.

HIFIMAN DEVA Pro

( 5 opini )
Cena: 1 945,00 zł 1945.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Kod EAN: 6925624202217

Opis produktu

Zobacz inne słuchawki HIFIMAN


Opis słuchawek planarnych HIFIMAN DEVA Pro

HIFIMAN DEVA Pro to jedyny słuszny wybór dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości dźwięku ale nie mogą zdecydować, czy preferują wygodę zapewnianą przez połączenie Bluetooth, czy kable, zapewniające najlepsze możliwe brzmienie. Od teraz, jedne słuchawki łączą w sobie obie te zalety. Nowe HIFIMAN DEVA Pro kontynuują to, co najlepszego oferował jego poprzednik, zapewniając pełnozakresowy dźwięk wysokiej jakości, niezależnie od tego, czy słuchasz po przez połączenie przewodowe, czy przez Bluetooth. Nowy model opiera się na dwóch najnowszych osiągnięciach HIFIMAN: technologii Stealth Magnets i DACu Himalaya (konwerter D/A) w architekturze R2R.

Technologia Stealth Magnets firmy HIFIMAN radykalnie zmniejsza turbulencje i dyfrakcję fal dźwiękowych, które pogarszają jakość dźwięku docierającego do naszych uszu. Magnesy te, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Zaawansowana konstrukcja magnesów, jako akustycznie transparentna, ma znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

Do budowy słuchawek HIFIMAN DEVA Pro producent wykorzystał znaną i sprawdzoną już w innych konstrukcjach membranę supernano, która jest aż o 80% cieńsza od poprzednich projektów tej marki. Taka konstrukcja zapewnia wysoką responsywność dźwięku, detaliczność i dokładne jego obrazowanie.

Słuchawki HIFIMAN DEVA Pro zapewniają 3 możliwości połączenia:

za pomocą Bluetooth 5.0

Słuchawki HIFIMAN DEVA Pro dzięki odbiornikowi Bluemini R2R łączą się przy pomocy modułu Bluetooth z dowolnym urządzeniem nadawczym. Wysoka jakość dźwięku oraz minimalizacja opóźnień zapewniane są dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych i najpopularniejszych kodeków: Qualcomm aptX-HD oraz LDAC. Adapter Bluemini podłączany jest do słuchawek za pomocą gniazda 3.5mm mini Jack. Zapewnia działanie do 8 godzin w zależności od warunków.

za pomocą kabla USB

W słuchawkach HIFIMAN DEVA Pro, adapter Bluemini (który zawiera DAC i wzmacniacz słuchawkowy) uaktualniono o autorską architekturę Himalaya R2R DAC, która składa się z szeregu rezystorów z nowym algorytmem. W rezultacie stosunek sygnału do szumu, całkowite zniekształcenia harmoniczne i zużycie energii są jeszcze bardziej efektywne. Wbudowany przetwornik Himalaya R2R DAC umożliwia transfer plików do 16bit/48kHz za pomocą kabla USB C, który bez problemu odczyta pliki muzyczne z telefonu czy komputera.

za pomocą zbalansowanego kabla mini jack 3,5 mm

Tradycyjna metoda połączenia, która zawsze się sprawdza. Słuchawki HIFIMAN DEVA Pro można podłączyć do dowolnego odtwarzacza przenośnego, a nawet smartfona za pomocą kabla mini jack 3,5 mm. HIFIMAN DEVA Pro posiada dwustronne złącza, dzięki czemu można ich używać z szeroką gamą kabli.

Moduł HIFIMAN Bluemini

Odbiornik Bluetooth w HIFIMAN DEVA Pro, Bluemini jest teraz wyposażony w autorski układ D/A HIFIMAN Himalaya: układ złożony z szeregu rezystorów z nowym algorytmem, który zmniejsza przenoszenie mocy między układem a komponentami peryferyjnymi. W rezultacie stosunek sygnału do szumu, całkowite zniekształcenia harmoniczne i zużycie energii są najbardziej efektywne. Klucz sprzętowy Bluemini obsługuje kodeki o wysokiej rozdzielczości, takie jak LDAC i aptX-HD, dzięki czemu doskonale nadaje się do większości obecnie dostępnych urządzeń do przesyłania strumieniowego w wysokiej rozdzielczości. Czas odtwarzania to 8 godzin.

Moduł HIFIMAN Bluemini


Gwarancja HIFIMAN:

  • Gwarant: RAFKO Serwis ul. Handlowa 7, 15-399 Białystok, tel. 85 747 97 59
  • Okres gwarancji: 2 lata po rejestracji 5 lat
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl