.

CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 z AUDIOVECTOR QR3

( 51 opini )
 • promocja
Cena: 16 666,00 zł 21 280,00 zł 16666.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 21 280,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość zestaw
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne Zestawy stereo z kolumnami za 10-20 tys PLN


Wzmacniacz z platformą streamingową CAMBRIDGE AUDIO EVO 75

Wysokiej klasy brzmienie

Ponad pięć dekad doświadczenia konstruktorów CAMBRIDGE AUDIO w zakresie dźwięku i dizajnu zostało przedestylowane by stworzyć doskonały system muzyczny: CAMBRIDGE AUDIO EVO. Zespół utalentowanych inżynierów pracujących w siedzibie firmy w Londynie spędził setki godzin odsłuchując CAMBRIDGE AUDIO EVO, doszlifowując jego brzmienie do perfekcji. Celem nadrzędnym było brzmienie, które dostarczy użytkownikom wyjątkową przyjemność ze słuchania, niezależnie od indywidualnych preferencji muzycznych. W konstrukcji CAMBRIDGE AUDIO EVO zastosowano komponenty wysokiej klasy, a za wzmacnianie sygnału i napędzanie kolumn głośnikowych odpowiada rewolucyjny wzmacniacz w klasie D, Hypex NCore®, który potrafi odtworzyć każdy, najdrobniejszy nawet detal muzyczny, a jednocześnie jest niewielki i zużywa niewiele energii elektrycznej. CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 dysponuje mocą 75 Watt na kanał. Wzmacniacz Hypex NCore® został specjalnie wybrany przez inżynierów firmy CAMBRIDGE AUDIO, ponieważ oferuje wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku, a do jego wyróżniających się zalet należą: klarowność, rozdzielczość i muzykalność brzmienia. To w dużej mierze dzięki niemu słuchanie CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 jest tak przyjemne.

Zoptymalizowany do streamingu muzyki

Sercem CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 jest autorska, nowoczesna platforma StreamMagic. Zaprojektowano ją jako najlepiej brzmiącą platformę do transmisji strumieniowej muzyki, która potrafi obsłużyć najnowsze cyfrowe formaty i usługi muzyczne. CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 wyposażono w wysokiej klasy przetworniki cyfrowo-analogowe ESS Sabre, dzięki którym cyfrowa muzyka konwertowana jest do postaci analogowej z zachowaniem detali, dynamiki i precyzji każdego nagrania. Niezależnie od tego, czy używasz Roona do organizowania swojej biblioteki cyfrowej, czy też przesyłasz strumieniowo utwory w formacie MQA w wysokiej rozdzielczości za pomocą TIDAL Connect - CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 odtworzy wszystko.

StreamMagic gwarantuje, że usłyszysz swoją muzykę w najlepszej możliwej w danym przypadku jakości, bez względu na to, skąd ją odtwarzasz i jaka jest jakość materiału źródłowego. CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 obsługuje szereg serwisów streamingowych i metod przesyłania muzyki, w tym: Qobuz, TIDAL Connect, MQA, Roon Ready, Spotify Connect, AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast built-in oraz internetowe radio. Korzystanie z CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 nie mogłoby być prostsze, a to za sprawą aplikacji StreamMagic oferującej wszechstronną kontrolę nad tym systemem. Dzięki aplikacji masz dostęp do wszystkich ulubionych usług przesyłania strumieniowego za naciśnięciem jednego przycisku. Możesz użyć aplikacji lub dołączonego pilota, aby łatwo przełączać się między wejściami i odtwarzać całą swoją muzykę z każdego podłączonego źródła. Używając aplikacji StreamMagic wykonasz aktualizację oprogramowania CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 (gdy będzie dostępna) i dodasz nowe funkcje, dzięki czemu Twój system zawsze pozostanie aktualny i wyposażony w najnowsze rozwiązania w zakresie strumieniowego przesyłania muzyki.

Bogactwo złączy

CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 wyposażono w szeroką gamę złączy cyfrowych i analogowych dzięki czemu podłączysz do niego dowolne źródło, począwszy od gramofonu czy odtwarzacza CD, aż po telewizor, który z CAMBRIDGE AUDIO EVO stworzy mini-system kina domowego. Obok wejść cyfrowych: optycznego i koaksjalnego oraz wejść RCA znajdziesz bowiem również wejście TV HDMI ARC, dzięki któremu podłączysz do CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 dowolny telewizor za pomocą kabla HDMI. 3.5mm wyjście słuchawkowe umożliwi Ci podpięcie do CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 Twoich ulubionych słuchawek, co z kolei pozwoli Ci słuchać muzykę o dowolnej porze. Kolejna opcja to wykorzystanie wbudowanego Bluetooth'a z obsługą aptX, który pozwoli Ci podłączyć do CAMBRIDGE AUDIO EVO 75 np. bezprzewodowy gramofon, czy słuchawki. W ten sposób będziesz mógł korzystać z zalet bezprzewodowego przesyłania muzyki w wysokiej rozdzielczości i cieszenia się swobodą zapewnianą przez brak kabli.

Kluczowe zalety CAMBRIDGE AUDIO EVO 75

 • Prosty w użyciu, ekscytujący w słuchaniu
 • Bogata dynamika, ogromna skala i pełna kontrola to inspirujące brzmienie
 • Zoptymalizowany, aby maksymalnie wykorzystać Twoje ulubione usługi przesyłania strumieniowego
 • Liczne wejścia cyfrowe i analogowe zapewniające szerokie możliwości systemu
 • Doskonały do współpracy z najszerszą gamą kolumn głośnikowych
 • Łatwy w konfiguracji, łatwy w użyciu - elegancka aplikacja sterująca i wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości

StreamMagic app


Dane techniczne CAMBRIDGE AUDIO EVO 75

 Moc wyjściowa wzmacniacza audio: 75 Watt przy 8Ω
 Klasa wzmacniacza audio: Hypex Ncore® klasy D
 DAC: ESS Sabre ES9016K2M
 Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz + 0/-3 dB
 Analogowe wejścia audio: 1 x RCA
 Cyfrowe wejścia audio: 2 x optyczne TOSLINK
1 x koaksjalne S/PDIF
1 x TV HDMI ARC
 Wejście audio usb: USB typu B zgodne z USB Audio Class 1
lub USB Audio Class 2 (do wyboru przez użytkownika)
 Bluetooth: 4.2 A2DP / AVRCP z obsługą kodeków SBC, aptX i aptX HD
 Zgodność: Optyczny TOSLINK: 16 / 24bit 32-96kHz PCM
S/PDIF koncentryczny: 16/24-bitowy 32-192kHz tylko PCM
USB Audio Class 1: do 24-bitów 96kHz (asynchroniczne)
USB Audio Class 2: do 32-bit 384kHz ( asynchroniczny) i do DSD 256
Bluetooth: 4.2 A2DP / AVRCP obsługujący do aptX HD (24 bit 48 kHz)
UPnP, lokalne nośniki USB
Airplay 2, wbudowany Chromecast, radio internetowe, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, Roon Ready.
 Formaty audio: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x256), WMA, MP3, AAC, HE AAC AAC +, OGG Vorbis
 Wyjścia: Głośniki
Słuchawki 3,5 mm
Wyjście przedwzmacniacza
Wyjście subwoofera
Bluetooth: 4,2 A2DP / AVRCP obsługujące aptX HD
 Ethernet: IEEE 802.3, 10 Base-T lub 100 Base-T
 Wi-Fi Dwuzakresowy 2,4 / 5 GHz
 Maksymalne zużycie energii: 400 Watt
 Pobór mocy w trybie czuwania <0,5 Watt
 Wymiary (S x G x W): 305 x 305 x 90 mm
 Waga: 5.0 kg
 Zawartość opakowania: CAMBRIDGE AUDIO EVO 75
Instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
Przewód zasilający
Pilot zdalnego sterowania, 3 baterie AAA
Panele boczne z możliwością dostosowania

Złącza CAMBRIDGE AUDIO EVO 75

Złącza CAMBRIDGE AUDIO EVO 75


Gwarancja CAMBRIDGE:

 • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.1
 • Okres gwarancji: 2 lata.
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.


Kolumny głośnikowe AUDIOVECTOR QR3

Głośnik wysokotonowy

Ten głośnik wstęgowy to doskonale znany z innych kolumn głośnikowych AUDIOVECTOR przetwornik AMT. W serii AUDIOVECTOR QR jego membranę pokryto złotem, a panel czołowy wykonano z jednego kawałka anodyzowanego, szczotkowanego aluminium. Ochronna siatka S-STOP działa jak typowy filtr, znany z profesjonalnych zastosowań studyjnych. Inspiracją dla zamontowanego z przodu przetwornika wysokotonowego filtra były studyjne rozwiązania typu POP-UP. Jego gęsta struktura pozwala zapanować nad szkodliwymi sybilantami. Rozwiązanie takie znacząco zwiększa detaliczność przekazu.

AUDIOVECTOR przetwornik AMT

Głośnik średnio-niskotonowy

Ta nowa jednostka napędowa AUDIOVECTOR może pracować jak doskonały tłok przez kilka oktaw pasma częstotliwości, bez zniekształceń występujących zwykle w aluminiowo-diamentowych membranach. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzykalnie. Nowa konstrukcja membrany to wynik dalszych prac zespołu AUDIOVECTOR nad rozwojem materiałów stosowanych w przetwornikach z serii SR i R. Nowa konstrukcja ma zapewnić niedostępne dla innych rozwiązań: ciepłe brzmienie, minimum zniekształceń oraz precyzję, muzykalność i detaliczność. W rezultacie uzyskano kanapkową, 3-warstwową membranę, której materiały łączą sztywność z charakterystycznym dla bardziej miękkich struktur tłumieniem.

Kluczowe zalety

 • THE GOLD LEAF AIR MOTION TWEETER - Płyta czołowa głośnika wysokotonowego jest wykonana z jednego kawałka aluminium klasy lotniczej. Został precyzyjnie obrobiony, spiaskowany, oszczotkowany, a następnie anodowany w pięknym kolorze Tungsten Titanium Grey. Posiada siatkę dyspersyjną pokrytą różowym złotem, która działa jak filtr S-Stop.
 • S-STOP FILTER - Siatka dyspersyjna umieszczona przed głośnikiem wysokotonowym została zainspirowana filtrami POP stosowanymi w profesjonalnym przemyśle nagraniowym i działa również jak filtr, który kontroluje sybilanty. Muzyka nigdy nie brzmiała bardziej szczegółowo z głośników tej klasy.
 • PURE PISTON DUAL MAGNET BASS DRIVER - Ta nowa jednostka napędowa marki AUDIOVECTOR może pracować jak idealny tłok w kilku oktawach pasma częstotliwości bez zniekształceń zwykle występujących w jednostkach napędowych z aluminium i diamentu. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzycznie.
 • NEW MEMBRANE TECHNOLOGY - Bazując na doświadczeniu ze sztywnymi lekkimi i dźwiękoszczelnymi membranami w głośnikach z serii SR i R, AUDIOVECTOR opracował nową membranę warstwową, która łączy w sobie wytrzymałość aluminium klasy Aero Space z doskonałymi właściwościami tłumiącymi, które jest charakterystyczne dla miękkich materiałów. Rezultatem jest 3-warstwowa membrana warstwowa bez własnego dźwięku i bardzo niskie zniekształcenie, ponieważ działa ona jak czysty tłok do i powyżej zakresu roboczego.

AUDIOVECTOR QR


Dane techniczne kolumny głośnikowej AUDIOVECTOR QR 3

 Pasmo przenoszenia (+/- 6dB) 30 – 45.000 Hz
 Górny limit częstotliwości 105 kHz
 Głośnik wysokotonowy: Gold Leaf AMT with S-stop
 Głośnik średniotonowy: 6” Pure Piston Mid
 Głośnik niskotonowy: Pure Piston Technology
 Bass system Q-port bass reflex
 Typ konstrukcji: 2½ drożna
 Dolny podział częstotliwości: 400 Hz
 Górny podział częstotliwości: 3000 Hz
 Skuteczność: (dB/W/m) 90 dB
 Moc ciągła RMS 200 Watt
 Impedancja nominalna: 4 Ω
 Wymiary (W x S x G): 942 x 190 x 232 mm

Gwarancja AUDIOVECTOR :

 • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.1
 • Okres gwarancji: 2 lata, po zarejestrowaniu 5 lat.
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl