.

Głośnik centralny CANTON Reference 50K

( 0 opini )
Cena: 7 990,00 zł 7990.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni

Opis produktu

Głośnik centralny CANTON Reference 50K


Kluczowe zalety serii Reference K

Technologia ceramicznego wolframu

Membrany głośników z ceramicznego wolframu.

Membrany głośników do serii Reference K powstają podczas skomplikowanego procesu. 20% struktury molekularnej aluminium przekształca się w procesie rafinacji z cząsteczkami wolframu w strukturę ceramiczną. Rezultatem jest materiał na membranę z optymalnym stosunkiem sztywności do masy i wyjątkowym wewnętrznym tłumieniem.

Porty podłączeniowe głośników

Pozłacane porty podłączeniowe głośników.

Panel podłączeniowy kolumn głośnikowych CANTON Reference K składa się z wysokiej klasy 4 złoconych metalowych przyłączy. Specjalna ich konstrukcja pozwala podłączyć przewody o przekroju do 10 mm2. Zapewnia to bezpieczne, długoterminowe i stabilne połączenie ze wzmacniaczem.

Zwrotnica akustyczna

Zwrotnica akustyczna.

Zwrotnie akustyczne w Reference 1K i 3K z niezwykłą precyzja oddzielają niskie, średnie i wysokie częstotliwości, tak by tylko wybrany zakres trafił do odpowiednich głośników. Precyzja podziału jest tak dokładna i dostrojona również do płyt rezonansowych kolumn głośnikowych, by uzyskać szczytowe brzmienie z tych konstrukcji. Inżynierom nie chodziło tylko o to, by rozdzielić częstotliwości na poszczególne głośniki, ale również o to, by dostroić zwrotnicę do właściwości rezonansowych obudow.

Ekskluzywne okablowanie

Ekskluzywne okablowanie głośnikowe.

W kolumnach głośnikowych Reference K ilość okablowania zmniejszono do minimum. Natomiast te kable, które zastosowano inżynierowie skonstruowali specjalnie do tej serii. Na specjalnym rdzeniu precyzyjnie skręcono sześć przewodów na fazę tak, by uzyskać optymalną transmisję dźwięku z gniazda poprzez zwrotnicę do poszczególnych głośników.

Basowy tor akustyczny

Basowy tor akustyczny.

Podłogowe kolumny głośnikowe CANTON Reference K pracują z zupełnie nowym systemem bass reflex: Bass-Guide®. Wibracje akustyczne są wyprowadzone z obudowy tak, by zmniejszyć do minimum tzw hałas przepływu. Zrobiono to tak, by przy stałych wymiarach zewnętrznych, wzrosła użytkowa objętość wewnętrzna kolumn głośnikowych. Owocem tych starań jest duża elastyczność umiejscowieniu kolumn względem ścian. Odległość od ściany lub umieszczenie w rogu pomieszczenia nie mają praktycznie żadnego wpływu na ich brzmienie.

Perfekcyjna jakość wykonania

Perfekcyjna jakość wykonania.

CANTON projektuje i produkuje kolumny głośnikowe serii Reference K we własnych zakładach w Niemczech. Jest to jedyny sposób, aby spełnić najwyższe standardy jakości i wyeliminować jakąkolwiek tolerancje dla nawet najmniejszych błędów. Tylko w ten sposób można osiągnąć doskonałość produktową i zaoferować bardzo wymagającym klientom produktu godne miana premium.

Solidna konstrukcja obudowy

Solidna konstrukcja obudowy.

Zoptymalizowana akustycznie obudowa z organicznie zakrzywioną przegrodą oferuje znacznie lepszą charakterystykę dyspersji. Masywna konstrukcja z wysokiej jakości wielowarstwowego laminatu o grubości 50 mm wyznacza nowe standardy w zakresie stabilności obudów w najwyższej klasie kolumn. Charakterystyczny kształt obudowy tworzony jest z litego materiału, w specjalnym procesie.

Wykończenie piano.

Wykończenie klasy "piano"

Niezwykle eleganckie wykończenie na wysoki połysk uzyskano poprzez 12-krotny proces malowania i polerowania. Tylko w ten sposób możliwe jest uzyskanie niezwykłej głębi barwy obudów kolumn głośnikowych serii Reference K. Akustycznie zoptymalizowane dwuczęściowe tkaninowe osłony z mocowaniem magnetycznym nadaje tym konstrukcjom szlachetny wygląd.


Dane techniczne CANTON Reference 50K

 Rodzaj obudowy:  Głośnik centralny klasy High-End.
 Typ konstrukcji:  3 - drożny system Bass Reflex
 Moc nominalna / muzyczna:  120 / 220 Watów
 SPL (1W / 1m):  87,0 db
 Pasmo przenoszenia:  26 ... 40.000 Hz
 Częstotliwość podziału:  300 / 3.000 Hz
 Głośnik niskotonowy:  1 x 180 mm (7"), Aluminium (Surround Wave)
 Głośnik średniotonowy:  1 x 180 mm (7"), Ceramiczny wolfram (Surround Wave)
 Głośnik wysokotonowy:  1 x 25 mm (1"), Oxyd - ceramiczne aluminium
 Funkcje specjalne:  Kable głośnikowe wysokiej klasy
 Pozłacane terminale bi-wiring / bi-amping
 Mocowane magnetycznie maskownice
 Impedancja nominalna:  4 ... 8 Ohm
 Wymiary (S x W x G):  70.0 x 20.0 x 35.0 cm
 Waga:  16,5 kg

Wersje wybarwienia CANTON Reference K

Czarny lakier wysoki połysk

Czarny lakier wysoki połysk

Biały lakier wysoki połysk

Biały lakier wysoki połysk


Gwarancja CANTON:

  • Gwarant: HORN Distribution S.A. Serwis centralny: ul. Taborowa 10, 02-699 Warszawa, tel. +48 22 299 03 99
  • Okres gwarancji: 2 lata, po rejestracji produktu 5 lat.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny (szczegóły w Procedurze zgłoszenia naprawy)
  • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić Formularz zgłoszenia naprawy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl