzmacniacz. Jego konstrukcja jest prosta i bezkompromisowa, w swoich celach skupiając się uparcie na jednej rzeczy: stworzeniu trwałego połączenia muzyki ze słuchaczem.

Nowy wzmacniacz mocy NAIM NAP 200 skorzystał z wielu lat badań, w których brał udział wzmacniacz mocy NAIM NAP 500. Wiele ulepszeń opracowanych w ramach projektu serii „500” przyczyniło się do poprawy jego układu elektronicznego i podzespołów przynoszących znaczne zmiany w dźwięku. Jednakże pod tą nową technologią zachowały się wartości, które pomogły uczynić z niej ikonę prostoty, skupienia i wyjątkowych doznań muzycznych.

Udoskonalenia techniczne w NAIM NAP 200 DR.

W 2015 roku wzmacniacz mocy NAIM NAP 200 został poddany rewitalizacji i ponownie wprowadzony na rynek. Urządzenie uzupełniono o moduł NAIM Audio DR (Dyskrette Regulator), aby umożliwić zasilanie powiązanego z nim przedwzmacniacza NAIM Audio. W ramach rewitalizacji wprowadzono także kilka niewielkich usprawnień w niektórych podzespołach wewnętrznych i ich układzie, aby jeszcze bardziej podnieść jakość jego brzmienia.

 

Kluczowe zalety wzmacniacza mocy NAIM NAP 200 DR

 • 70 Watt na kanał przy obciążeniu kolumnami głośnikowymi o impedancji 8Ω
 • Duży, specjalnie zaprojektowany transformator, zapewniający moc chwilową do 300 Watt
 • Wewnętrzne zasilanie, pozwalające na bezpośrednie połączenie jednego z przedwzmacniaczy:
  - NAIM NAC 152 XS
  - NAIM NAC 202
  - NAIM NAC 282.

Technologia wzmacniacz mocy NAIM NAP 200 DR

Wzmacniacz mocy NAIM NAP 200, podobnie jak flagowy produkt firmy NAIM , wzmacniacz NAIM NAP 500, wykorzystuje w nowej topologii układów elektronicznych poprawiony obwód masy, a także wyjątkową, antyrezonansową płytę główną. Antywibracyjne nóżki minimalizujące drgania służą do ochrony wrażliwych elementów wewnętrznych przed wibracjami i niepożądanymi zakłóceniami zewnętrznymi.

Nowy, najwyższej jakości transformator toroidalny, zapewnia moc chwilową powyżej 300 Watt. Osobne uzwojenia dostarczają prąd prostownikom z kondensatorami filtrującymi napięcie osobno dla prawego i lewego kanału. NAIM NAP 200 wyposażony jest także w osobne uzwojenie zapewniające zasilanie dla przedwzmacniacza. Pozwala to na jego zastosowanie w konfiguracji w dwóch obudowach z przedwzmacniaczem firmy NAIM, takim jak NAIM NAC 202. NAIM NAP 200 jest stabilny przy każdym obciążeniu i może sterować kolumnami głośnikowymi o impedancji nawet 2-omów przez długi okres czasu.


Złącza wzmacniacza mocy NAIM NAP 200 DR

Złącza wzmacniacza mocy NAIM NAP 200 DR


Gwarancja NAIM:

 • Gwarant: FOCAL Polska FNCE S.A.
 • Okres gwarancji: 2 lata.
 • Serwis centralny: ul. Kurantów 34, 02-873 Warszawa, tel. 22 331 55 33
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny
 • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić Formularz zgłoszenia naprawy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl