.

ARCAM CDS27 ex-demo

( 21 opini )
 • promocja
Cena: 2 499,00 zł 3 699,00 zł 2499.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dostępność: brak towaru

Opis produktu

Zobacz inne Odtwarzacze sieciowe audio oraz inne Odtwarzacze CD


Opis odtwarzacza ARCAM CDS27

ARCAM CDS27 oferuje wyjątkową wydajność niemal ze wszystkich nośników audio cenionych przez melomanów. Muzyka z płyt SACD i CD oraz z sieci jest dostarczana w wyjątkowej jakości zgodnie z bardzo wysokimi standardami. Korzystając z unikalnej i ciężko zdobytej wiedzy inżynieryjnej ARCAM CDS27 zapewnia naprawdę wyjątkową wydajność, niezależnie od użytego nośnika.

Niewielu specjalistycznych producentów audio kiedykolwiek stanęło na wysokości zadania i odniosło sukces, jeśli chodzi o rozwój cyfrowego odtwarzania dysków. Wiedza technologiczna wymagana do pomyślnego zaprojektowania wysokowydajnych cyfrowych źródeł dźwięku jest ogromna. Mając ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w cyfrowym audio, nie wspominając o globalnym uznaniu jego wysiłków, ARCAM z dumą ogłosił wprowadzenie swojego odtwarzacza płyt ARCAM CDS27.

Aby zapewnić zgodność brzmienia odtwarzacza ARCAM CDS27 ze standardami referencyjnymi, zastosowano wiodący w swojej klasie przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) TI / Burr Brown PCM1794. Ten procesor, w połączeniu z liniowym filtrem wyjściowym Bessela i wysoce precyzyjnym systemem ponownego taktowania, zapewnia poziom jakości dźwięku wymagany w dedykowanym audiofilskim odtwarzaczu CD. Nawet zasilacz w ARCAM CDS27 został specjalnie zaprojektowany z myślą o doskonałej wydajności. Dyskretne, regulowane podrzędnie zasilacze na dedykowanych płytach, audio i DAC zapewniają znaczące korzyści dla ogólnej wydajności każdego elementu, a tym samym pozwalają każdej sekcji na prawdziwie niezależną pracę i bez zakłóceń.

Podobnie jak w przypadku wszystkich swoich urządzeń FMJ, ARCAM dołożył niesamowitych starań, aby zmaksymalizować wydajność tego odtwarzacza. Na przykład ARCAM CDS27 korzysta z krytycznie wytłumionej pokrywy i obudowy, aby praktycznie wyeliminować szkodliwe wibracje mikrofonowe docierające do wrażliwej elektroniki wewnątrz. ARCAM CDS27 został zaprojektowany w jednym celu; aby zapewnić najlepsze wrażenia muzyczne wymagającym jego właścicielom. Posiada również pełny zestaw oddzielnych kodów IR, IP i RS232, dzięki czemu idealnie nadaje się do integracji z wysokowydajną instalacją kina domowego.

Kluczowe zalety ARCAM CDS27:

 • Odtwarzacz SACD / CD ze streamingiem sieciowym
 • Odtwarzanie płyt SACD i CD
 • Przesyłanie strumieniowe audio UPnP i CIFS do 192/24
 • Odtwarzanie klasy audiofilskiej
 • Przetwornik cyfrowo-analogowy TI / Burr Brown PCM1794
 • Wyjścia audio zbalansowane i single-ended
 • Sterowanie przez IR i pełny dupleks IP i RS232
 • Oszałamiający dźwięk
 • Niska moc w trybie czuwania 0,5 W.

Dekodowanie sygnału audio przez ARCAM CDS27

Trzeba powiedzieć, że w ścisłym tego słowa znaczeniu nie ma czegoś takiego, jak „cyfrowe audio”. Musiałbyś być niezwykłym superbohaterem, aby za pomocą uszu zdekodować miliony zer i jedynek zakodowanych na płytach CD, SACD lub w plikach ściąganych z iTunesa. Niezależnie od tego, z jakiego źródła korzystasz: – laptopa, odtwarzacza CD, smartfona, pendrajwa USB – rezultatem są wibracje generowane przez kolumny głośnikowe. Innymi słowy, i tak wszystko kończy jako analogowa fala. Nie ma więc wątpliwości, że najważniejszym elementem odtwarzacza cyfrowego jest przetwornik cyfrowo-analogowy. Oszczędzimy Wam naukowego żargonu, ale powiedzmy, że to element, który z martwego kodu zero-jedynkowego generuje sygnał dźwiękowy. Podstawową wartością definiującą jakość tego sygnału jest jego rozdzielczość, czyli liczba bitów. Kiedy więc słuchacie 24-bitowej kopii ukochanego albumu przez konwerter o rozdzielczości 16 bitów, większa część informacji zostaje zgubiona.


Dane techniczne ARCAM CDS27

 Konwersja cyfrowo-analogowa: 24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy Delta-Sigma 24-bit 192 kHz
 Stosunek sygnału do szumu: 110 dB CCIR
 Zniekształcenia harmoniczne (1 kHz): 0,002%
 Pasmo przenoszenia (± 0,5 dB): 10 Hz – 20 kHz
 Poziom wyjściowy (0 dB): 2,2 V rms
 Impedancja wyjściowa: 47 Ω
 Minimalne zalecane obciążenie: 5 kΩ
 Interfejs cyfrowy USB: USB 2.0 High Speed (480 Mbit/s)
 Sieć: 10 BASE-T / 100 BASE-TX / Wi-Fi
 Cyfrowe złącze wyjściowe: 75Ω koncentryczny
optyczny TOSLINK
 Pobór mocy: max 20 Watt
 Wymiary (S x W x G): 433 x 87 x 278 mm
 Waga: 6,2 kg

Złącza odtwarzacza ARCAM CDS27

Złącza odtwarzacza ARCAM CDS27


Gwarancja ARCAM:

 • Gwarant: AUDIO Center Poland, kontakt: tel. 12 425 64 43 wew.1
 • Okres gwarancji: 2 lata
 • Zasięg gwarancji: ogólnopolski w systemie "door-to-door" przez serwis centralny.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl