.

CAMBRIDGE AUDIO CXA61-CXNv2 Luna Grey

( 18 opini )
 • promocja
Cena: 7 990,00 zł 9 480,00 zł 7990.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 8 290,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość zestaw
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne: zestawy audio HiFi CAMBRIDGE AUDIO


Wzmacniacz zintegrowany CAMBRIDGE AUDIO CXA61

Pięć lat po tym, jak seria CX na nowo zdefiniowała stosunek jakości do ceny w swojej klasie, nadszedł czas na jej przeprojektowanie i odświeżenie. Całkowicie nowe wzmacniacze zintegrowane CAMBRIDGE AUDIO CXA61 i CAMBRIDGE AUDIO CXA81 zbudowane są na fundamentach (i nagradzanych rozwiązaniach) modeli CXA60 i CXA80, zachowując jednocześnie świeżą i postępową perspektywę. CAMBRIDGE AUDIO CXA61 to 60 watów czystej przyjemności odsłuchu na każdym z dwóch kanałów. Pozwala to na konkretny i bezpośredni odsłuch, jednak bez uszczerbku dla szczegółowości i precyzji, dlatego też doskonale sprawdzi się, odtwarzając zarówno przesterowane gitary, jak i subtelne dźwięki rodem z konserwatorium muzycznego.

Daj ponieść się swojej muzyce

Model CAMBRIDGE AUDIO CXA61 zbliży Cię do muzyki, którą kochasz. Znajdziesz się w samym sercu ulubionych utworów, a każdy dźwięk i każda nuta dotrze do Twoich uszu w najbardziej naturalny, płynny i szczegółowy sposób. Niezależnie od tego, czy słuchasz dźwięku w formie analogowej, czy cyfrowej, o niskiej czy wysokiej rozdzielczości, z CAMBRIDGE AUDIO CXA61 odbędziesz podróż muzyczną, o jakiej marzysz.

Bezkompromisowa jakość dźwięku

Wzmacniacz CAMBRIDGE AUDIO CXA61 został zaprojektowany, dopracowany i dostrojony z myślą tylko o jednym celu: nadać muzyce najbardziej ekscytujące brzmienie, jakiego kiedykolwiek zdarzyło Cię się doświadczyć. Każdy wybór komponentu i każda decyzja technologiczna została podjęta w celu zminimalizowania zabarwienia dźwięku i zmaksymalizowania jego dokładności. Firma CAMBRIDGE AUDIO wykorzystała swoje 50-letnie doświadczenie, aby wzmacniacz CAMBRIDGE AUDIO CXA61 stał się najbardziej udanym wzmacniaczem zintegrowanym, jaki dotąd stworzyła.

Dla każdego rodzaju muzyki

Ponieważ został on zaprojektowany z myślą, aby zapewnić maksymalne doznania muzyczne bez względu na źródło pochodzenia muzyki, model CAMBRIDGE AUDIO CXA61 posiada całkowicie przeprojektowaną elektronikę, wyposażoną w doceniany w branży przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre ES9010 K2M. CAMBRIDGE AUDIO CXA61 może ożywić cyfrowe pliki audio w rozdzielczościach 32 bit/384 kHz i DSD256, w niespotykany dotychczas sposób, łącząc wygodę i bardzo dobre parametry.

Moc bez zniekształceń

Olbrzymi transformator toroidalny zapewnia modelowi CAMBRIDGE AUDIO CXA61 moc 60 Watt na każdy kanał. Staranna konstrukcja gwarantuje bardzo niski poziom zniekształceń i najwyższą sprawność elektryczną. Rezultatem jest wzmacniacz stereo z bezkresną rezerwą mocy, gotowy do maksymalizacji potencjału dynamicznego dowolnych kolumn głośnikowych i potrafiący odtwarzać dźwięk na każdym poziomie głośności bez problemów i zniekształceń.

CAMBRIDGE AUDIO CXA61

Całkowita muzyczna swoboda

Sparuj dowolne urządzenie Bluetooth ze wzmacniaczem CAMBRIDGE AUDIO CXA61, aby przesyłać strumieniowo dźwięk o jakości HD w standardzie aptX, ponieważ nie ma potrzeby narażania na szwank swoich doznań muzycznych, gdy zrezygnujesz z kabli.

Dźwiękowa spójność

CAMBRIDGE AUDIO CXA61 posiada przeprojektowany stopień wzmacniacza mocy ze zoptymalizowanymi wartościami kondensatorów oraz poprawiony potencjometr głośności zaprojektowany tak, aby zminimalizować przesłuchy. Wynikiem tego jest czysta, krótka i prosta ścieżka sygnałowa, która zapewnia niezrównaną spójność muzyki przy dowolnej głośności.

Kluczowe zalety CAMBRIDGE AUDIO CXA61

 • 60 Watt na kanał przy wzmocnieniu w klasie AB zapewnia szczegółowe i mocne brzmienie
 • Wysokiej jakości przetwornik DAC — podłącz cyfrowe źródła dźwięku bezpośrednio przez gniazda TOSLINK i Coaxial
 • Wbudowany moduł Bluetooth aptX HD zapewnia wysokiej jakości połączenie bezprzewodowe
 • 4 analogowe złącza RCA dla wszystkich Twoich źródeł dźwięku.
 • Wejście audio USB akceptujące sygnał o parametrach do 32 bit/384 kHz & Obsługa plików DSD 256 z komputera Mac lub PC

Dane techniczne wzmacniacza CAMBRIDGE AUDIO CXA61

 Moc wzmacniacza 60 Watt RMS dla 8 Ω
90 Watt RMS dla 4 Ω,
 DAC ESS Sabre ES9010K2M
 Pasmo przenoszenia 5 Hz– 60 kHz +/-1dB
 Wejścia analogowe 4 x RCA
1 x 3.5 mm MP3 (na panelu frontowym)
 Wejścia cyfrowe 1 x S/PDIF koaksjalne
2 x TOSLINK optyczny
1 x USB audio
Bluetooth (zintegrowany)
 Kompatybilność TOSLINK optyczny 16/24bit 32-96kHz tylko PCM
 Kompatybilność S/PDIF koaksjalny 16/24bit 32-192kHz tylko PCM
 Kompatybilność USB audio 1.0/2.0 (domyślnie 2.0), do 32bit 384kHz PCM,do DSD256 lubDoP256
 Kompatybilność Bluetooth 4.2 A2DP/AVRCP ze wsparciem dla aptX HD (24bit 48kHz)
 Wyjścia Głośnikowe A+B
Słuchawkowe 3.5 mm
Pre-out
Wyjście na Subwoofer
 Maks. Zużycie prądu 600 Watt
 Zużycie prądu w standby 0.5 Watt
 Wymiary (S x W x G) 430 x 115 x 341 mm
 Waga 8.3 kg

Złącza wzmacniacza CAMBRIDGE AUDIO CXA61

Złącza wzmacniacza CAMBRIDGE AUDIO CXA61

Gwarancja CAMBRIDGE:

 • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.1
 • Okres gwarancji: 2 lata.
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

 

Odtwarzacz sieciowy audio CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2

Pięć lat po tym, jak seria CX na nowo zdefiniowała relację jakości do ceny w swojej klasie, nadszedł czas na jej przeprojektowanie i odświeżenie. Wykończony w kolorze szarym księżycowym, aby dopasować się do pozostałych produktów z serii CX 2, wielokrotnie nagradzany model CXN (v2) umożliwia odtwarzanie wielu typów plików audio z wielu źródeł. Możesz na nowo cieszyć się swoją ulubioną muzyką, po swojemu.

Wygoda. Bez kompromisów.

Wygodę cyfrowego dźwięku uwielbiamy wszyscy. Na próżno jednak szukać zwolenników kompromisów, jakie często niesie ze sobą jego odtwarzanie. Odtwarzacz sieciowy CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2 został opracowany tak, aby zapewnić bezproblemową dostępność dźwięku cyfrowego o bezkompromisowo doskonałej jakości, uzyskanej dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu firmy CAMBRIDGE AUDIO w dziedzinie produktów HiFi. Łatwość obsługi idzie tutaj ja zawsze w parze z wysoką jakością dźwięku.

Muzyka z całego świata, w każdej formie, jakiej zapragniesz

Cyfrowy dźwięk jest dostępny z wielu źródeł a model CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2 jest w stanie dostarczyć go tym, których najbardziej kochasz. Spotify Connect, Apple AirPlay 2 i Tidal oferują bogactwo treści z całego świata. Jest tu też wbudowana obsługa Chromecast, co jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z odtwarzacza. Dodatkowo model CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2 posiada certyfikację Roon Tested, co oznacza, że dźwięk ze źródeł NAS i UPnP jest także na wyciągnięcie Twojej ręki. Kiedy dodamy do tego cyfrowe wejścia optyczne i koaksjalne, asynchroniczne gniazdo USB, obsługę aptX Bluetooth (poprzez adapter) i radia internetowego, CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2 sprowadzi muzykę z całej naszej planety wprost do Twojego domu.

Pełna gama dźwięków

Jasne, zdobycie muzyki, której od dawna szukasz, daje satysfakcję. Pozytywne emocje dzięki wysokiej wierności jej odtwarzania to jednak zupełnie inne doznanie. Dlatego w modelu CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2 umieszczono dwa przetworniki cyfrowo-analogowe Wolfson WM8740. Dzięki zastosowaniu podwyższenia jakości wszelkich cyfrowych informacji audio do jakości 24 bit/384 kHz przy użyciu unikalnej technologii ATF2 firmy CAMBRIDGE AUDIO muzyka jest odtwarzana w ciepły, głęboki, pełen niuansów i spójności sposób, niekojarzony zwykle z dźwiękiem cyfrowym.

Moc jest w Twoich rękach

Model CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2 charakteryzuje się niesamowitą mocą obliczeniową, niespotykaną u jakiegokolwiek konkurenta na rynku. Uznana platforma Stream Magic firmy CAMBRIDGE AUDIO zapewnia doskonałe, bezproblemowe i zrównoważone wrażenia odsłuchowe z dowolnego źródła, a jej standardowa kompatybilność z formatem MPEG-DASH i HLS oznacza, że transmisje emitowane na żywo są równie spójne i o wysokiej jakości.

Aplikacja CAMBRIDGE AUDIO CXN

Kontrola. Czysta i prosta.

Interakcja z modelem CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2 nie mogłaby być prostsza i bardziej satysfakcjonująca. Skrojona na miarę aplikacja CAMBRIDGE AUDIO Stream Magic umożliwia proste, niezawodne i intuicyjne sterowanie wszystkimi podłączonymi źródłami. Możesz w wygodny i komfortowy sposób tworzyć playlisty, wybierać predefiniowane ustawienia lub przeglądać albumy. Duży, kolorowy i wyraźny wyświetlacz LED typu fascia może pokazywać wydane przez Ciebie polecenia lub okładkę albumu, którego właśnie słuchasz.

Ulepszanie najlepszego

Cztery nagrody What Hi-Fi? z rzędu to doskonałe świadectwo, jak bardzo lubianym urządzeniem jest odtwarzacz CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2, jednak producent wciąż poszukuje kolejnych udoskonaleń. Ciągły rozwój, stałe dążenie do poszukiwania choćby drobnej poprawy parametrów oraz możliwość zdalnej aktualizacji CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2, gdy jest to wymagane, oznacza, że najlepszy sieciowy odtwarzacz plików audio na rynku wciąż się udoskonala.

Kluczowe zalety CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2

 • Wyjątkowa jakość dźwięku — usłyszysz każdy szczegół w swoich plikach cyfrowych
 • Możesz podłączyć wszystko — urządzenie obsługuje połączenia USB, Coaxial i TOSLINK. Wbudowane połączenia bezprzewodowe AirPlay 2 i Chromecast
 • Wbudowana obsługa Spotify Connect i TIDAL
 • Wysokiej jakości strumieniowy odbiór radia internetowego dzięki obsłudze formatu MPEG-DASH.
 • Pełna kontrola w Twojej dłoni, dzięki dedykowanej aplikacji StreamMagic dla systemów iOS i Android
 • Roon Ready. Przekształcaj i poprawiaj wrażenia związane z przeglądaniem kolekcji muzycznej. (Wymaga subskrypcji Roon)

Dane techniczne CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2

 DAC Dwa 24-bitowe DAC Wolfson WM8740,
 Filtr cyfrowy UPSAMPLING ATF2 2-giej generacji do 24-bitów/384kHz
 Filtr analogowy Filtr Bessela 2-go rzędu
 Wejście USB audio USB Typu B zgodne z USB Audio 1.0 lub 2.0 (wybierane prze użytkownika)
 Cyfrowe wejścia audio S/PDIF koaksjalny i TOSLINK Optyczny
 Analogowe wyjścia audio Zbalansowane XLR i niezbalansowane RCA
 Cyfrowe wyjścia audio S/PDIF koaksjalny i TOSLINK Optyczny
 Kompatybilność UPnP, Local USB media, USB audio 1.0 i 2.0, S/PDIF Toslink i Coaxial, Airplay 2, odbiornik Bluetooth BT100 (brak w zestawie), wbudowany Chromecast, radio internetowe, Spotify Connect, TIDAL.
 Formaty audio ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x64), WMA, MP3, AAC, HE AAC,AAC+, OGG Vorbis
 Ethernet IEEE 802.3, 10 Base-T lub 100 Base-T
 Wi-fi IEEE 802.11 b/g or n (2.4GHz)
 Maksymalne zużycie prądu 30 Watt
 Zużycie prądu w standby 0,5 Watt
 Wymiary (S x W x G) 430 x 85 x 305 mm
 Waga 3.5 kg

Złącza CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2

Złącza CAMBRIDGE AUDIO CXN v2 ser.2

Gwarancja CAMBRIDGE:

 • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.1
 • Okres gwarancji: 2 lata.
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl