.

MICROMEGA M-One 150 Black -upust 5000 zł z kodem CrN9

( 12 opini )
Cena: 25 990,00 zł 25990.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: brak towaru
Kod EAN: 3760186791372

Opis produktu

Zobacz inne systemy MICROMEGA M-One


MICROMEGA M-One 150 - laureat nagrody EISA: Innowacja HiFi 2018-2019

EISA

Opis wzmacniacza stereo MICROMEGA M-One 150

MICROMEGA M-One 150 to zaawansowany wzmacniacz zintegrowany pracujący w klasie A/B wyposażony ponadto w przetwornik DAC oraz odtwarzacz sieciowy audio. Wyróżnia się on ultranowoczesnym designem i obudową wykonaną z litego aluminium, którą producent może wybarwić w wiele kolorów. Dzięki systemowi mocującemu M-One można również zawiesić ten wzmacniacz na ścianie. MICROMEGA M-One150 dysponuje wzmacniaczem audio o mocy 2 x 150 Watt (przy 8Ω) przez co czerpie pełnymi garściami z tego co najlepsze w domenie analogowego i cyfrowego audio.

MICROMEGA M-One 150 steruje i zarządza funkcjami serwera mediów, cyfrowym radiem i przesyłem strumieniowym audio. System MICROMEGA M-One obsługuje strumienie audio PCM, DSD i DoP (DSD over PCM) o częstotliwości próbkowania 32-bitowej i 768 KHz oraz częstotliwości 11,2 MHz dla DSD. Urządzenie jest ewolucyjne i można aktualizować programy sterujące poprzez klucz USB włożony do jednego z dwóch portów typu A. W ten sam sposób jak uaktywnienie korekcji akustycznej MARS.

Niezrównane możliwości podłączeń.

MICROMEGA M-One 150 posiada na pokładzie różnego rodzaju wejścia cyfrowe i analogowe i jest przygotowany na wszystkie aktualne źródła i wszystkie formaty audio. Wśród wejść cyfrowych dysonuje on:

 • wejściem audio USB typu 32-bitowego klasy 2 dla (PCM, DSD, DSD/DoP) obsługujące DSP XMOS, które jest całkowicie odizolowane od elektroniki przetwarzania przez cyfrowe izolatory pojemnościowe i optoelektory
 • wejściem koncentrycznym SPDIF 32 bit / 768KHz, które jest odizolowane transformatorem
 • wejściem cyfrowym TOSlink 24 bit / 192 kHz
 • wejściem AES / EBU 32 bit / 768KHz odizolowane transformatorem
 • modułem odbiornika Bluetooth APT-X, który może przechowywać do ośmiu połączeń Bluetooth ze smartfonem lub innymi urządzeniami
 • dwoma wejściami I2S na złączach HDMI, aby obsługiwać przyszłe rozszerzenia, takie jak bezprzewodowe połączenie punkt - punkt
 • portem Ethernet do sieciowego streamowania dźwięku, którą steruje aplikacją Micromega. Złącze to zapewnia pełną zgodność dla UPnP - DLNA<

Micromega Acoustic Room System

Micromega Acoustic Room System.

System korekcji akustyki brzmienia M.A.R.S. (standard w MICROMEGA M-One 150) koryguje wszelkie usterki w systemie audio na podstawie analizy pomiarów z mikrofonu umieszczonego w miejscu odsłuchu. Rozwiązanie to bierze pod uwagę cały system, który odpowiada za jakość brzmienia, czyli kolumny głośnikowe oraz akustykę pomieszczenia. Niweluje on wszelkie niepożądane niuanse akustyczne wynikające z odbić, absorpcji lub rezonansów w pokoju odsłuchowym. Poprawia również niedoskonałości brzmienia głośników.

Dźwięk jest przekształcany tak, że każdy nieprzyjemny rezonans i inne problemy akustyczne spowodowane przez Twoje stereo będą wyeliminowane. Możesz być pewien, że czerpiesz najlepsze efekty ze swojego systemu audio HiFi, zachowując jednocześnie niezbędną neutralność brzmienia.

Dostępne są dwa rodzaje korekcji akustycznej:
• ROOM EQ1 (standard w M150 i jako opcja w M100)
• ROOM EQ2 (jako opcja w M100 i M150)

MARS

System Binaural w złączu słuchawkowym

Konstruktorzy MICROMEGA M-One 150 zajrzeli także do zintegrowanego wyjścia słuchawkowego z przodu tego wzmacniacza. Zwykle, gdy słuchasz muzyki za pomocą słuchawek dźwięk pojawia się w "pośrodku twoich uszu". Traci on wszelkie postrzeganie szerokości i głębokości. To tu przychodzi proces "Binaural". Zabieg uprzestrzenniający brzmienie oparty na badaniach HRTF (Head Related Transfer Function). Owocem tego zabiegu jest brzmienie słuchawek, które doświadczasz tak jak gdybyś słuchał muzyki z kolumn głośnikowych.


Złącza wzmacniacza MICROMEGA M-One 150:

Złącza wzmacniacza MICROMEGA M-One 150

Złącza wejściowe:

 

Złącza wyjściowe:

 

Złącza pozostałe:

 
Digital USB Type-B:
Digital Coaxial:
Digital Optical
RCA Line:
MM/MC Phono:
Analog audio XLR:
x 1
x 1
x 1
x 1
x 1
x 1

Kolumny głośnikowe
Preout XLR
Audio Preout (SW)

x 2 (LP)
x 2 (LP)
x 1

Ethernet
Room EQ Mic
AirDream (wireless)
Bluetooth 4.0 aptX
Trigger in/out
x 1
x 1


x 1 / x 1

Gwarancja MICROMEGA:

 • Gwarant: FOCAL Polska FNCE S.A.
 • Okres gwarancji: 2 lata.
 • Serwis centralny: al. Wyzwolenia 3/5, 00-572 Warszawa, tel. 22 270 29 45
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny
 • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić Formularz zgłoszenia naprawy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl