.

MONITOR AUDIO kolumny Monitor Reference 4 (para)

0
Pin It
Cena: 1 790,00 zł 1790.00
quantity para
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu

Opis produktu

OPIS


Model ten odzwierciedla ducha i ambicje MONITOR AUDIO i całej serii Monitor Reference – MR4 to na nowo zdefiniowany, znany z serii MONITOR AUDIO Bronze model BR4. Nowa kolumna powstała przez lekkie odchudzenie wyglądu, dające bardziej wyrafinowany profil oraz zastąpienie przetwornika niskośredniotonowegoz MONITOR AUDIO BR4 dwoma – 140 mm basowym i niskośredniotonowym, łączącymi energię i dynamikę z pełnym pasmem w niskich i średnich zakresach częstotliwości. System dwuipółdrożny w MONITOR AUDIO MR4 został zoptymalizowany poprzez zastosowanie sztywnej obudowy i wydzielenie dla każdego przetwornika osobnej komory – tego typu konstrukcja spotykana była dotychczas tylko w droższych seriach MONITOR AUDIO. Obudowa MONITOR AUDIO MR4 jest wyjątkowo odporna na wibracje, dlatego też uniknięto „pudełkowego” charakteru dźwięku, zostawiając naturalną barwę, czystość i niesamowitą scenę dźwiękową.

 


INFORMACJE TECHNICZNE


 • Moc: 150 W
 • Impedancja: 6 Ohm
 • Pasmo przenoszenia +/- 3dB: 36Hz – 30kHz
 • Skuteczność (1W@1m): 91 dB
 • Rekomendowana moc wzmacniacza: 30-120 W
 • Obudowa: przedni i tylny bass reflex
 • Przetworniki:
  - niskotonowy: 1 x 165 mm MMP®II
  - nisko-średniotonowy: 1 x 165mm MMP®II
  - wysokotonowa: 1 x 25 mm C-CAM®
 • Wymiary (wys. szer. głęb.): 850 x 185 x 255 mm
 • Waga: 12 kg
 

TECHNOLOGIE ZASTOSOWANE W SERII REFERENCE MR


Głośniki wysokotonowe Gold C-CAM®

Wszystkie powierzchnie emitujące sygnał w przetwornikach serii Platinum są wykonane z materiału C-CAM, opracowanego oryginalnie dla przemysłu lotniczego, dla silników odrzutowych. Jego właściwości okazały się idealne do wykorzystania go do budowy przetworników: są ekstremalnie sztywne, ale na tyle lekkie, by uzyskać dużą szybkość i skuteczność. W fabryce aluminiowo-magnezowy stop jest poddawany rygorystycznym testom, pozwalającym wyłapać wszelkie deformacje powierzchni i osłabienia wiązań molekularnych. Tak uformowany stożek poddawany jest następnie galwanizacji w wysokiej temperaturze, dzięki której na powierzchni stożka formuje się sztywna pokrywa aluminiowa. Konwencjonalne materiały z których wykonywane są przetworniki są bardzo elastyczne i podatne na pęknięcia podczas ich pracy, przez co generują zniekształcenia przy różnym poziomie siły głosu. Przetworniki C-CAM mają większą odporność na wyginanie i dlatego też zachowują dłużej swoje właściwości.

MMP® II Metal Matrix Polymer
Przetworniki polipropylenowe posiadają powłokę metaliczną, pomagającą osiągnąć dużą sztywność głośnika. Metal ten jest natryskiwany pod dużym ciśnieniem, tworząc cienką strukturę w krytycznych punktach przetwornika i optymalizując jego pracę oraz wytrzymałość.

 


 

Gwarancja MONITOR AUDIO:
- 24 miesiące
- ogólnopolska
- serwis centralny: AUDIO Center Kraków ul.Malborska 56 tel.012 265 02 85

strona producenta: www.monitoraudio.co.uk


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl