.

CAMBRIDGE AUDIO EDGE W-NQ

( 55 opini )
  • promocja
Cena: 27 990,00 zł 46 680,00 zł 27990.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 32 990,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość zestaw
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne: zestawy audio HiFi CAMBRIDGE AUDIO


Wzmacniacz mocy CAMBRIDGE AUDIO EDGE W

Najlepszy wzmacniacz mocy, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Tak o wzmacniaczu mocy CAMBRIDGE AUDIO EDGE W mówią sami konstruktorzy. Został on zaprojektowany tak, aby grał głośno, a jednocześnie tak by nie umknął najmniejszy szczegół stworzony przez muzyków. Kiedy podkręcisz gałkę siły głosu oczekuj jedynie dynamicznego i pełnego dźwięku, który odda całą muzykalność odtwarzanych przez Ciebie utworów. Dzięki obecności zaledwie 14 ręcznie dobieranych komponentów w ścieżce sygnału, CAMBRIDGE AUDIO EDGE W jest urządzeniem o najczystszym przebiegu sygnału, jaki jest obecnie możliwy. Dostarcza on zapierający dech w piersiach, tak charakterystyczny, brytyjski dźwięk, w którym nic nie jest dodane i w którym niczego nie brakuje.

Subtelna moc.

Przy całej swojej mocy CAMBRIDGE AUDIO EDGE W jest zaskakująco detaliczny. Jego dźwięk jest świetnie zbalansowany pomiędzy muzykalnością i przejrzystością, które definiują każdy dźwięk. Wszystko sprowadza się do tego, jak zostały dobrane podzespoły elektroniczne, a żaden z nich nie został wybrany ze względu na cenę, specyfikację, czy pomiary. Inżynierowie CAMBRIDGE AUDIO z całkowitym zaangażowaniem przesłuchali najlepsze komponenty i wykreowali system, w którym brzmiały one najlepiej. Otrzymali w ten sposób wzmacniacz, który naprawdę przywraca oryginalne nagranie do życia.

Więcej detali muzycznych.

Konstruktorzy wzmacniaczy z CAMBRIDGE AUDIO są pionierami w użyciu toroidalnych transformatorów zasilających. W serii CAMBRIDGE AUDIO EDGE poszli o krok dalej, stosując układ symetryczny z dwoma, nawiniętymi w przeciwnych kierunkach transformatorami. Dzięki takiej aranżacji likwidowane są zakłócenia elektromagnetyczne, a w rezultacie otrzymujemy bezbłędny dźwięk, niezależnie od tego, jak głośno muzyka jest odtwarzana.

Zaledwie 14 elementów w ścieżce sygnału.

Mimo że wygląd wzmacniacza CAMBRIDGE AUDIO EDGE W jest absolutnie minimalistyczny, wewnątrz znajdziemy zaawansowane techniki inżynieryjne. Aby zerwać barierę pomiędzy wykonawcą i odbiorcą zminimalizowano liczbę komponentów do absolutnego minimum. Uzyskano dzięki temu wiarygodną reprodukcję wydarzenia muzycznego: trójwymiarową, detaliczną, o niebywałym skupieniu.

Technologie CAMBRIDGE AUDIO EDGE W

Nieograniczona moc bez zniekształceń.

Użycie w CAMBRIDGE AUDIO EDGE W wzmacniacza pracującego w klasie A nie było możliwe, ze względu na niską efektywność tego typu technologii. Zamiast tego dodano bias do tradycyjnej klasy AB, zmniejszając tym samym zniekształcenia do absolutnego minimum. Ta unikalna konfiguracja generuje znacznie mniej ciepła i powoduje, że system jest znacznie bardziej efektywny.

Perfekcyjne połączenie.

Urządzenia z serii CAMBRIDGE AUDIO EDGE zostały zaprojektowane do współpracy ze sobą w perfekcyjnej synchronizacji. Połącz wzmacniacz mocy CAMBRIDGE AUDIO EDGE W z wszechstronnym przedwzmacniaczem i odtwarzaczem plików CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ, a wykreujesz system o niebywałym dźwięku i równie wyjątkowym wyglądzie.

Sieciowy system audio klasy High-End

Dane techniczne CAMBRIDGE AUDIO EDGE W

 Moc wyjściowa (ciągła) 100 Watt / 8Ω, 200 Watt / 4Ω

 THD (nieważone)

< 0,002% / 1 kHz przy pełnej mocy (8Ω); 0,02%/20 Hz-20 kHz przy pełnej mocy (8Ω)
 Pasmo przenoszenia < 3 Hz - >80 kHz (+/-1 dB)
 Stosunek sygnał/szum (1W/8Ω) > 93 dB
 Przesłuch międzykanałowy (1 kHz) < -100 dB
 Stosunek sygnał/szum (pełna moc) > 113 dB
 Czułość wejściowa Wejścia A1-A2 (niezbalansowane): 1,09 V RMS
 Impedancja wejściowa Wejście A3 (zbalansowane): 47 kΩ
Wejścia A1-A2 (niezbalansowane): 47 kΩ
 Wejścia Zbalansowane XLR
Niezbalansowane RCA
 Wyjścia Dla kolumn głośnikowych
Wyjście równoległe
 Maksymalny pobór mocy 1000 Watt
 Pobór mocy w trybie standby < 0,5 Watt
 Wymiary (S x W x G) 405 x 150 x 460 mm
 Waga 23,6 kg

 

Złącza CAMBRIDGE AUDIO EDGE W

Złącza CAMBRIDGE AUDIO EDGE W


 

Odtwarzacz sieciowy z przedwzmacniaczem CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ

Fascynująca detaliczność.

CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ to rewolucyjny przedwzmacniacz, w którym zmniejszono zniekształcenia otrzymując nieprawdopodobnie czysty sygnał. CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ odtwarza muzykę z niebywałą głębią. Streamuj, słuchaj radia internetowego, podłączaj zewnętrzne urządzenia, wszystko to w perfekcyjnej czystości.

Wszystkie źródła audio.

Odtwarzacz CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ pozwala cieszyć się muzyką z dowolnego źródła. Oprócz cyfrowych połączeń koncentrycznych, portów HDMI, USB i S/PDIF, wbudowane są także: Chromecast, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, AirPlay, Bluetooth aptX HD, radio internetowe i odtwarzanie UPnP. Certyfikat Roon Ready zwiększa komfort przeglądania muzycznej biblioteki. Niezależnie od źródła muzyki, odtwarzacz CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ pozostaje wierny charakterowi każdego instrumentu i odkrywa muzykalność, której nie było Ci dane doświadczyć nigdy dotąd.

Perfekcyjna detaliczność.

Przedwzmacniacz został wyposażony w pełną paletę połączeń, w tym: S/PDIF, HDMI ARC (Audio Return Channel), USB, aby użytkownik był pewien, że odtworzy każdy rodzaj sygnału, począwszy od cyfrowego PCM do 32 bitów i 384 kHz, na DSD256 skończywszy. CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ wydobędzie z nich nieprawdopodobny realizm, barwy, rytm i kontrolowany bas.

Program streamujacy muzykę.

Odtwarzacz sieciowy CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ może pochwalić się najnowszą wersją wielokrotnie nagradzanego modułu przesyłania strumieniowego. Został on zaprojektowany w Wielkiej Brytanii i wyposażony w nowy, szybszy chipset. Umożliwia obsługę zarówno plików 24bit/192kHz, jak i DSD128. Dodatek Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, AirPlay, Bluetooth aptX HD i radia internetowego oznacza, że możesz cieszyć się swoją muzyką niezależnie od jego źródła. Certyfikat Roon Ready zwiększa ponadto komfort przeglądania muzycznej biblioteki.

Chromecast built-in.

CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ odtwarza muzykę również poprzez Chromecast. Wystarczy nacisnąć guzik aplikacji, aby rozpocząć streamowanie muzyki ze smartfonu, tabletu lub laptopa i to w wysokiej rozdzielczości 24/96.

Cyfrowa regulacja wzmocnienia

Balans tonalny.

Nawet płytka drukowana dla CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ jest wyjątkowa. Inżynierowie CAMBRIDGE AUDIO wyeliminowali ze ścieżki sygnałowej wszystkie kondensatory, zastępując je zaawansowanym układem DC. A półprzewodnikowy układ regulacji siły głosu to pewność, że balans między kanałami zostanie zachowany niezależnie od poziomu siły głosu.

Tryb stałego poziomu sygnału na wyjściu liniowym.

Jeśli chcesz podłączyć Odtwarzacz sieciowy CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ do wzmacniacza zintegrowanego, a nie do końcówki mocy, funkcja strumieniowania może być wykorzystywana niezależnie od przedwzmacniacza. Przedwzmacniacz można wówczas wyłączyć za pomocą dedykowanej aplikacji EDGE dla systemów iOS i Android.

Idealni partnerzy w systemie audio.

System EDGE został zaprojektowany tak, aby jego komponenty idealnie się z sobą synchronizowały. Połącz CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ z najlepszym wzmacniaczem mocy CAMBRIDGE AUDIO EDGE W a otrzymasz system, który brzmi i wygląda lepiej niż wszystko inne.

Sieciowy system audio klasy High-End

Dane techniczne CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ

 Przetwornik D/A Zniekształcenia THD: <0,0008% (20 Hz - 20 kHz, 24 bity, wyjście 1 V)
 Zniekształcenia THD dla wejścia analogowego < 0,0008% (20 Hz - 20 kHz, wyjście 1 V)
 Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz (+/- 0,1 dB)
 Stosunek sygnał/szum (wyjście 1 v) > 103 dB
 Przesłuch międzykanałowy (1 khz) < -100 dB
 Maksymalne napięcie wyjściowe 6 V (RCA) lub 6 V + 6 V (XLR)
 Wejście audio USB USB Audio Class 2.0, obsługujące PCM do 32/384 i DSD do DSD256
 Wejście USB dla pendrajwa 1 x USB 2.0, prąd zasilania ograniczony do 1 A, FAT32/NTFS/HFS/HFS+
 Bluetooth 4.1 (Smart/BLE) A2DP/AVRCP obsługujące SBC, AAC, aptX i aptX HD
 Wejście TOSLINK 16/24 bity, 32-96 kHz
 Wejście COAX S/PDIF 16/24 bity, 32-192 kHz
 Wi-Fi IEEE 802.11 b/g lub n (2,4 GHz), kodowanie WEP, WPA, WPA2
 Ethernet IEEE 802,3, 10 Base-T lub 100 base-T
 Chromecast build-in Bezprzewodowa łączność wysokiej rozdzielczości kompatybilna z setkami aplikacji Android i iOS.
Chromecast built-in jest znakiem towarowym Google LLC.
 Tryb stałego poziomu sygnału na wyjściu liniowym Tak. Przedwzmacniacz można wyłączyć za pomocą dedykowanej aplikacji EDGE dla systemów iOS i Android. Po wejściu do aplikacji po prostu wyłącz „tryb przedwzmacniacza” w ustawieniach, aby wyprowadzić sygnał liniowy poprzez wyjście XLR lub RCA do wzmacniacza zintegrowanego.
 Roon Ready Tak (wymaga subskrypcji Roon)
 Maksymalny pobór mocy 100 Watt
 Pobór mocy w trybie standby < 0,5 Watt
 Wymiary (s x w x g) 405 x 120 x 460 mm
 Waga 10,2 kg
 W opakowaniu Przedwzmacniacz i odtwarzacz plików EDGE NQ
kabel zasilający 1,5 m
pilot zdalnego sterowania
baterie 3 x AAA
antena Bluetooth
kabel EDGE Link
instrukcja obsługi

 

Złącza CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ

Złącza CAMBRIDGE AUDIO EDGE NQ


Gwarancja CAMBRIDGE:

  • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.3
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (1)

6 lutego 2020

Sprzęt rewelacyjny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl