.

FOCAL ASTRAL 16

( 68 opini )
Cena: 89 995,00 zł 89995.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Kod EAN: 3544050676084

Opis produktu

zobacz inne komponenty kina domowego High-End


Opis konstrukcji amplitunera kina domowego FOCAL ASTRAL 16

Podobnie jak mistrz dyrygent, który czerpie z orkiestry to co najlepsze, tak FOCAL ASTRAL 16 jest dyrygentem dla systemu głośników kina domowego doskonale koordynując wszystkie aspekty ich brzmienia. FOCAL ASTRAL 16 dysponuje 16 kanałowym procesorem z czego 12 kanałów jest bezpośrednio w nim wzmacnianych. Jego obudowa skrywa ponadto 4 procesory DSP przeznaczone wyłącznie do zadań audio (filtrowanie, korekcja, zarządzanie dołem pasma itd.).

Ta solidna podstawa jest Twoim oficjalnym zaproszeniem na wciągającą podróż przez obrazy i dźwięki o niezrównanej jakości (obsługiwana częstotliwość próbkowania do 192 kHz). FOCAL ASTRAL 16 obsługuje wszystkie formaty audio 3D (Dolby Atmos, DTS: X itd.) i daje możliwości nieograniczonej konfiguracji kanałów (bi-amp itp.). Dzięki temu możemy uzyskać absolutnie najlepszy efekt z połączenia z kolumnami głośnikowymi FOCAL współtworzącymi system kina domowego o szerokim zastosowaniu.

W komplecie z urządzeniem otrzymujemy skalibrowany mikrofon pomiarowy, który w połączeniu z licencją Dirac Live® dołączoną do każdego produktu, umożliwia pełne dostosowanie systemu do akustyki pomieszczenia. Po dokonaniu pomiaru w punktach odsłuchu, krzywą reakcji można dowolnie modyfikować, aby utrzymać idealną fazę i zapewnić wyjątkowe doznania dźwiękowe.

Wsparcie dla Control4, Crestron, Savant i RTI.

FOCAL ASTRAL 16 jest kompatybilny z wiodącymi systemami sterowania jak: Control4, Crestron, Savant i RTI. Korzysta on z możliwości oferowanych przez te wiodące systemy interfejsów, aby umożliwić idealnie płynne zdalne zarządzanie wszystkimi potrzebami jakie może zaoferować FOCAL ASTRAL 16.


Złącza amplitunera FOCAL ASTRAL 16

Złącza FOCAL ASTRAL 16


Gwarancja FOCAL:

  • Gwarant: FOCAL Polska FNCE S.A.
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Serwis centralny: ul. Kurantów 34, 02-873 Warszawa, tel. 22 331 55 33
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny
  • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić Formularz zgłoszenia naprawy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl