.

CAMBRIDGE AUDIO CXC (ex-demo)

( 15 opini )
Cena: 1 990,00 zł 1990.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Produkt kategorii: Odtwarzacze CD


Kluczowe zalety CAMBRIDGE AUDIO CXC:

Napęd S3

Kluczem do oferowanej przez odtwarzacz CAMBRIDGE CXC wydajności najwyższej klasy jest serwomechanizm S3. Zdecydowana większość używanych dzisiaj napędów optycznych jest projektowana z myślą o komputerach. Choć mogą czytać wszelkiego typu nośniki dyskowe, brakuje im precyzji i finezji dedykowanego napędu do odtwarzania dźwięku z płyt CD. Aby rozwiązać ten problem, Inżynierowie CAMBRIDGE napisali własne oprogramowanie do precyzyjnego sterowania laserem napędu i zespołem silnika.

Konstrukcja.

Odtwarzacz CAMBRIDGE CXC posiada akustycznie wytłumione, odporne na rezonans, metalowe obudowy oraz bardzo stabilne zasilanie o niskich szumach. W środku, zaprojektowany w CAMBRIDGE obwód drukowany, wykonany technologią druku dwustronnego eliminuje połączenia i zapewnia bardzo krótkie ścieżki sygnałowe, redukując w ten sposób zniekształcenia.

Uproszczenie toru sygnałowego

Odtwarzacz CAMBRIDGE CXC to sama prostota, jeśli chodzi o konfigurację i użytkowanie, ponieważ konwersję cyfrowo-analogową wykonuje się ww wzmacniaczach CAMBRIDGE. Utrzymywanie sygnału audio w domenie cyfrowej tak długo, jak to tylko możliwe, minimalizuje potencjalną degradację sygnału analogowego. Transport odtwarzacza CAMBRIDGE CXC robi tylko jedną rzecz i robi to naprawdę dobrze.

Autorskie rozwiązanie serwomechanizmu S3 skutecznie przekształca uniwersalny napęd dyskowy w dedykowany napęd CD; może kalibrować i monitorować wirowanie płyty, utrzymując stabilną i stałą prędkość. Zarządzając tym, gdzie znajduje się głowica lasera i co czyta, jak również maksymalizacją korekcji błędów. Jesteśmy w stanie uzyskać największą z możliwych ilość klarownych danych, z minimalnymi fluktuacjami cyfrowego sygnału.

Synchronizacja C-BUS

Połączenie C-BUS firmy CAMBRIDGE powoduje, że jednym pilotem zdalnego sterowania można synchronicznie włączać i wyłączać odtwarzacz CAMBRIDGE CXC i wzmacniacz CXA.

Złącza cyfrowe


Specyfikacja techniczna:

 Cyfrowe wyjścia audio:  Koncentryczne S/PDIF
 Optyczne TOSLINK
 Impedancja wyjściowa S/PDIF:  < 75 omów
 Maksymalny pobór mocy:  25 W
 Pobór mocy w trybie czuwania:  <0,5 W
 Wymiary: (W x S x G)  85 x 430 x 315 mm
 Waga:  4,7 kg

 

Złącza CAMBRIDGE CXN


Gwarancja CAMBRIDGE:

  • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.3
  • Okres gwarancji: 2 lata.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl