.

Amplituner DENON AVR-X2600H

( 0 opini )
fot. Amplituner DENON AVR-X2400H czarny.
 • promocja
Cena: 2 699,00 zł 2 999,00 zł 2699.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Produkt kategorii: Amplitunery kina domowego DENON


7.2 kanałowy amplituner kina domowego z:
Dolby Atmos, DTS:X and DTS Virtual:X
dwuzakresowym WiFi, Bluetooth i AirPlay
wbudowaną technologią multiroom audio HEOS i Amazon Alexa
wspierający najnowszą technologię 4K-Ultra HD z HDCP 2.2
ze wzmacniaczem: 7 x 150W

Amplituner DENON AVR-X2600H jest następcą znakomitego modelu DENON AVR-X2400H, który nie tylko został odznaczony nagrodą EISA w kategorii Europejski Amplituner Kina Domowego 2016-2017, ale również został nagrodzony przez brytyjski magazyn What Hi-Fi w kategorii "Najlepszy Amplituner Kina Domowego w swojej grupie cenowej". W tym samym roku otrzymał również specjalną nagrodę przyznawaną bezpośrednio przez czytelników What Hi-Fi. Amplituner DENON AVR-X2600H zachował wszystkie funkcjonalności swojego poprzednika, ale ponadto posiadł znacznie większy zakres możliwości, jeśli chodzi o budowanie zaawansowanego kina domowego jak i odtwarzania muzyki. Dysponuje on między innymi ultra precyzyjną kalibracją systemu przy użyciu Audyssey MultiEQ XT. Dzięki nowej aplikacji DENON–Audyssey MultiEQ Editor (do kupienia w AppStore), użytkownik może samodzielnie dostroić sprzęt zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Dodatkowo amplituner ten wyposażono w funkcjonalność HEOS multiroom, dzięki której można przy jego użyciu nagłośnić cały dom i kontrolować jego pracę przy pomocy aplikacji mobilnej. DENON AVR-X2600H to urządzenie 7.2-kanałowe ze wzmacniaczem audio o konstrukcji dyskretnej, która zapewnia każdemu z kanałów do 150 Watt mocy. Gwarantuje to potężny i precyzyjny dźwięk - zarówno w przypadku filmów jak i muzyki. Posiada on wbudowane dekodery zarówno Dolby Atmos jak i DTS:X, dzięki czemu potrafi zbudować wrażenie prawdziwego, trójwymiarowego dźwięku, niczym rodem z sali kinowej. Osiem wejść HDMI, w tym jedno dla zwiększenia wygody umiejscowione jest z przodu, kompatybilnych z najnowszymi formatami wideo pełnego 4K Ultra HD, HDCP 2.2, HDR, BT.2020, Wide Color Gamut w pełnej rozdzielczości próbkowania 4.4.4 Pure Color. Pozwala to na łączenie się z najnowszymi urządzeniami, takimi jak konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray, czy też dekodery najwyższej jakości. DENON AVR-X2600H jest również gotowy na Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma dostępne w kolejnej aktualizacji oprogramowania). Posiada zaawansowane przetwarzanie obrazu, które przeskalowywuje posiadane pliki wideo o niższej rozdzielczości bezpośrednio do rozdzielczości 4K. Dwa wyjścia HDMI pozwalają również na podłączenie równocześnie telewizora i projektora do kina domowego.

Jak przystało na produkt marki DENON, AVR-X2600H został zbudowany tak, aby odtwarzać muzykę w najwyższej jakości. Posiada wbudowany moduł Bluetooth, który pozwala również na odtwarzanie bezpośrednio z urządzeń mobilnych oraz pełną łączność sieciową (kabel Ethernet lub Wi-Fi). Podwójna antena i obsługa dwóch pasm gwarantują silny sygnał sieciowy, nawet w zatłoczonych sieciach Wi-Fi. Gdy tylko urządzenie zostanie włączone, udostępnia nam możliwość skorzystania z różnorodności dostępnych źródeł odtwarzania, włącznie z Apple AirPlay, podłączonych do sieci dysków zewnętrznych (NAS), radiem internetowego, oraz internetowych serwisów muzycznych, takich jak: Deezer, Spotify Connect czy Tidal. DENON AVR-X2600H obsługuje również pliki audio wysokiej jakości, w tym FLAC, ALAC lub DSD (nawet do 5.6MHz) i odtwarza je wszystkie w nienagannej jakości.

Dzięki połączeniu sieciowemu i wbudowanemu w DENON AVR-2600H systemowi HEOS, użytkownik ma możliwość odtwarzania muzyki przechowywanej lokalnie, bądź online, przesyłania jej do innych urządzeń systemu HEOS bez konieczności używania kabli. Tworzy tym samym kompletne rozwiązanie domowego systemu multiroom audio, który można dowolnie rozbudowywać. Cały system można kontrolować przy pomocy darmowej aplikacji mobilnej HEOS, korzystając z niej w dowolnym pomieszczeniu swojego domu. Użytkownik ma możliwość dodania kolejnych „stref”, lub parowania ze sobą urządzeń w dowolny sposób tak, aby stworzyć kompletny system gotowy do nagłośnienia niejednej imprezy.

Mimo dostępności tak wielu funkcjonalności, DENON AVR-X2600H jest prosty w konfiguracji i użytkowaniu. Dzięki specjalnemu asystentowi ustawień - Setup Assistant, który wyświetla na ekranie przejrzyste grafiki i komunikaty, w łatwy sposób przeprowadzając użytkownika przez cały proces optymalizacji ustawień systemowych w celu otrzymania najlepszego efektu i jakości dźwięku. Opcja Quick Select pozwala na wybranie swojego ulubionego źródła dźwięku oraz zapamiętanie dedykowanych mu ustawień systemowych, szytych na miarę wymagań użytkownika.

Technologie w AVR-X2400W


Kluczowe zalety amplitunera DENON AVR-X2600W

 • 7.2-kanałowy amplituner kina domowego, 150W na kanał
 • Wbudowany bezprzewodowy system dźwięku multiroom HEOS
 • 8 wejść HDMI (jedno z przodu) z pełną obsługą HDCP 2.2; 2 wyjścia HDMI
 • 4K/60 Hz full-rate pass-through, kompatybilność z Dolby Vision, HDR, HLG (po aktualizacji oprogramowania) oraz BT.2020
 • Zaawansowane przetwarzanie obrazu ze skalowaniem do 4K ze źródeł HDMI
 • Dolby Atmos (do 5.1.2) oraz dekodowanie DTS:X
 • Technologie: AirPlay, Bluetooth, radio internetowe, Spotify Connect, Tidal, Deezer, odtwarzanie muzyki poprzez sieć domową
 • Odtwarzanie DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC oraz WAV
 • Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume i Dynamic EQ
 • Kompatybilność z aplikacją Audyssey MultEQ Editor (dostępna odpłatnie w AppStore)
 • Setup Assistant, aplikacja DENON 2016 AVR Remote
 • Posiada polskie menu ekranowe
 • Inteligentny program ECO z możliwością ustawiania off/on/auto

 


Specyfikacja techniczna amplitunera DENON AVR-X2600H:

Ilość kanałów wzmacniacza: 7 - (przód L/P, centralny C, surround L/P, surround tył L/P)
Moc wyjściowa: 150 W na kanał (6 ohms, 1 kHz, THD 1,0%, 1ch driven)
125 W na kanał (6 ohms, 1 kHz, THD 0,7%, 2ch driven)
95 W na kanał (8 ohms, 20 Hz - 20 kHz, THD 0.08%, 2ch driven)
Impedancja głośników: 4 - 16 ohms
Czułość / impedancja wejściowa: 200 mV / 47 kohms
Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 100 kHz — +1, –3 dB (DIRECT mode)
Stosunek S/N: 100 dB (IHF-A weighted, DIRECT mode)
Radio FM: 87.5 - 108 MHz
Zasilanie: AC 230 V, 50 Hz
Pobór mocy: 500 W (Standby 0.1 W, CEC standby 0.5 W)
Pobór mocy w stanie spoczynku: 35W (ECO on), 75 W (ECO off)
Wymiary (Szer. x Wys. x Gł.): 434 x 167 x 339 mm
Waga: 9.4 kg

Złącza amplitunera DENON AVR-X2600H:

Złącza amplitunera DENON AVR-X2400W

Złącza wejściowe:

 

Złącza wyjściowe:

 

Złącza pozostałe:

 
HDMI (Front 1):
Component:
Composite (video):
Analogue Audio:
Digital Optical:
x 8
x 2
x 2
x 4
x 2
HDMI Monitor
Zone 2 Preout
Audio Preout (SW)
Phones
x 2
2.0 ch
x 2
x 1
Ethernet
USB Port
Microphone Port:
FM/AM Tuner Antenna
Bluetooth/Wi-Fi Antenna
x 1
x 1
x 1
x 1 / x 1
x 2

 


Gwarancja DENON:

 • Gwarant: HORN Distribution S.A, ul. Kurantów 34, 02-873 Warszawa, tel. +48 22 331 55 33
 • Okres gwarancji: 2 lata, po rejestracji 3 lata.
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.
 • Przed zgłoszeniem do naprawy proszę wypełnić Formularz zgłoszenia naprawy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl