.

CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 z MONITOR AUDIO Silver 7G 300

( 8 opini )
 • promocja
Cena: 18 990,00 zł 23 980,00 zł 18990.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 23 980,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość zestaw
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne Zestawy stereo z kolumnami za 10-20 tys PLN


Wzmacniacz z platformą streamingową CAMBRIDGE AUDIO EVO 150

Wysokiej klasy brzmienie

Ponad pięć dekad doświadczenia konstruktorów CAMBRIDGE AUDIO w zakresie dźwięku i dizajnu zostało przedestylowane by stworzyć doskonały system muzyczny: CAMBRIDGE AUDIO EVO. Zespół utalentowanych inżynierów pracujących w siedzibie firmy w Londynie spędził setki godzin odsłuchując CAMBRIDGE AUDIO EVO, doszlifowując jego brzmienie do perfekcji. Celem nadrzędnym było brzmienie, które dostarczy użytkownikom wyjątkową przyjemność ze słuchania, niezależnie od indywidualnych preferencji muzycznych. W konstrukcji CAMBRIDGE AUDIO EVO zastosowano komponenty wysokiej klasy, a za wzmacnianie sygnału i napędzanie kolumn głośnikowych odpowiada rewolucyjny wzmacniacz w klasie D, Hypex NCore®, który potrafi odtworzyć każdy, najdrobniejszy nawet detal muzyczny, a jednocześnie jest niewielki i zużywa niewiele energii elektrycznej. CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 dysponuje mocą 150 Watt na kanał. Wzmacniacz Hypex NCore® został specjalnie wybrany przez inżynierów firmy CAMBRIDGE AUDIO, ponieważ oferuje wiodącą w swojej klasie jakość dźwięku, a do jego wyróżniających się zalet należą: klarowność, rozdzielczość i muzykalność brzmienia. To w dużej mierze dzięki niemu słuchanie CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 jest tak przyjemne.

Zoptymalizowany do streamingu muzyki

Sercem CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 jest autorska, nowoczesna platforma StreamMagic. Zaprojektowano ją jako najlepiej brzmiącą platformę do transmisji strumieniowej muzyki, która potrafi obsłużyć najnowsze cyfrowe formaty i usługi muzyczne. CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 wyposażono w wysokiej klasy przetworniki cyfrowo-analogowe ESS Sabre, dzięki którym cyfrowa muzyka konwertowana jest do postaci analogowej z zachowaniem detali, dynamiki i precyzji każdego nagrania. Niezależnie od tego, czy używasz Roona do organizowania swojej biblioteki cyfrowej, czy też przesyłasz strumieniowo utwory w formacie MQA w wysokiej rozdzielczości za pomocą TIDAL Connect - CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 odtworzy wszystko.

StreamMagic gwarantuje, że usłyszysz swoją muzykę w najlepszej możliwej w danym przypadku jakości, bez względu na to, skąd ją odtwarzasz i jaka jest jakość materiału źródłowego. CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 obsługuje szereg serwisów streamingowych i metod przesyłania muzyki, w tym: Qobuz, TIDAL Connect, MQA, Roon Ready, Spotify Connect, AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast built-in oraz internetowe radio. Korzystanie z CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 nie mogłoby być prostsze, a to za sprawą aplikacji StreamMagic oferującej wszechstronną kontrolę nad tym systemem. Dzięki aplikacji masz dostęp do wszystkich ulubionych usług przesyłania strumieniowego za naciśnięciem jednego przycisku. Możesz użyć aplikacji lub dołączonego pilota, aby łatwo przełączać się między wejściami i odtwarzać całą swoją muzykę z każdego podłączonego źródła. Używając aplikacji StreamMagic wykonasz aktualizację oprogramowania CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 (gdy będzie dostępna) i dodasz nowe funkcje, dzięki czemu Twój system zawsze pozostanie aktualny i wyposażony w najnowsze rozwiązania w zakresie strumieniowego przesyłania muzyki.

Bogactwo złączy

CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 wyposażono w szeroką gamę złączy cyfrowych i analogowych dzięki czemu podłączysz do niego dowolne źródło, począwszy od gramofonu czy odtwarzacza CD, aż po telewizor, który z CAMBRIDGE AUDIO EVO stworzy mini-system kina domowego. Obok wejść cyfrowych: optycznego i koaksjalnego oraz wejść RCA znajdziesz bowiem również wejście TV HDMI ARC, dzięki któremu podłączysz do CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 dowolny telewizor za pomocą kabla HDMI. 3.5mm wyjście słuchawkowe umożliwi Ci podpięcie do CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 Twoich ulubionych słuchawek, co z kolei pozwoli Ci słuchać muzykę o dowolnej porze. Kolejna opcja to wykorzystanie wbudowanego Bluetooth'a z obsługą aptX, który pozwoli Ci podłączyć do CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 np. bezprzewodowy gramofon, czy słuchawki. W ten sposób będziesz mógł korzystać z zalet bezprzewodowego przesyłania muzyki w wysokiej rozdzielczości i cieszenia się swobodą zapewnianą przez brak kabli. Model CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 wyposażyliśmy dodatkowo w następujące funkcjonalności: wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek typu MM, asynchroniczne wejście audio USB, zbalansowane wejścia XLR oraz dwa zestawy wyjść głośnikowych, umożliwiające podłączenie dwóch par kolumn głośnikowych.

Kluczowe zalety CAMBRIDGE AUDIO EVO 150

 • Prosty w użyciu, ekscytujący w słuchaniu
 • Bogata dynamika, ogromna skala i pełna kontrola to inspirujące brzmienie
 • Kompatybilny z każdym formatem, od winylu po cyfrowe przesyłanie strumieniowe i wszystko pomiędzy
 • Liczne wejścia cyfrowe i analogowe zapewniające szerokie możliwości systemu
 • Doskonały do współpracy z najszerszą gamą kolumn głośnikowych
 • Wystarczająco mocny, aby bez problemu wysterować dwa zestawy kolumn głośnikowych

StreamMagic app


Dane techniczne CAMBRIDGE AUDIO EVO 150

 Moc wyjściowa wzmacniacza audio: 150 Watt przy 8Ω
 Klasa wzmacniacza audio: Hypex Ncore® klasy D
 DAC: ESS Sabre ES9018K2M
 Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz + 0/-3 dB
 Analogowe wejścia audio: 1 x RCA
1 x zbalansowane XLR
1 x przedwzmacniacz gramofonowy
 Cyfrowe wejścia audio: 2 x optyczne TOSLINK
1 x koaksjalne S/PDIF
1 x TV HDMI ARC
 Wejście audio usb: USB typu B zgodne z USB Audio Class 1
lub USB Audio Class 2 (do wyboru przez użytkownika)
 Bluetooth: 4.2 A2DP / AVRCP z obsługą kodeków SBC, aptX i aptX HD
 Zgodność: Optyczny TOSLINK: 16 / 24bit 32-96kHz PCM
S/PDIF koncentryczny: 16/24-bitowy 32-192kHz tylko PCM
USB Audio Class 1: do 24-bitów 96kHz (asynchroniczne)
USB Audio Class 2: do 32-bit 384kHz ( asynchroniczny) i do DSD 256
Bluetooth: 4.2 A2DP / AVRCP obsługujący do aptX HD (24 bit 48 kHz)
UPnP, lokalne nośniki USB
Airplay 2, wbudowany Chromecast, radio internetowe, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, Roon Ready.
 Formaty audio: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x256), WMA, MP3, AAC, HE AAC AAC +, OGG Vorbis
 Wyjścia: Głośniki A + B
słuchawki 3,5 mm
wyjście przedwzmacniacza
wyjście subwoofera
Bluetooth: 4,2 A2DP / AVRCP obsługujące aptX HD
 Ethernet: IEEE 802.3, 10 Base-T lub 100 Base-T
 Wi-Fi Dwuzakresowy 2,4 / 5 GHz
 Maksymalne zużycie energii: 700 Watt
 Pobór mocy w trybie czuwania <0,5 Watt
 Wymiary (S x G x W): 305 x 305 x 90 mm
 Waga: 5.3 kg
 Zawartość opakowania: CAMBRIDGE AUDIO EVO 150
Instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa
Przewód zasilający
Pilot zdalnego sterowania, 3 baterie AAA
Panele boczne z możliwością dostosowania

Złącza CAMBRIDGE AUDIO EVO 150

Złącza CAMBRIDGE AUDIO EVO 150


Gwarancja CAMBRIDGE:

 • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.1
 • Okres gwarancji: 2 lata.
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.


Kolumny głośnikowe podłogowe MONITOR AUDIO Silver 7G 300

W pełni 3-drożny układ akustyczny oferuje znakomitą prezentację tonów średnich, natomiast dwa wspópracujące 6-calowe woofery basowe umieszczone w wysokiej, szczupłej obudowie zapewniają odpowiednie zejście basu. Dzięki połączeniu tych cech model MONITOR AUDIO Silver 300 jest doskonałym wyborem zarówno dla poważnych audiofilów jak i miłośników kina domowego.

Konstrukcja 3-drożna umożliwia zoptymalizowanie pracy wszystkich przetworników tak, by lepiej odtwarzały tę część pasma, za którą odpowiadają – to tak naprawdę jedyny sposób, by uzyskać optymalną jakość brzmienia. Wyjątkowo naturalną reprodukcję tonów średnich MONITOR AUDIO Silver 300 zawdzięcza 4-calowemu przetwornikowi z „podwieszoną” cewką i napędem. To rozwiązanie sprawia, że cewka zawsze pozostaje w szczelinie magnetycznej co przekłada się na znacząco mniejsze zniekształcenia, co po prostu słychać.

Dzięki wyższej impedancji układu oraz lepszemu tłumieniu rezonansów w obudowach kolumny te można ustawiać dość blisko ściany. Musimy jednakże podkreślić, że jest to poważna, audiofilska kolumna zdolna do dostarczenia iście sejsmicznego basu. Kolumny oferują optymalne brzmienie przy ustawieniu ich minimum 30 cm od ściany – to wystarcza, by głośniki mogły „oddychać” i prezentować się z najlepszej strony. Relatywnie wysoka skuteczność sprawia, że model MONITOR AUDIO Silver 300 jest dość łatwy do wysterowania nawet dla wysokiej klasy wzmacniaczy średniej mocy. Już w takim zestawieniu dostarczy precyzyjną, dynamiczną prezentację czy to muzyki, czy ścieżki dźwiękowej oglądanego filmu, wypełniając dźwiękiem średniej, a nawet dużej wielkości pokój.

Kluczowe zalety

 • Konfiguracja 3-drożna (akustycznie i elektrycznie), 4-głośnikowa pozwala na zoptymalizowanie pracy przetworników w obudowie tej wielkości pod kątem wysokiej skuteczności i niskiego poziomu zniekształceń
 • Nowo opracowany 4-calowy przetwornik średniotonowy z „podwieszaną” cewką i systemem napędowym, dzięki czemu cewka zawsze pozostaje w szczelinie magnetycznej, co gwarantuje bardzo niski poziom zniekształceń
 • Dwa 6-calowe przetworniki basowe z membraną o profilu C-CAM, który oferuje lepsze tłumienie rezonansów oraz wyższą czystość tonów średnich
 • Profil membrany RST poprawia jej sztywność co przekłada się na niższych poziom zniekształceń
 • 25 mm przetwornik wysokotonowy C-CAM (Ceramic-Coated Aluminium/Magnesium) wyposażony w system wentylowanych magnesów Neo, zoptymalizowany pod kątem mniejszych zniekształceń i czystszego brzmienia

Głośnik wysokotonowy C-CAM


Dane techniczne MONITOR AUDIO Silver 7G 300

 Rodzaj obudowy:  Kolumna podłogowa.
 Typ konstrukcji:  3 - drożny z systemem Bass Reflex HiVe II.
 Pasmo przenoszenia  32 - 35.000 Hz
 Efektywność (1W / 1m"):  90 dB
 Impedancja nominalna:  8 Ω
 Impedancja minimalna:  3.5 Ω / 146 Hz
 Maximum SPL:  116 dBA (dla pary)
 Moc konstrukcji (RMS):  200 Watt
 Rekomendowana moc wzmacniacza audio (RMS):  80 - 200 Watt
 Częstotliwość podziału:  570 Hz / 3500 Hz
 Głośnik niskotonowy:  2 x 6" RST
 Głośnik średniotonowy:  1 x 4" RST
 Głośnik wysokotonowy:  1 X 1" złocony C-CAM
 Wymiary (W x S x G):  1000 x 185 x 300 mm
 Waga (1 sztuki):  20,0 kg

Gwarancja MONITOR AUDIO:

 • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.3
 • Okres gwarancji: 2 lata, po zarejestrowaniu 5 lat.
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl