.

Bezprzewodowe kino domowe LOEWE 3D Orchestra 5.1 ex-demo

4.2
Cena: 7 490,00 zł 11 000,00 zł 7490.00
ilość zestaw
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne produkty LOEWE klang


Produkt kategorii: Kino domowe LOEWE

 Oferta specjalna LOEWE

Wypełnij formularz na stronie: Oferta specjalna LOEWE
i sprawdź czy na ten produkt otrzymasz dodatkowy opust cenowy.

 


Bezprzewodowy system głośników do kina domowego
LOEWE 3D Orchestra 5.1


Skonstruowany do współpracy z telewizorami LOEWE ze złączem Digital AudioLink.
Zapewnia perfekcyjny dźwięk 3D w całym pomieszczeniu bez względu na jego właściwości akustyczne, ponieważ dysponuje kilkoma unikalnymi rozwiązaniami.

Niemieccy inżynierowie skonstruowali bezprzewodowy system głośników do kina domowego w oparciu o kilka unikalnych innowacji. Istotą ich jest jedyne w swoim rodzaju wnętrze aktywnych, bezprzewodowych głośników z wysokiej jakości wzmacniaczami klasy D. Dwa zasilane oddzielnie i ustawione w przeciwnych kierunkach głośniki, które znajdują się wewnątrz obudowy, emitują brzmienie do góry i na dół. Specjalnie ukształtowane stożki kierują dookoła i na zewnątrz równomierny i precyzyjny dźwięk.

Dzięki temu z każdego głośnika emitowana jest jedyna w swoim rodzaju, rozchodząca się w kształcie kuli fala dźwiękowa, tak bardzo zbliżona do idealnego, punktowego źródła dźwięku, jak w żadnym innym głośniku. W połączeniu z bezstratnym, bezprzewodowym przesyłem, 80 W całkowitej mocy muzycznej każdego z głośników oraz liniowemu przebiegowi częstotliwości od 200 Hz do 24 kHz, system ten gwarantuje krystalicznie czyste brzmienie, które w tak perfekcyjnej formie oferuje tylko LOEWE

 Technologia głośników LOEWE 3D Orchestra

Kluczowe zalety systemu LOEWE 3D Orchestra:

Obszar idealnego odsłuchu

Od punktu do obszaru idealnego odsłuchu.

Klasyczne systemy kina domowego oferują słuchaczowi jedynie punkt idealnego odsłuchu (miejsce idealnych doznań akustycznych). W idealnej sytuacji można tutaj poczuć czystość każdego dźwięku - jak przed orkiestrą. Z głośnikami LOEWE 3D Orchestra zawsze jesteś w jej samym środku. Scena optymalnych wrażeń akustycznych jest znacznie większa. W ekskluzywnych głośnikach LOEWE 3D Orchestra dźwięk emitowany jest w kształcie kuli we wszystkich kierunkach, a ten efekt akustyczny wzmacniają odbicia od ścian. Dzięki temu idealny dźwięk słychać nie tylko w ograniczonym obszarze idealnego odsłuchu, ale na dużej przestrzeni idealnego odsłuchu, wypełniającej cały salon. Efekt: prawdziwy dźwięk 3D w każdym miejscu w całym pomieszczeniu i to bez względu na właściwości akustyczne pomieszczenia.

 

Elastyczna konfiguracja systemu kina domowego.

LOEWE 3D Orchestra występuje w różnych konfiguracjach. W ten sposób system audio można dowolnie dostosować do swoich potrzeb, od wersji 3.1 do 7.1, a ponadto w przyszłości go rozbudować. Im większe lub posiadające bardziej nieregularne kształty pomieszczenie oraz im większa potrzebna moc, tym więcej głośników można użyć. Bezprzewodowe kino domowe LOEWE 3D Orchestra jest teraz dostępne jako zintegrowany system (LOEWE 3D Orchestra IS). Dzięki temu możliwe jest podłączenie do telewizorów LOEWE Individual Slim Frame lub LOEWE Reference ID oraz najnowszych serii LOEWE Connect UHD  i LOEWE Reference UHD. Moduł sterowania systemu 3D Orchestra jest umieszczony pod maskownicą złączy z tyłu telewizora i podłączony do cyfrowego złącza systemowego DAL (Digital AudioLink). Głośnik stereo telewizora ustawiony jest automatycznie jako głośnik centralny systemu kina domowego.

Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny.

W przeciwieństwie do klasycznych konstrukcji głośniki LOEWE 3D Orchestra nie muszą być ustawione równolegle do siebie, ani znajdować się na określonej wysokości. Można je także dowolnie rozmieścić w pomieszczeniu, by idealnie pasowały do wystroju wnętrza. To jedna z zalet bezstratnej, bezprzewodowej transmisji dźwięku i unikalnej konstrukcji głośników.

Bezstratna transmisja audio.

Usłysz perfekcyjny przestrzenny dźwięk 3D przesyłany bezprzewodowo dzięki optymalnemu zestrojeniu przesyłu sygnałów akustycznych: od wejścia w telewizorze, aż do bezprzewodowej transmisji sygnału audio do wszystkich głośników. Brzmienie rozprzestrzenia się bezstratnie z najlepszą możliwą jakością cyfrową. Ten system dźwiękowy, zależnie od wymagań danego pomieszczenia, można zestawić w konfiguracji od 3.1 do 7.1.

Indywidualnie skalibrowane.

LOEWE 3D Orchestra oferuje wszędzie prawdziwy, przestrzenny dźwięk 3D, czy to w pomieszczeniach dużych, małych, prostokątnych lub o nieregularnych kształtach. System steruje wtedy każdym głośnikiem z osobna tak, aby zawsze zapewnić idealny efekt. Podstawą do tego jest proces pomiaru, który system samodzielnie przeprowadza. W tym celu należy ustawić mikrofon pomiarowy w salonie. Nie na ulubionym fotelu, ale na środku pokoju. Następnie system, za pomocą specjalnego trójkątnego mikrofonu oraz analizy upływu czasu, przypominającej działanie systemu GPS, kalibruje, nie ulubione miejsce użytkownika, ale całe pomieszczenie.

 

IS – zintegrowany system.

Dużą zaletą LOEWE 3D Orchestra jest łatwe jego podłączanie. Płaski, centralny moduł sterowania systemu LOEWE 3D Orchestra bez problemu mieści się pod maskownicą złączy z tyłu telewizora LOEWE. Podłącza się go do złącza systemowego LOEWE DAL (Digital AudioLink). Sygnały audio przesyłane są wówczas bezprzewodowo i bezstratnie do komponentów systemu LOEWE 3D Orchestra.

 

Subwoofer kina domowego LOEWE 3D Orchestra.

Aktywny bezprzewodowy subwoofer LOEWE 3D Orchestra w kompaktowej obudowie gwarantuje głębokie brzmienie oraz stanowi solidny basowy fundament Twojego kina domowego. Posiada on 200 W mocy muzycznej, wysokiej jakości wzmacniacze klasy D oraz dostosowany do systemu zakres częstotliwości od 45 Hz do 300 Hz.

Głośnik LOEWE 3D Orchestra

Każdy głośnik LOEWE 3D Orchestra jest sterowany osobno w taki sposób, aby wspomagać optymalne brzmienie pozostałych głośników. Z tego powodu system działa bezproblemowo w konfiguracji od 3.1 do 7.1.

 

Indywidualny design.

Dzięki intarsjom głośniki LOEWE 3D Orchestra możesz z łatwością skomponować wizualnie z salonem oraz Twoim telewizorem. Poza drewnem i aluminium do wyboru jest ponad 200 kolorowych intarsji z palety RAL.

 Konfiguracja LOEWE 3D Orchestra

 Informacje techniczne:

3D Orchestra IS

 • Zintegrowany system głośników do kina domowego: wykorzystuje głośnik stereo telewizora jako głośnik centralny 
 • nadaje się do telewizorów Loewe z płytami od SL 220 oraz pilota Loewe Assist 
 • Dźwięk przestrzenny: rozszerzenie punktu idealnego odsłuchu, zapewniające prawdziwy dźwięk 3D w całym pomieszczeniu 
 • Zmienna konfiguracja głośników: możliwość rozbudowy w zależności od wielkości pomieszczenia 
 • Bezprzewodowa transmisja sygnału audio do głośników i subwoofera

3D Orchestra Speaker

 • Aktywny głośnik radiowy z wysokiej jakości wzmacniaczami klasy D oraz wzmocnieniem Open-Loop Charakterystyka punktowych źródeł dźwięku 360°, zapewniająca wygodne ustawienie 
 • Zasada: Punktowe źródło dźwięku, aktywne
 • Moc znamionowa/muzyczna (sinus/maks.): 40W/80W
 • Pasmo przenoszenia: 200Hz–24kHz
 • Na wyposażeniu: 2 głośniki szerokopasmowe, ustawione w przeciwnych kierunkach, bezwzględna eliminacja wibracji oraz niewielka waga
 • Digital Audiolink: Wireless, 5,8 GHz
 • Waga (przybliżona) w kg: 0,7

Subwoofer Loewe 3D Orchestra

 • Zasada: 1-drożny głośnik bassreflex, aktywny
 • Moc znamionowa/muzyczna (sinus/maks.): 100W/200W
 • Pasmo przenoszenia: 45Hz–300Hz(–6dB)
 • Końcówka mocy: klasa D
 • Regulator intensywności basów: – 12 dB / + 12 dB
 • Wyłącznik sieciowy
 • Rozpoznawanie sygnału 
 • Digital Audiolink: Bezprzewodowy, 5,8 GHz
 • Na wyposażeniu: 1 głośnik basowy
 • Złącze typu cinch
 • Waga (przybliżona) w kg: 5,2

Moduł sterujący systemu Loewe 3D Orchestra

 • Bezstratna transmisja radiowa 5,8 GHz. 
 • zapewniająca najlepszą jakość sygnału

Mikrofon pomiarowy

 • Trójkątny pomiar akustyki pomieszczenia dla optymalnego brzmienia 
 • Automatyczna kalibracja wszystkich głośników w całym systemie

 


Gwarancja LOEWE:

 • Gwarant: 3Logic Sp. z o.o.
 • Okres gwarancji: 2 lata.
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski poprzez sieć autoryzowanych serwisów.
 • szczegółowe warunki gwarancji LOEWE

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl