.

LOEWE bild s.77

( 159 opini )
Cena: 45 990,00 zł 45990.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 48 godzin

Opis produktu

Zobacz inne produkty kolekcji LOEWE bild s.


Kluczowe zalety telewizora OLED Ultra HD LOEWE bild s.77"

Rozdzielczość Ultra High Definition

Perfekcyjnie precyzyjny i naturalny obraz dzięki specjalnemu procesowi skalingu LOEWE Super Resolution Scaling. Obraz źródłowy Full HD wygląda teraz lepiej niż miało to kiedykolwiek miejsce.

Wyświetlacz OLED

Pierwsza kolekcja telewizorów LOEWE z wyświetlaczem w technologii OLED. Ta innowacyjna technologia oferuje doskonałe kolory i absolutnie perfekcyjną czerń.

Doskonały dźwięk

Niesamowite przeżycia dźwiękowe oferuje zintegrowany soundbar o mocy aż 120 watów. Te doskonałe głośniki pokrywa specjalna maskownica ze starannie wyselekcjonowanego materiału. Istnieje też możliwość zmiany koloru maskownicy na jasnoszary.

Wyjątkowy design

Gdy włączysz telewizor specjalny silnik podnosi ekran OLED odsłaniając soundbar. Natomiast po wyłączeniu telewizora ekran zjedzie w dół zakrywając głośniki. Taki szczegół, który potwierdza, że LOEWE przykłada dużą wagę do niebanalnego stylu w swoich produktach.

Elektryczne obrotnice w podstawach podłogowej i stołowej

Dzięki elektrycznie obracanym podstawom użytkownik może ustawić telewizor, za pomocą pilota, odpowiednio do swojej pozycji oglądania. Rozwiązanie co prawda znane już z wcześniejszych telewizorów LOEWE, ale jak od tej pory tylko LOEWE.

Zalety telewizorów LOEWE bild 7

Kontrast nieosiągalny dla innych technologii. 

Nowy LOEWE bild v oferuje ponad 8 milionów emitujących światło pikseli, które pracują w nowej technologii OLED. Piksele te mogą nie tylko zmieniać kolory, ale także rozjaśniać się i ściemniać aż do całkowitej ciemni. Tym sposobem technologia OLED nie wymaga jakiegokolwiek podświetlenia a źródłem światła jest sam piksel. Zatem problemy matryc LCD takie jak clouding czy niedoświetlenie, w tym rodzaju technologii wyświetlania obrazu nie występują. Niezależnie od rodzaju scen: czy to przedstawiających gwiaździste niebo lub ciemne jaskinie, czy nasłonecznioną pustynię LOEWE bild v zawsze zaoferuje obraz perfekcyjny. Używając wielu technologii poprawy obrazu zebranych pod nazwą “VantaVision” LOEWE bild v oferuje czysty płynny ruch na dynamicznych scenach i doskonały kontrast. Idealne odwzorowanie kolorów na każdym pikselu, możliwość wyświetlenia zarówno idealnej bieli jak i głębokiej czerni , które oferuje ten telewizor to zupełnie nowy poziom odtwarzania obrazu.

VantaVision LOEWE

Doświadczenie świata obrazu HDR.

HDR jest technologią, która rozszerza kontrast i kolory przez co uwidacznia więcej szczegółów obrazu. Aby to osiągnąć obraz zapisywany jest z szerszym zakresem dynamiki. Rezultatem tego są materiały źródłowe z większą ilością (w porównaniu z tradycyjnym zapisem) informacji o obrazie. Dzięki tym informacjom możliwe będzie pokazanie szerszej gamy kolorów i szczegółów w różnych partiach obrazu. Prawdziwie fantastyczne przeżycie dla każdego. Nowe materiały w High Dynamic Range (HDR) oraz odpowiedni telewizor będą obligatoryjne aby móc cieszyć się doskonałym obrazem w jakości HDR. Telewizor LOEWE bild v jako pierwszy OLED marki LOEWE jest telewizorem oferującym najnowszą technologię i wyświetlacz z możliwością wyświetlania obrazu HDR.

technologia HDR w LOEWE bild 7

Szeroki zakres barw.

Najnowszym etapem technologii rozwoju w reprodukcji koloru jest użycie zaawansowanej gamy barw o nazwie Wide Color Gamut. We wszystkich nadchodzących filmach i materiałach telewizyjnych, używających dodatkowych informacji HDR, użyta zostanie także szersza gama barw, co zagwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów. Użycie tej technologii spowoduje, że obraz będzie jeszcze bardziej zbliżony do rzeczywistości także przy oglądaniu audycji telewizyjnych. Dzięki dodatkowym informacjom zapisanym w obrazie możliwe jest teraz wyświetlenie większej ilości możliwych niuansów. Widz może cieszyć się fantastycznym obrazem z większą ilością szczegółów i kolorów z możliwie najbardziej zbliżonym do rzeczywistości. Nowe opcje w funkcji LOEWE Image+ Active uaktywnią Wide Color Gamut:
- delikatny: normalny zakres kolorów
- normalny: normalny zakres kolorów z rozszerzeniami
- rozszerzony: rozszerzony zakres kolorów
- intensywny: pełny zakres kolorów matrycy OLED

Szeroki zakres barw LOEWE bild 7

Doskonały dźwięk.

Telewizory serii LOEWE bild v są wyposażone w nowej generacji zintegrowany soundbar stereo. Jest to urządzenie o budowie zamkniętej o mocy muzycznej 120 watów wyposażone ponadto w dodatkowe membrany pasywne. System głośników skierowanych ku przodowi oferuje niesamowicie czysty dźwięk i doskonałe oddanie basów mimo swojej płaskiej i kompaktowej budowy.
Dane techniczne:
- 6x głośników średnio/wysokotonowych
- 4x pasywne membrany
- Zakres częstotliwości: 65Hz - 20kHz ±3dB
- Maksymalny poziom ciśnienia dźwiękowego (SPL): 97dBA
Cały system głośnikowy umieszczony został w specjalnej obudowie, która doskonale redukuje wibracje. Wymienna maskownica głośnika wykonana ze specjalnych materiałów akustycznych która ponadto podkreśla piękno telewizora i nadaje mu swoim nowoczesnym kolorem, szarego grafitu, odpowiednie szlify. Telewizor LOEWE bild 7 wyposażony został w zintegrowany dekoder audio 5.1 i dzięki temu w łatwy sposób można zbudować za jego pomocą system kina domowego LOEWE, gdzie głośnik centralny będzie głośnikiem telewizora.

Doskonały dźwięk LOEWE bild 7


Informacje techniczne telewizora LOEWE bild v.77"


Gwarancja LOEWE:

  • Gwarant: 3Logic Sp. z o.o.
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski poprzez sieć autoryzowanych serwisów.
  • szczegółowe warunki gwarancji LOEWE

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl