.

MONITOR AUDIO MR 4 Black Oak

( 62 opini )
fot. Kolumny głośnikowe MONITOR AUDIO MR 1 w okleinie czarny dąb.
 • promocja
Cena: 845,00 zł 1 095,00 zł 845.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: brak towaru

Opis produktu

Produkt kategorii: MONITOR AUDIO MR


OPIS

Model ten odzwierciedla ducha i ambicje MONITOR AUDIO i całej serii Monitor Reference – MR4 to na nowo zdefiniowany, znany z serii MONITOR AUDIO Bronze model BR4. Nowa kolumna powstała przez lekkie odchudzenie wyglądu, dające bardziej wyrafinowany profil oraz zastąpienie przetwornika niskośredniotonowegoz MONITOR AUDIO BR4 dwoma – 140 mm basowym i niskośredniotonowym, łączącymi energię i dynamikę z pełnym pasmem w niskich i średnich zakresach częstotliwości. System dwuipółdrożny w MONITOR AUDIO MR4 został zoptymalizowany poprzez zastosowanie sztywnej obudowy i wydzielenie dla każdego przetwornika osobnej komory – tego typu konstrukcja spotykana była dotychczas tylko w droższych seriach MONITOR AUDIO. Obudowa MONITOR AUDIO MR4 jest wyjątkowo odporna na wibracje, dlatego też uniknięto „pudełkowego” charakteru dźwięku, zostawiając naturalną barwę, czystość i niesamowitą scenę dźwiękową.

 


INFORMACJE TECHNICZNE


 • Moc: 150 W
 • Impedancja: 6 Ohm
 • Pasmo przenoszenia +/- 3dB: 36Hz – 30kHz
 • Skuteczność (1W@1m): 91 dB
 • Rekomendowana moc wzmacniacza: 30-120 W
 • Obudowa: przedni i tylny bass reflex
 • Przetworniki:
  - niskotonowy: 1 x 165 mm MMP®II
  - nisko-średniotonowy: 1 x 165mm MMP®II
  - wysokotonowa: 1 x 25 mm C-CAM®
 • Wymiary (wys. szer. głęb.): 850 x 185 x 255 mm
 • Waga: 12 kg
 

TECHNOLOGIE ZASTOSOWANE W SERII REFERENCE MR


Głośniki wysokotonowe Gold C-CAM®

Wszystkie powierzchnie emitujące sygnał w przetwornikach serii Platinum są wykonane z materiału C-CAM, opracowanego oryginalnie dla przemysłu lotniczego, dla silników odrzutowych. Jego właściwości okazały się idealne do wykorzystania go do budowy przetworników: są ekstremalnie sztywne, ale na tyle lekkie, by uzyskać dużą szybkość i skuteczność. W fabryce aluminiowo-magnezowy stop jest poddawany rygorystycznym testom, pozwalającym wyłapać wszelkie deformacje powierzchni i osłabienia wiązań molekularnych. Tak uformowany stożek poddawany jest następnie galwanizacji w wysokiej temperaturze, dzięki której na powierzchni stożka formuje się sztywna pokrywa aluminiowa. Konwencjonalne materiały z których wykonywane są przetworniki są bardzo elastyczne i podatne na pęknięcia podczas ich pracy, przez co generują zniekształcenia przy różnym poziomie siły głosu. Przetworniki C-CAM mają większą odporność na wyginanie i dlatego też zachowują dłużej swoje właściwości.

MMP® II Metal Matrix Polymer
Przetworniki polipropylenowe posiadają powłokę metaliczną, pomagającą osiągnąć dużą sztywność głośnika. Metal ten jest natryskiwany pod dużym ciśnieniem, tworząc cienką strukturę w krytycznych punktach przetwornika i optymalizując jego pracę oraz wytrzymałość.

 


Gwarancja MONITOR AUDIO:

 • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.3
 • Okres gwarancji: 2 lata, po zarejestrowaniu 5 lat.
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl