.

AUDIOVECTOR QR3 Dark Walnut

( 9 opini )
  • promocja
Cena: 4 495,00 zł 5 645,00 zł 4495.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 5 645,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Zobacz inne kolumny głośniowe AUDIOVECTOR QR


Opis konstrukcji AUDIOVECTOR QR3

Głośnik wysokotonowy

Ten głośnik wstęgowy to doskonale znany z innych kolumn głośnikowych AUDIOVECTOR przetwornik AMT. W serii AUDIOVECTOR QR jego membranę pokryto złotem, a panel czołowy wykonano z jednego kawałka anodyzowanego, szczotkowanego aluminium. Ochronna siatka S-STOP działa jak typowy filtr, znany z profesjonalnych zastosowań studyjnych. Inspiracją dla zamontowanego z przodu przetwornika wysokotonowego filtra były studyjne rozwiązania typu POP-UP. Jego gęsta struktura pozwala zapanować nad szkodliwymi sybilantami. Rozwiązanie takie znacząco zwiększa detaliczność przekazu.

AUDIOVECTOR przetwornik AMT

Głośnik średnio-niskotonowy

Ta nowa jednostka napędowa AUDIOVECTOR może pracować jak doskonały tłok przez kilka oktaw pasma częstotliwości, bez zniekształceń występujących zwykle w aluminiowo-diamentowych membranach. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzykalnie. Nowa konstrukcja membrany to wynik dalszych prac zespołu AUDIOVECTOR nad rozwojem materiałów stosowanych w przetwornikach z serii SR i R. Nowa konstrukcja ma zapewnić niedostępne dla innych rozwiązań: ciepłe brzmienie, minimum zniekształceń oraz precyzję, muzykalność i detaliczność. W rezultacie uzyskano kanapkową, 3-warstwową membranę, której materiały łączą sztywność z charakterystycznym dla bardziej miękkich struktur tłumieniem.

Kluczowe zalety

  • THE GOLD LEAF AIR MOTION TWEETER - Płyta czołowa głośnika wysokotonowego jest wykonana z jednego kawałka aluminium klasy lotniczej. Został precyzyjnie obrobiony, spiaskowany, oszczotkowany, a następnie anodowany w pięknym kolorze Tungsten Titanium Grey. Posiada siatkę dyspersyjną pokrytą różowym złotem, która działa jak filtr S-Stop.
  • S-STOP FILTER - Siatka dyspersyjna umieszczona przed głośnikiem wysokotonowym została zainspirowana filtrami POP stosowanymi w profesjonalnym przemyśle nagraniowym i działa również jak filtr, który kontroluje sybilanty. Muzyka nigdy nie brzmiała bardziej szczegółowo z głośników tej klasy.
  • PURE PISTON DUAL MAGNET BASS DRIVER - Ta nowa jednostka napędowa marki AUDIOVECTOR może pracować jak idealny tłok w kilku oktawach pasma częstotliwości bez zniekształceń zwykle występujących w jednostkach napędowych z aluminium i diamentu. Oznacza to, że muzyka brzmi ciepło, precyzyjnie i szczegółowo, a jednocześnie dynamicznie i muzycznie.
  • NEW MEMBRANE TECHNOLOGY - Bazując na doświadczeniu ze sztywnymi lekkimi i dźwiękoszczelnymi membranami w głośnikach z serii SR i R, AUDIOVECTOR opracował nową membranę warstwową, która łączy w sobie wytrzymałość aluminium klasy Aero Space z doskonałymi właściwościami tłumiącymi, które jest charakterystyczne dla miękkich materiałów. Rezultatem jest 3-warstwowa membrana warstwowa bez własnego dźwięku i bardzo niskie zniekształcenie, ponieważ działa ona jak czysty tłok do i powyżej zakresu roboczego.

AUDIOVECTOR QR


Dane techniczne kolumny głośnikowej AUDIOVECTOR QR 3

 Pasmo przenoszenia (+/- 6dB) 30 – 45.000 Hz
 Górny limit częstotliwości 105 kHz
 Głośnik wysokotonowy: Gold Leaf AMT with S-stop
 Głośnik średniotonowy: 6” Pure Piston Mid
 Głośnik niskotonowy: Pure Piston Technology
 Bass system Q-port bass reflex
 Typ konstrukcji: 2½ drożna
 Dolny podział częstotliwości: 400 Hz
 Górny podział częstotliwości: 3000 Hz
 Skuteczność: (dB/W/m) 90 dB
 Moc ciągła RMS 200 Watt
 Impedancja nominalna: 4 Ω
 Wymiary (W x S x G): 942 x 190 x 232 mm

Gwarancja AUDIOVECTOR :

  • Gwarant: AUDIO Center Poland, ul. Henryka Sucharskiego 49, 30-898 Kraków, tel. 12 425 64 43 wew.1
  • Okres gwarancji: 2 lata, po zarejestrowaniu 5 lat.
  • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

AUDIOVECTOR QR3 Dark Walnut

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl